Tobulas „nude“ makiažas kiekvienam odos atspalviui

Ką bendro turi smėlio, rudos, švelniai rožinės, šviesiai pilkos, medžio rusvos ir kiaušinio lukšto baltumo atspalviai? Tai kūno spalvos, geriau žinomos kaip „nude“. „Douglas“ vizažistė Julija Jermakova pataria kaip išsirinkti geriausią variantą, kad būtų atskleisti privalumai ir paslėpti trūkumai.

 

„Gera žinia ta, kad „nude“ atspalvių yra tiek pat gausu, kiek ir odos spalvos tonų. Kūno spalva – tai ne tik smėlio rusva. Tai netgi daugiau negu spalva. Ja išreiškiame unikalumą, įvairumą ir savo asmeninį makiažo stilių. Šių atspalvių gidas supažindins, kaip išsirinkti tinkamiausias spalvas odai ir jos tipui, bei kaip meistriškai paryškinti akis“, – sako Julija Jermakova.

 

Tobuli kūno spalvų aspektai

 

Odos tonų įvairovėje nėra nei vienos tokios pačios kopijos. „Nude“ spalva yra viena daugiausiai odos tonų atitinkančių spalvų. Porceliano baltumo, lattės, karamelės, mochos ir tamsaus šokolado atspalviai užpildo plačią kūno spalvų paletę. Taip pat galima pridėti rožinius atspalvius – švelniai rožinė, rudas raudonis, koralinė, persikinė ar terakotos molio mišinio, kuris suteiks veidui gyvumo ir gaivumo. Žvelgiant į tolesnes kūno spalvų paletės platybes, išryškėja švelniai pilki, pilkai kreminiai ir rausvai violetiniai tonai. Šaltesni tonai suteiks madingo ir modernaus įvaizdžio įspūdį.

 

Kūno spalvos lūpos, akys ir manikiūras – kombinacija, sukurta atrodyti stulbinančiai

 

„Patariu kūno spalvos lūpdažį rinktis dviem tonais tamsesnį, nei natūrali lūpų spalva“, – sako Julija Jermakova.

 

Norinčios paeksperimentuoti gali rinktis raudonmedžio ar rudai rusvo atspalvio lūpų dažus, šviesaus odos tipo turėtojoms idealiai tiks lūpdažiai su rožiniu atspalviu. Derėtų vengti oranžinių atspalvių, kadangi jie dar labiau paryškins odos baltumą. Kita vertus, persikiniai tonai padidins įdegusios odos spindesį.

 

Šviesiaodėms merginoms akis puikiai paryškins rožiniai kūno spalvos šešėliai, o šiek tiek blizgučių natūraliam odos spindesiui suteiks išskirtinumo. Ši kombinacija pagražins ir žaliaakes. Šiltesnio atspalvio odai geriausiai tinka rusvai persikinė, be to, ji neįtikėtinai išryškins mėlynas akis. Norint šiek tiek intensyvesnio įvaizdžio, rinktis rusvo bei slyvinio atspalvio šešėlius – ypatingai rekomenduojama rudų akių savininkėms. Įdegusiai odai geriausiai tiks mišrus kūno spalvų derinys su raudonmedžio ar šampano blizgučių prisilietimu.

 

Moteriškumui pabrėžti verta rinktis kūno spalvos manikiūrą. Šviesios, šaltesnės odos tonui patariama naudoti šviesiai rožinio ar rožinio atspalvio nagų laką. Dar pridėjus sidabrinių detalių – išryškės natūralus odosspindesys. Pilki tonai suteiks išvaizdai griežtumo. Šiltų tonų odai efektyviausia naudoti abrikosines bei kreminės spalvas. Vidutinio tamsumo odai pritrenkiančiai akomponuoja šaltos, žemės pilkumo atspalviai bei ruda spalva. Be to, trupinėlis auksinių blizgučių paryškins įdegusios odos žavesį.

 

Profesionalus veido kontūravimas: kūno spalvų blizgi pudra, skaistalai ir šviesinanti priemonė

 

Julija Jermakova dalinasi patirtimi, kurias veido dalis pašviesinti, kurias patamsinti, kad išryškėtų gražiausi veido bruožai.

 

„Pirmiausia, šviesios odos savininkėms patariama naudoti rožinio atspalvio produktus – auksiniai rožiniai skaistalai, koralinį atspalvį turinti pudra ir rožinio šerkšno atspalvio švytėjimo suteikiantis produktas. Vidutinio rudumo odai rekomenduojama naudoti šiltus tonus – švelnios terakotos spalvos pudra ir persikiniai skaistalai sukurs įspūdingo makiažo derinį. Įvaizdį užbaikite vario spalvos šviesinančiąją priemone, – sako J. Jermakova.

 

Makiažo bazės sukūrimas

 

Kūno atspalvių esmė ne tik atrasti tinkamiausius tonus savo odos spalvai, tačiau improvizuoti ir su produktų tekstūra. Nuo visiškai matinio iki spindinčiai blizgaus sukuriant unikalų rezultatą. Julija Jermakova siūlo makiažą pradėti lengvos tekstūros makiažo pagrindu sukuriant natūralią bazę.

 

„Patariama naudoti matinę pudrą, kuri sudarys saulės paliesto veido  įspūdį, toliau skruostikauliams ir viršutinei lūpų linijai naudokite šviesinamąją priemonę. Paryškinkite akių vokus permatomu blizgiu ir belieka makiažą vainikuoti aksominiu lūpdažiu“, – pataria J. Jermakova.

 

Specialistė pataria žaisti su atspalviais, skirtingų tonų spalvomis, nebijoti eksperimentuoti, o nedrįstančioms – kreiptis į makiažo specialistus pagalbos, kurie visuomet papasakos ir parodys, kaip sukurti tobulą įvaizdį.

Rašyti komentarą