Kaip greitai sutvarkyti nulūžusį nagą?

Tai gali nutikti kiekvienai pačiu netinkamiausiu momentu. Ruošiatės išbėgti į mokyklą ar darbą, skubate ruoštis į vakarėlį ar puošiatės pasimatymui ir pastebite nulūžusį nagą. Įsižiūrėję pastebite mažą nago įtrūkimą, kuris vėliau sukels tik didesnių problemų. Ką darote tokiu atveju? Jei tik turite namuose keletą reikalingų priemonių, galite greitai viską sutvarkyti ir leisti nagui išlikti gyvybingam, kol jis užaugs ilgesnis ir galėsite tinkamai susitvarkyti manikiūrą. Štai keli paprasti žingsniai, kaip sutvarkyti nulūžusį nagą.

 

Paruoškite nagą tvarkymui

 

Prieš pradedant nago tvarkymą visiškai nuvalykite nagų lako likučius nagų lako valikliu. Švelniai nuplaukite pažeistą nagą muilu ir šiltu vandeniu bei nusausinkite jį.

 

Sutvarkykite įtrūkimą

 

Pats efektyviausias būdas sutvarkyti įtrūkimą yra panaudojant greito ir stipraus poveikio klijus. Jei anksčiau esate naudojusi greito poveikio klijus, kurie sudėtyje turi cyanoacrylate medžiagos, žinosite, kokie efektyvūs jie gali būti. Jie klijuoja beveik visus paviršius, įskaitant ir odą. Tam kad pataisytumėte nago įtrūkimą ir nesusiklijuotumėte pirštų, panaudokite dantų krapštuką ir labai nedidelį kiekį klijų. Dantų krapštuko pagalba užtepkite ploną klijų sluoksnį palei įtrūkimo kraštą ir tvirtai suspauskite nago kraštus. Išlaikykite spaudimą bent minutę kad kraštai tinkamai susiklijuotų. Taip pat turėkite pasiruošusi vatos diskelį su nagų lako valikliu jei klijų patektų ant odos ir juos reikėtų greitai nuvalyti.

 

Paslėpkite įtrūkimą

 

Kai nago įtrūkimas laikinai sutvarkytas, metas imtis kosmetinių priemonių. Švelnia dildės puse atsargiai išlyginkite nago paviršių ir nuvalykite klijų perteklių. Tada tepkite nagų stipriklio ar nagų lako pagrindo sluoksnį ir galiausiai padenkite nagą įprastu laku.

 

Jei nago įtrūkimas yra per didelis, jums gali tekti laikinai užlopyti šią vietą. Tam puikiai tinka arbatos maišelio medžiaga. Kai nedidelį gabalėlį šios medžiagos priklijuosite tais pačiais superklijais prie nago, patrumpinkite perteklinę medžiagą ir padenkite visą nagą pagrindu ir įprastu nagų laku.

 

Jei tik rūpestingai prižiūrėsite rankas, galėsite nesirūpinti nago įtrūkimu iki tol, kol nagas užaugs. Kitą kartą kai pastebėsite nulūžusį nagą – nepanikuokite. Tiesiog susiraskite superklijų, arbatos maišelį ir nagų lako pagrindą.

Rašyti komentarą