Kaip nagų laką pašalinti nuo įvairių paviršių?

Dažniausiai nagų lakas gali patekti ant drabužių bei baldų. Tačiau nenuostabu, jog nagų lako galima aptikti ir ant medinių paviršių, plaukų ar kilimų. Tačiau ne bėda, jei žinote, kaip jį pašalinti.

 

Svarbiausia, jog sureaguotumėte kaip įmanoma greičiau, kol nagų lakas visiškai nesudžiūva. Ar žinote, jog nagų laką galima pašalinti su paprastais dalykais, kuriuos tikrai turite namuose.

 

Nagų lako šalinimas nuo kilimų

 

Nagų lakas nuo šviesios spalvos kilimo gali būti pašalintas naudojant nagų valiklį be acetono. Jei kilimas yra tamsios spalvos ir manote, jog nagų valiklis jam gali pakenkti, pabandykite jį pašalinti naudodamos plaukų laką ar alkoholį. Panaudokite kempinę ar popierių, jog ištrintumėte dėmę. Trinkite dėmę tol, kol ji visiškai išnyks.

 

Nagų lako šalinimas nuo audinių

 

Tai yra paviršius, ant kurio nagų lakas patenka dažniausiai. Kai kurie audiniai, tokie kaip medvilnė, šilkas ar vilna yra natūralūs. Turėkite galvoje, jog į nagų lako valiklį jie gali sureaguoti skirtingai. Prieš naudodamos nagų lako valiklį ant drabužių, pirmiausia pabandykite jį mažo medžiagos ploto, kad įsitikintumėte, jog jis medžiagai nepakenks. Kai kuriais atvejais galima pabandyti plaukų laką. Jei nepadeda nei nagų lako valiklis, nei plaukų lakas, tuomet geriausia kreiptis į cheminės valyklos darbuotoją. Profesionalai padarys tai, ko negalima padaryti be ypatingų cheminio valymo tirpiklių namuose.

 

Nagų lako šalinimas iš plaukų

 

Nėra įprasta nagų lako rasti plaukuose. Vis dėlto, jei taip įvyksta, jūs galite lengvai išspręsti problemą, rinkdamiesi vieną iš dviejų būdų. Jei nagų lakas nėra visiškai sudžiūvęs, jūs galite beacetonio nagų lako valiklio užpilti ant vatos ir taip nuvalykite plaukus. Jei nagų lakas yra sausas, tuomet naudokite kondicionierių ar aliejų.

 

Nagų lako šalinimas nuo medinių paviršių

 

Turėkite galvoje, kad nerekomenduojama naudoti nagų lako valiklio ant medinių paviršių. Tai kenkia baldų paviršiams ir jie gali atrodyti daug blogiau nei su dėmėmis, kuriomis negalite atsikratyti. Laimei, yra vienas būdas, kuris padės atsikratyti nagų lako pėdsakų nuo medinių paviršių. Viskas, ko jums reikia, yra plaukų lakas. Papurkškite didelį kiekį šio lipnaus skysčio ant nagų lako, palaukite maždaug 20 sekundžių ir viską nuvalykite. Jei reikia, procedūrą pakartokite.

Rašyti komentarą