Kaip paslėpti ženklus, kurie išduoda, kad Jūs neseniai verkėte?

Išsiskyrimas, skausmingas konfliktas su artimu draugu, nuolatinis stresas darbe ar namuose, o gal romantiškas ir šiek tiek graudus filmas? Situacija išties pažįstama, o ir sūriosios ašaros liejasi laisvai. Kelios valandos verksmo, o žala gan didelė: stori ir pajuodę maišeliai po akimis, ištinęs veidas ir pakitusi odos spalva, o ir bendras vaizdas pažvelgus į veidrodį tampa dar skausmingesnis nei tos kelios valandos liūdesio. Nesibaiminkite! Štai Jums keletas patarimų, kaip sumažinti šį nepageidaujamą efektą.

 

Giliai įkvėpkite, nusiraminkite ir nustokite verkti! Pagalvokite apie rytojaus rytą, apie tai, kaip atrodysite atsikėlusi, ir kaip jausitės pamačiusi save veidrodyje. Tai turėtų tapti puikia motyvacija ir suteikti ryžto. Nubraukite ašaras nuo skruostų ir galvokite tik apie pozityvius dalykus!

 

Jūsų raktas į grožį – vanduo.

 

Kelias minutes prauskite veidą šaltu vandeniu, ypatingą dėmesį skirkite pažeistoms vietoms apie akis tam, kad sumažintumėte odos spalvos pakitimus ir patinimą. Taip pat nepamirškite gerti daug vandens (prieš miegą daug vartoti skysčių nepatartina) ir venkite pašalinių  produktų, kuriuose yra daug natrio.

 

Akių lašai

 

Taip pat šiek tiek sumažins raudonį ir padės Jūsų regėjimui, o keli agurkų griežinėliai, audinyje suvynioti ledo gabaliukai ar šaltos arbatos maišelių kompresas atpalaiduos Jūsų veido raumenis ir sumažins patinimą.

 

Patepkite vietas apie akis kremu

 

Geriausiai tinka geltono ar žalsvo atspalvio kremai, nes jie efektyviau sumažina raudonį ir masažuokite jas lengvais sukamaisiais judesiais. Jeigu Jūsų verkimo ,,seansas“ įvyko prieš pat miegą, sudėkite kelias pagalves vieną ant kitos, taip Jūs gulėsite statesnėje pozicijoje ir tai apsaugos Jūsų akis nuo papildomų dirgiklių. Žinoma, geriausia būtų nemiegoti, nes tik tokiu būdu Jūsų akys pašalins skysčių perteklių, tačiau jei ėmėtės prieš tai išvardintų patarimų, didelės žalos Jūsų grožiui būti nebeturėtų.

 

Jeigu Jūs verkėte dienos metu, žymus makiažo specialistas ir stilistas  Jake Broullard  pataria neliesti blakstienų ir nenaudoti juodo akių kontūro, o tiesiog pagražinti akių vokus tamsių ir šviesių akių šešėlių mišiniu. Taip Jūsų užverktos akys taps kerinčios ir seksualios. Taip pat galite šiek tiek parausvinti skruostus ir akis paryškini spalvotu (geriausia mėlynu) akių kontūru.

Rašyti komentarą