5 idėjos pavasariniam stiliui

Pavasaris jau kaip reikiant įsibėgėjo, o kasdien vis labiau šylantys orai primena, kad metas nuspalvinti savo garderobą spalvingais ir lengvais šiltojo sezono rūbais. Pateikiame penkias stiliaus idėjas: nuo vėjo ir šaltuko saugančių paltų ir striukių iki lengvų trumparankovių palaidinių jam ir jai. Visa tai rasite jau šį šeštadienį, Klaipėdos „Švyturio“ arenoje vyksiančioje mugėje „Fashion bazaar. Mada“. Taigi, kuo žinomiausi Lietuvos kūrėjai nustebins uostamiesčio stileivas?

 

Mylinčioms spalvas

 

Pavasarį gamta galiausiai išsivaduoja iš tamsių, niūrių spalvų todėl šiltajam sezonui prasidėjus vis dažniau imame dairytis į spalvingus, akį traukiančius drabužius ar aksesuarus. Šeštadienį uostamiestyje vyksiančioje mados mugėje lankytojai turės puikią progą paįvairinti savo garderobą ryškiausiomis šio sezono spalvomis. „MoDo’s design“, „Ycho“ ir „Mur Mur apranga“ prekiniai ženklai kvies įsigyti šiemet ypač madingos samanų žalios, purpurinės ir karališkos mėlynos spalvos drabužius, o ieškantys švelnesnių atspalvių juos ras „Style, color, size“ prekybinėje vietoje.

 

Nuo vėjo ir pavasarinio šaltuko

 

Nors balandis ant nosies itin šiltų orų dar neturėtumėte tikėtis, jie ateis kiek vėliau. Iki tol reikėtų apsišarvuoti kantrybe ir… stilingu paltu ar lengvu džemperiu. Juk nenorime staiga peršalti pagauti nenuspėjamo vėjo ar netikėto šaltuko? Nuo to apsisaugoti padės stilingus sportinio stiliaus džemperius siūlysiantis prekės ženklas „elTADOS mados“, o mėgstančioms klasiką, ją ras „InAvati“ ir „Van moda“ prekybinėse vietose. Toms, kurios ieško „kažko per vidurį“ galės pasimatuoti ir, gabūt, įsigyti spalvingas ir originalias parkas, kuriomis prekiaus „Mur Mur apranga“.

 

Į darbą ar į šventę

 

Jau šį šeštadienį uostamiestyje vyksiančioje „Fashion bazaar. Mada“ mugėje netrūks pasiūlymų ir toms, kurios nori savo spintos turinį atnaujinti stilingais klasikiniais drabužiais. Tiek į darbą, tiek į šventę pasipuošti padės „BBstudio“, „Mooso fashion“, „Enli5“ ir kiti žinomi Lietuvos kūrėjai.

 

Noriu aksesuarų

 

Ar įsivaizduojate pavasarinį stilių be aksesuarų? Mes ne! Todėl šioje mugėje jų tikrai netrūks. Čia rasite visko: pradedant stilingomis rankinėmis, apyrankėmis ar pakabukais, užbaigiant kepurėmis ir net batais. Visa tai įsigyti kvies Lina Vajė, „Fruze“, „Avanpop“, „BeautyFur“, „Ycho“, „MoDo’s design“ ir daugelis kitų stilių ir kokybę simbolizuojančių prekinių ženklų.

 

Palaidinės jam ir jai

 

Ieškantiems kažko stilingo ir patogaus, tiksiančio vilkėti laisvalaikiu, neprašaus įsigiję lengvas, pavasariui skirtas, palaidines. Dėmesį patrauks itin originalius rūbus, tarp jų ir palaidines vyrams, kuriantis „elTADOS mados“, o moteris lepins „Style, color, size“, „Kum Kum design“ ir kiti žinomi prekiniai ženklai.

Jau kovo 30 dieną, nuo 10 iki 17 valandos, į Klaipėdos „Švyturio“ areną sugrįžta NEMOKAMA pavasariu dvelkianti mugė „Fashion bazaar. Mada“. Čia susiburs žinomiausi šalies kūrėjai, siūlysiantys naujausias sezono drabužių ir aksesuarų kolekcijas bei uostamiesčio stileivos, vertinančios kokybę ir išskirtinumą. Atvykite ir įsimylėkite madą iš naujo kartu su „Fashion bazaar“.

Rašyti komentarą