Apie saikingą vartojimą ir kokybiškus drabužius arba pirk prekę lietuvišką.

Pristatant naują lietuvišką drabužių prekinį ženklą STRH (STIPRYBĖ, TOLERANCIJA, RYŽTAS, HARMONIJA) galime išgirsti kalbant šiandien labai aktualia tema „štai dar vieni atneša pasiūlą VARTOTI“. Tačiau pabandykime pažvelgti kiek kitaip?

 

Išradingi, išmanūs ir stilingi Lietuvos prekiniai ženklai siūlo mums į vartojimą žiūrėti kiek giliau ir išmintingiau. Kurdami ir įtraukdami į savo kūrybą daug įvairių žmonių jie ne tik kuria produktą, bet ir prisideda prie kai kurių problemų sprendimo.

 

Jie įkvepia ir pritraukia kartu dirbti, kartais paliktus nuošalėje, auksinių rankų siuvėjus, odininkus, keramikus, kulinarus, floristus, batsiūvius, talentingus dizainerius, šokėjus, aktorius, dailininkus ir kt. Daugelis jų pandemijos metu neturėjo ar net iki šiol neturi darbo. Jie yra be galo kūrybingi ir turi didelį potencialą dirbti bei išgyventi net ir sunkiausiu laikotarpiu. Šie žmonės ne tik dirba, bet kartais tai daro ir už dyką tam, kad tiesiog išreikštų save, nepaskęstų nesėkmėse, neprarastų įgūdžių, skleistų pozityvią energiją, tikėjimą savimi ir kitais.

 

Lietuviškam kuriamam produktui nėra jokių mokestinių nuolaidų, jie taip pat brangiai moka už kokybiškas medžiagas, daugeliu atveju net brangiau, nes nepajėgia įpirkti didelių kiekių, jog gautų nuolaidas. O kur dar mokesčiai (PSD, VSD, PVM), reklamos biudžetas, mokestis už vietą prekiauti mugėse ir internetinę prekybą.

 

Kodėl lietuviška produkcija atrodo brangi?

 

Kalbama: lietuviška produkcija brangi! Ko gero, ji brangesnė, bet tikrai ne per brangi, nes į ją įskaičiuota kai kas daugiau nei mokesčiai. Ji sąžininga, kruopščiai ir atidžiai sukurta, ilgalaikė, kokybiška ir gali nepasenstančiai tarnauti daugelį metų. Gaminiai kuriami rankomis, o ne dūmuose paskendusiuose fabrikuose, įdarbinami žmones ir atlyginimai mokami tinkamai, kad darbuotojai dirbtų su meile ir jaustųsi oriai. Dažnu atveju, lietuviški gaminiai yra ekologiški, atliepia laikmetį ir tuo pačiu puoselėja tradicijas.

 

Rūbas žmonėms yra arčiausiai kūno, todėl ir daugiausiai matomas. Per juos mes galime kalbėtis vieni su kitais, atrasti bendraminčių. Uždėję paveikslą ar žinutę ant rūbo, galime ne tik Lietuvai pasakyti, „būkime tolerantiški ir pagarbūs“, bet ir visam pasauliui.

 

Mes kuriame tam, kad Jūs džiaugtumėtės ir suprastumėte, jog tik palaikydamI vieni kitus ir įsigydami savų kūrėjų produktus galime žvelgti giliau.- sako strh komanda.

 

 

STRH prekinis ženklas kalba apie LAISVĘ, STIPRYBĘ, RYŽTĄ IR TOLERANCIJĄ

 

Šiame pasaulyje, visiems masiškai formuojama nuomonė, kuri daro didžiulę įtaką kiekvienai asmenybei. Dabar svarbiausia yra išlikti sveiko proto, turėti stiprią valią, laisvą pasirinkimą ir gyvenimo stilių.

 

Ar tai gali padaryti mada? Manome, kad taip! Savitai matyti, rasti savo išskirtinumą ir išlikti laisvu savo pasirinkimuose. Tad gyvenimą savitai galime pavadinti mada ir stiliumi. Gyventi savarankiškai, reiškia turėti laisvą vaizduotę ir gyventi taip, kaip tau tinka.

 

STRH įvairių menininkų sukurta kolekcija kviečia – pasirinkti savitą stilių, kuriame atgimsta naujos vertybės. Apsirengti savo stiliumi ir eiti mėgautis miestu, jo kultūra, gamta ir bendravimu. Naujai ir laisvai atraskime PASAULĮ, kurį kuriame mes – TU ir AŠ.

 

 

Naujausia Strh kolekcija LIVE YOUR SELF

 

– Mūsų kurtas produktas yra skirtas visai šeimai ir susijęs su paprastumu bei universalumu, kuris dažnu atveju tinka dėvėti ir vyrams, ir moterims. Tinka laisvalaikiui, darbui ir pramogai.

– Gana universalūs dydžiai ir formos, pritaikyti vilkėti įvairiai ir derinant tarpusavyje. Įsigijus drabužius S-L dydžio, juos vienodai galės nešioti ir laisvesnius, ir prigludusius drabužius mėgstantys visi šeimos nariai.

– Mums patinka atimti, o ne pridėti, todėl detalių nėra daug. Išlaikome minimalistinį ir šiuolaikinį aspektą.

– Kruopštus, atidus ir išskirtinis kiekvieno gaminio „auksinių” rankų darbo siuvimas yra mūsų kokybės garantas. Tai ne tik gaminys, tai dėmesys kiekvienam atskiram žmogui.

– Kelnių ir sijonų konstrukcijos sukurtos taip, kad drabužis švelniai priglustų prie liemens ir klubų, lieknintų bei išryškintų figūrą.

– Prailgintos rankovės suteikia daugiau išraiškos ir savitumo. Padidintos apykaklės, rankogaliai, iškirptės ir kišenės, platintos rankovės, kelnės, klostės sijonuose, diržai ant liemenių, spalvų gamos atliepia šių metų mados tendencijas.

– Ši kolekcija nuolat pildoma naujais gaminiais, todėl stebint strh galima kas kartą išvysti ką nors nauja.

– DTG tiesioginė spauda ant drabužių yra ekologiška, ilgai išliekanti ir nesukelianti alergijų.

– Kokybiškos medžiagos iš Lietuvos, Italijos, Anglijos, Nyderlandų.

„Mes kuriame, kad Jūs džiaugtumėtės! Kad gyventumėte taip, kaip norisi“.

 

This slideshow requires JavaScript.

Fotografai: Gedmantas Kropis ; Lina Juškė
Modeliai: aktorė Paulina Taujanskaitė; architektė/dizainerė Indrė Dorofėjūtė; šokėjas Rafal Narkevič; modelis Antanas Steponavičius; visažistė Vilma Miliušė;
Kolekcijos autorė: aktorė Rimanta Vaičekonytė