Lietuvių prekės ženklas pristatė limituoto leidimo kapsulinę kolekciją tvarios mados puoselėtojams

Tvarios mados banga šiemet nuvilnijo per Niujorko ir Londono mados savaičių renginius, kurių metu buvo sutelktas dėmesys į mados industrijos daromą poveikį planetai ir visuomenei. Visgi, Lietuvoje ši sąvoka yra dar mažai kam žinoma ir čia galima atrasti vos kelis šalies kūrėjus, kurie savo pavyzdžiu prisideda prie atsakingo vartotojiškumo puoselėjimo ir gamtos išsaugojimo. Vienas iš tokių lietuviškų prekinių ženklų – „BUBOO¨, kuris neseniai pristatė limituoto leidimo pavasario – vasaros suknelių kolekciją.

 

Atsakingas pirkimas – mažas, bet svarbus žingsnis

 

Pasaulyje per metus išmetamų drabužių kiekis yra didžiulis: vien Amerikoje išmetama beveik 13 milijonų tonų tekstilės gaminių, Didžiojoje Britanijoje – apie 350 tūkstančių tonų, tuo tarpu Lietuvos gyventojai kasmet atsikrato daugiau nei 700 tonų nebedėvimų, tačiau vis dar geros kokybės drabužių. Todėl labai svarbu visa tai kontroliuoti skatinant atsakingą rūbų pirkimą.

 

„BUBOO¨ prekės ženklo įkūrėja ir dizainerė Erika Puodenienė pataria, kad norint prisidėti prie tvarios mados puoselėjimo reikėtų vadovautis paprasta, bet visiems gerai suprantama taisykle, kad verčiau turėti mažiau, bet geresnės kokybės drabužių: „Apsilankę parduotuvėse ir išvydę greitosios mados rūbais nukrautas lentynas, dažnai prisiperkame daugiau drabužių nei mums iš tiesų reikia. Būna atvejų kai jų taip ir neužsivelkame arba užsidėję vos keletą kartų išmetame. Viskas gerai su tuo pirkimu, tačiau turėtume tai kontroliuoti. Todėl kaskart prieš įsigydami naują rūbą keliskart savęs paklauskite:

 

  1. ar šis drabužis jums išties patinka, ar jis patogus ir kokybiškas,
  2. ar jį bus galima vilkėti net ir praėjus keliems metams nuo įsigijimo ir
  3. ar bus lengvai derinamas su kitais aprangos elementais.

 

Visa tai gali padėti atsakingiau apsipirkti ir džiuginti, kad tokiu savo pasirinkimu prisidedate prie atsakingo vartojimo ir gamtos puoselėjimo.¨

 

Nesenstantis dizainas ir kokybiški audiniai

 

Prekinio ženklo „BUBOO¨ įkūrėja pabrėžia, kad prisidėdami prie tvarios mados puoselėjimo šalyje jie kuria drabužius, kurie yra pasiūti iš kokybiškų audinių ir pasižymi laikui nepavaldžiu dizainu, todėl tokius rūbus galima drąsiai vilkėti keletą metų. Visa tai galima atrasti ir neseniai pristatytoje riboto leidimo kapsulinėje suknelių kolekcijoje.

 

Pasak drabužių kūrėjos, geros kokybės audiniai reiškia, kad iš jų pasiūtas rūbas ilgiau išlaikys prekinę išvaizdą todėl jį bus galima dėvėti ilgiau. Toks drabužis nenusiburbuliuos ir neišbluks, nekeis formos, nesiglamžys, bus kvėpuojantis ir nevaržantis judesių. Visi šie išvardinti kriterijai yra pagrindiniai, kuriais vadovaujasi „BUBOO¨ prekinis ženklas. Todėl jų kuriami drabužiai savo kokybe tikrai nenuvils.

 

Drabužio dizainas – tai antras esminis „BUBOO¨ prekės ženklo bruožas. Dizainerė E. Puodenienė pabrėžia, kad kurdama modelius labai daug laiko skiria jų išvaizdai, patogumui bei funkcionalumui tam, kad nupirktas drabužis būtų madingas ne tik šiandien, bet ir prabėgus keliems sezonams.

 

 

„Mums svarbu, kad jūsų įsigytas rūbas nekabėtų spintoje laukdamas kažkokios ypatingos progos jį apsivilkti, todėl šioje naujausioje pavasario – vasaros suknelių kolekcijoje vyrauja universalus, klasikinis dizainas ir moterų taip mėgstamos spalvos bei raštai, kurie niekada neišeis iš mados. Tai labai pravartu praktiškoms ir laiką taupančioms moterims. Jums nereikės ilgai sukti galvos svarstant ką apsirengti, o tinkamai priderinus papildomus aprangos elementus ar aksesuarus galėsite susikurti visiškai naują įvaizdį tiksiantį tiek į šventę, tiek į darbą. Kokybiški audiniai ir geros sudėties medžiagos užtikrins, kad bet kada ir bet kur jaustumėtės patogiai. Itališkos medžiagos yra kvėpuojančios, nevaržančios judesių ir, svarbiausia, nereikalauja lygintuvo! Argi gali būti kas geriau, nei pamiršti drabužių lyginimą? Tai kiekvienos moters svajonė. Tad jeigu norite būti unikali ir savo geru pavyzdžiu prisidėti prie tvarios mados puoselėjimo, nedelskite  ir griebkite šią limituoto leidimo suknelę kol dar turime”, – kalba „BUBOO¨ dizainerė Erika Puodenienė.

 

Naujausioje kolekcijoje – pavasarinės spalvos ir raštai

 

Nors „BUBOO¨ prekės ženklas orientuojasi į ilgalaikiškumą ir nesenstantį dizainą, kūrėjai džiaugiasi, kad pavasarinė limituoto leidimo suknelių kolekcija neprašovė pro šalį. Todėl savo klientams gali pasiūlyti ryškiausiomis 2019 metų šiltojo sezono tendencijomis grįstus drabužių modelius, kurių dėl riboto modelių kiekio yra likę išties nedaug. Pasak Erikos, atitikimas šių metų madai jokiu būdu nereiškia, kad drabužis nebebus madingas po metų ar dviejų, priešingai, jo universalios spalvos ir dizainas yra toks, kad puikiai tiks vilkėti visada ir visur.

 

ROŽINĖ spalva  – švelniausia ir moteriškiausia pavasarinės suknelių kolekcijos spalva. Ji dar visai neseniai puošė ryškiausias Holivudo žvaigždes, dalyvavusias „Oskarų¨ įteikimo ceremonijoje, tad vilkėdama šios spalvos suknelę Jūs jausitės taip tarsi žengtumėte raudonuoju kilimu. Švelniai rausva suknelė su kalnieriumi ir kišenėmis – puikus sprendimas mėgstančioms oficialumą, o lygaus audinio rožinė suknelė mėgstančioms kiek laisvesnį, romantišką stilių.

 

 

MELSVA spalva skirta ramybę ir harmoniją puoselėjančioms moterims. Subtiliai taškuota ir švelniai žydra kolekcijos suknelė neleis jaustis nuobodžiai, o romantiškas jos stilius ypač tiks pasivaikščiojimui prie jūros, pirmajam pasimatymui ar vaiko krikštynoms. Liemens neįrėminantis dizainas leis puikiai ir patogiai jaustis net ir nedidelį pilvuką turinčioms moterims, todėl galite neabejoti, kad su ja atrodysite stulbinamai bet kur ir bet kada. Tamsiai mėlyna, džinsinės medžiagos suknelė patiks praktiškumą vertinančioms moterims, o juosmenį puošiantis dirželis – pabrėš taliją.

 

 

RAŠTAI – tai dar vienas 2019 metų perliukas. Naujausi „BUBOO¨ limituoto leidimo kolekcijos modeliai marginti saugiais, klasikiniais raštais – gėlių motyvais, taškeliais ar geometrinėmis formomis, tad jums neteks jaudintis, kad po kelių sezonų jie taps nebemadingi. Tamsios chaki arba mėlynos spalvos suknelė, marginta lapeliais, skirta moterims, vertinančioms eleganciją ir klasiką. Šiemet ypač madingos raštuotos oranžinės ir rūdžių spalvos suknelės skirtos drąsioms moterims, nebijančioms naujovių ir norinčioms žengti koja kojon su mada.

 

 

Visų šių limituoto leidimo kolekcijos suknelių dizainas universalus, tad tiks įvairiems figūrų tipams. Visuomet madingi raukinukai sukurs švelnumo, trapumo ir romantikos įspūdį. Jie puikiai paryškins kiekvienos moters figūros privalumus ir gudriai paslėps trūkumus.

 

 

Penktus metus skaičiuojantis prekės ženklas „BUBOO¨ skatina tvarią madą Lietuvoje ir kuria drabužius nepavaldžius laikui, tad net ir praėjus keliems sezonams, ar pasikeitus mados tendencijoms, jie vis tiek išliks stilingi. Naujausios riboto leidimo pavasario kolekcijos suknelės – tai universaliausia garderobo detalė, kuri džiugins visur ir visada. Vienai vienintelei suknelei reikia nuostabios merginos, moters ar mamos, kuri priderinusi prie jos papildomus aprangos elementus ar aksesuarus galės skrieti tiek į darbą, tiek į šventę. Galbūt ta išrinktaja limituoto leidimo suknelės savininke tapsite Jūs?

Rašyti komentarą