Madingiausi aksesuarai 2019 – aisiais: kokį 5- uką būtina įsigyti?

TIK GROŽIOGURU SKAITYTOJAMS SVETAINĖJE NORUNAMAI.LT TAIKOMA 10% NUOLAIDA SU KODU „GURU“. PASINAUDOKITE PROGA!

 

2018 – ųjų metų pabaiga – yra pats tinkamiausias metas pasirūpinti, kad 2019 – aisiais atrodytumėte stilingai, žavingai ir patraukliai. Nieko keista, kad naujo įvaizdžio kūrimas daugeliui dailiosios lyties atstovių tampa malonia pramoga, leidžiančia parodyti savo sumanumą bei kūrybingumą. Taigi, metams artėjant į pabaigą, vertėtų ne tik prisiminti, kaip tobulinote savo stilių šiais metais; kokias naujoves atradote ir ką pritaikėte sau, bet ir pagalvoti, kaip norėtumėte atrodyti  2019 – aisiais. Ar norite atrodyti dar stilingiau bei patraukliau? Žinoma, tad pat metas formuoti naujus įvaizdžius. Tačiau tam, kad galėtumėte tai padaryti, pats metas pasidomėti, kas bus madinga artėjančiais metais. Savaime suprantama, reikėtų nepamiršti ir seno gero posakio bylojančio apie tai, kad stilius yra visuma. Taigi, siekiant atrodyti patraukliai, svarbu apgalvoti visas detales (pradedant makiažu ir užbaigiant avalyne, kvepalais ar papuošalais), kurios sudarytų patrauklią bei nepakartojamą visumą – jūsų įvaizdį. Na, o šį kartą atkreipsime dėmesį į vieną iš detalių, be kurio tikrai nepavyktų sukurti stilingos visumos. Tai – aksesuarai, be kurių dailiosios lyties atstovės tikrai neįsivaizduoja nei savo kasdienybės, nei išskirtinių progų. Tad, ką kiekviena mergina bei moteris turėtų įsigyti jau dabar tam, kad 2019 – aisiais atrodytų nepakartojamai?

 

SIDABRINIAI MINIMALISTINIO STILIAUS AUSKARAI

 

Sena gera taisyklė byloja, kad mažiau visada yra geriau, o taip pat turėtume priminti ir kitą posakį, skelbiantį apie tai, kad mažiau yra daugiau. Kaip ten bebūtų, tačiau reikia pabrėžti, kad būtent  šiomis nuostatomis ateinančiais metais turėtų vadovautis visi, kurie nori atrodyti puikiai. Tai galioja ir tuo atveju, kuomet kalbame apie papuošalų pasirinkimą. Madingai atrodysite pasirinkusios sidabrinius minimalistinio stiliaus auskarus. Pastarieji puikiai tinka dėl dviejų priežasčių: nesulauksime dienos, kuomet sidabras nepopuliarus; o minimalistinis stilius yra viena svarbiausių ateinančių metų tendencijų. Taigi, minimalistinio stiliaus sidabriniai auskarai yra puikus pasirinkimas, atspindintis abi šias tendencijas. Dar daugiau, reikia pastebėti, kad būtent šis aksesuaras tampa  ir ypač universaliu pasirinkimu: minimalistinis stilius puikiai tinka kasdienai, tačiau sidabras garantuos, kad atrodysite puošniai net pačių svarbiausių progų metu.

 

NATURALIŲ AKMENŲ APYRANKĖS

 

Drąsiai galima sakyti, kad įvaizdis nėra iki galo suformuotas, jei ant jūsų rankos nėra bent vienos apyrankės. Dar daugiau – tai yra vienas populiariausių papuošalų, kuris šiuo klausimu netgi lenkia kaklo papuošalus. Taigi, nepriekaištingam 2019 – ųjų metų įvaizdžiui sukurti reikės ir tinkamai parinktos apyrankės. Kas galėtų pretenduoti į šį pasirinkimą? Teisingą atsakymą surasti bus kur kas lengviau, jei prisiminsime, kad ateinančiais metais vyraus natūralaus. Taigi, taiklesnį pasirinkimą nei natūralių akmenų apyrankės, surasti būtų sunku. Visų pirma, akmuo yra tikrų tikriausia gamtos dovana, antra – pasirinkę natūralius akmenis, šią tendenciją pateisinsime dvigubai. Natūralių akmenų apyrankės puikiai papildo kasdienį stilių, tačiau yra pakankamai puošnios, tiktų kuriant šventinį įvaizdį. Natūralaus akmuo atrodo solidžiai bei prabangiai, todėl iš jų pagamintos apyrankė puikiai tinka vyresnio amžiaus damoms. Tačiau nepamirškime ir fakto, kad gamta akmenis apdovanojo įvairiomis spalvomis, netikėtomis formomis, tad dėl šių savybių iš jų pagaminto apyrankės puikiai tinka ir jaunoms merginoms. Dar daugiau – kiekvienas akmuo yra vienetinis gamtos kūrinys, tad iš jų pagamint papuošalai idealiai tinka tom dailiosios lyties atstovėms, kurioms svarbiausia išskirtinumas bei originalumas.

 

AUSKARAI SU NATŪRALIAIS AUGALAIS

 

Kalbant apie kitų metų tendencijas, reikėtų nepamiršti, kad bus siūloma ne tik teikti pirmenybę natūralumui, bet ir atsigręžti į gamtą. Kita vertus, nieko stebėtino, juk, gerai pagalvojus, šie du elementai – gamta ir natūralumas visada yra drauge. Negalime rasti nieko tikresnio ir natūralesnio už gamtą. Dėl daugybės priežasčių, milijonai žmonių renkasi jos draugiją: į gamtą skubame ne tik tada, kai norime gerai praleisti laiką, bet ir tuomet, kai ieškome atsakymų į  svarbius klausimus. Kita vertus, tai, kad gamta šių dienų žmogui yra tokia reikalingi ir svarbi, lėmė ir kitą aplinkybę:  vis sunkiau ir sunkiau rasti vietovių, kurio būtų nepaliestos žmogaus rankų. Tačiau prisilietimas prisilietimui nelygus – jei žmogaus veiksmai nėra pernelyg intensyvūs, jie ir gamta kuria neįtikėtinas simbiozes, pavyzdžiui, papuošalus, kuriuose, tiesiogine to žodžio prasme, galime rasti dalelę gamtos. Būtent tokie yra auskarai su natūraliais augalais, kurie, dėl puikių savo savybių, tampa dar vienu būtinu 2019 – ųjų metų aksesuaru. Stilingi, skoningi, prabangūs, solidūs, tačiau tuo pat metu – ir  trapūs bei elegantiški, o svarbiausia visada leidžiantys turėti dalelę gamtos su savimi. Rinkitės auskarus su pienės pūkais, samanomis, žolelėmis, gėlių žiedais – nustebinsite ir pritrauksite aplinkinių dėmesį, o svarbiausia – pajusite ramybę ir harmoniją net ir tuomet, kai nesibaigiantys darbai veja vienas kitą. Dar daugiau – puikiai žinoma, kad būtent gamta yra vienas labiausiai įkvepiančių šaltinių, tad turėdami jos dalelę su savimi, galite tikėtis pačių kūrybingiausių idėjų, o patrauklus pačių susikurtas įvaizdis visada suteiks jėgų jas įgyvendinti.

 

ŽALVARINIAI PASIDABRUOTI PAKABUKAI SU PAVEIKSLĖLIAIS 

 

Tai – dar vienas jūsų įvaizdžio aksesuaras, kuris būtinai turi atsidurti jūsų papuošalų dėžutėje, yra žalvariniai pasidabruoti pakabukai su paveikslėliais. Ne paslaptis, kad kaklo papuošalai taip pat yra labai svarbi, labai dažnai ir greitai pastebima įvaizdžio detalė, todėl ją privalu rinktis atsakingai. Norinčios atrodyti madingai, neras tinkamesnio pasirinkimo nei šis: žalvarinis ir sidabras puikiai dera kartu, o paveikslėliai suteikia ne tik puošnumo, bet ir suteikia galimybę išsiskirti.

 

MINIMALISTINIAI AUSKARAI VINUKAI SU PAVEIKSLĖLIAIS

 

Kaip jau pastebėjote, minimalizmas taps vienu svarbiausių akcentų 2019 – aisias metais, tad akivaizdu, jog siekiant atrodyti puikiai, šios tendencijos teks paisyti visur ir visada. Dar vienas aksesuaras puikiai atitinkantis šią tendenciją, tačiau tuo pat metu užtikrinsiantis puošnų jūsų įvaizdį, yra minimalistiniai auskarai vinukai su paveikslėliais. Priklausomai nuo situacijos, rasite įvairių: leidžiančių išsiskirti iš minios,  tinkančių prie klasikinio ar sportinio stiliaus, papuošiančių jus įprastomis dienomis ar švenčių metu.

 

Taigi, jei vis dažniau ir dažniau pagalvojate, kad vertėtų atnaujinti turimą aksesuarų pasirinkimą, tačiau vis dar nežinote, ką įsigyti, kad kitais metais  būtumėte pačios žaviausios, dabar ši užduotis yra kur kas lengviau įveikiama – jau atskleidėme reikalingiausių aksesuarų 5 – uką. Tad pats metas leistis į madingų bei stilingų pasirinkimų pasaulį.

 

TIK GROŽIOGURU SKAITYTOJAMS SVETAINĖJE NORUNAMAI.LT TAIKOMA 10% NUOLAIDA SU KODU „GURU“. NEPRALEISKITE PROGOS!

Rašyti komentarą

Sorry, no posts matched your criteria.