Plaukų kirpimo ir dažymo tendencijos: 2018–2019 m. ruduo ir žiema

Šukuosena padeda geriausiai atskleisti, kokios esame, todėl ją reikia derinti prie veido formos, odos atspalvio ir pan. Dažniausiai moterys šukuosenas linkusios atnaujinti rudenį ir pavasarį. Matyt, svarstymus, ar tapti raudonplauke, ar blondine, žiemą užgožia ruošimasis didžiosioms metų šventėms, vasarą – atostogoms. Bet, žinoma, kirpyklos ir salonai Vilniuje ir visoje Lietuvoje jūsų laukia visus metus – kai tik nuspręsite atsinaujinti.

O kokios šukuosenų tendencijos vyraus artimiausią pusmetį? Koks plaukų kirpimas ir plaukų dažymas galėtų pretenduoti į patį madingiausią? Dalijamės šukuosenų tendencijomis, atkeliavusiomis iš Londono, Niujorko, Milano ir Paryžiaus mados savaičių.

 

2018–2019 m. šukuosenų tendencijos ilgaplaukėms: karaliauja natūralumas

 

2018-ųjų rudenį ir žiemą į šukuosenų madą sugrįžta (o gal net ir nebuvo iš jos pasitraukęs) klasikinis asimetriškas kirpimas – bobas. O, kalbant apie atspalvius, vėl vyrauja jo didenybė natūralumas – natūralų efektą padės sukurti ombre plaukų dažymas paliekant tamsesnes šaknis ir šviesius galiukus, ar atvirkščiai. Jei iš trumpaplaukės nuspręsite tapti ilgaplauke, prisiminkite, kad dailias garbanas dovanoti gali plaukų priauginimas. Nors, kaip matysite iš kitų straipsnyje apžvelgiamų tendencijų, trumpų plaukų šukuosenos turi dar daugiau privalumų.

Jei turite ilgus ir vešlius plaukus, šukuosenų variacijų – begalės. Tačiau svarbu ne tik tinkamas kirpimas ir plaukų spalva, bet ir plaukų priežiūra. Ilgus plaukus sunkiau prižiūrėti: jie linkę sausėti, galiukai – skilinėti, todėl labai rekomenduojama Joico SPA procedūra plaukams, atliekama grožio salone Klaipėdoje. Tai maitinanti, atkurianti, prisotinanti plaukus vertingosiomis medžiagomis terapija. Besišiaušiantiems plaukams rekomenduojame naują plaukų poliravimo procedūrą, kurios metu pašalinami nesveiki, išsišakoję plaukai.

Turinčioms tiesius plaukus, rekomenduojama nepabijoti žaismingų garbanų. Šukuoseną labai pagyvins ir pats paprasčiausiais elementas – supinta plona kasytė: pynimui sugaišite vos 2 min. Viena naujų tendencijų – tai „drėgnos išvaizdos“ šukuosenos, tad drąsiai naudokite plaukų želė. Suglotninti plaukai puikiai leis jaustis biure dirbančioms damoms: patepkite šaknis plaukų želė, o likusius plaukus suriškite į uodegėlę ir pasipuoškite dailiu kaspinu.

Lyg ir nieko naujo, bet ilgų plaukų kirpimas pareikalaus klasikinių sprendimų. Taigi turinčioms ilgus plaukus plaukų stilistai rekomenduoja investuoti į plaukų aksesuarus (populiarūs – kaspinai, o metaliniai segtukai – nebe tiek), nepamiršti dažniau susipinti plaukučius ir rūpintis plaukų galiukais. Kirpykla Kaune „Grožio perlai“ kviečia pasitrumpinti galiukus. O jei norite kardinalesnių pokyčių, rinkitės visą kirpimą.

Trumpų plaukų šukuosenos 2018–2019 m. rudens-žiemos sezonui

 

Trumpų plaukų kirpimas yra populiari tendencija, o kiekviena, kuri tuo abejoja, gali atkeipti dėmesį į garsiausių Holivudo žvaigždžių šukuosenas. Pavyzdžiui, Cara Delevingne ir Kristen Stewart pasirinkusios buzz kirpimą, tuo tarpu Katy Perry labai aiškiai demonstruoja pixie kirpimą. Visos šios trys moterys plaukus nusidažiusios šviesiomis spalvomis, tad greta tokio kirpimo reikalingas ir plaukų šviesinimas.

O visų geriausia tai, kad šioms šukuosenoms praktiškai nereikia priežiūros: išsiplaunate galvą ir po 5 minučių žengiate pro duris. Taip pat tarp moterų rastume žvaigždžių, kurios savo šukuosenas kuria pasitelkusios kirpimo mašinėles. Visiškai trumpus plaukus galima dažyti pačiomis ryškiausiomis spalvomis, o šukuosenai pabodus, plaukus persidažyti ir vėl atnaujinti įvaizdį.

Populiariausios 2018–2019 m. vidutinio ilgio plaukų šukuosenos

 

Nuostabiausia, ką gali atnešti šis ruduo – tai karė kirpimas,  plaukus lengvai sugarbanojant ir gražiai supinant kuklią pynutę viršugalvyje.

Labai madingi ir lygūs, visiškai glotnūs plaukai iki pečių. Abu šie stiliai tinka pusilgių ir kiek ilgesnių plaukų savininkėms. Jei norite išties glotnios šukuosenos ar ketinate plaukus auginti, rinkitės kirpimą karštomis žirklėmis: jo metu plaukai kirpimo vietoje užlydomi, todėl išvengiama galiukų skilinėjimo, plaukučiai gražiau atrodo.

Kalbant apie spalvas, populiaresni tamsesni sodrūs tonai. Kaip ir ilgaplaukėms, taip ir turinčioms vidutinio ilgio plaukus merginoms rekomenduojama naudoti plaukų aksesuarus. Pastaruoju metu išpopuliarėjo plaukų auskarai ir plaukų žiedai – išbandykite!

Vidutinių plaukų savininkėms visuomet bene sudėtingiausia apsispręsti dėl šukuosenos ir plaukų spalvos. Taigi kirpykla-salonas Vilniuje SALON+ siūlo išskirtinę paslaugą – moterų stiliaus keitimą, į kurią įeina plaukų stilisto konsultacija, galvos plovimas, naujas kirpimas ir šukavimas.

Taigi, panašu, plaukų stilistai 2018–2019 m. pasitelkia natūralumą, kurį kiek pagyvina plaukų aksesuarais. Jie neišpeikia nei visiškai trumpų, nei juosmenį siekiančių plaukų. O mūsų esminis tikslas – pasirūpinti, kad plaukai visų pirma būtų sveiki ir spindintys.

Rašyti komentarą