Proginių ir vestuvinių suknelių beieškant Vilniuje

Vestuvinių ir proginių suknelių salonas savo veiklą pradėjo prieš 10 metų ir yra vienas iš lyderių Lietuvoje. Jie sukūrė nepakartojamą aplinką, kurios dėka kiekviena jausis komfortabiliai ir jaukiai. Besiruošiant vienai svarbiausių gyvenimo švenčių „Santa“ salone Jūs sulauksite profesionalių patarimų, todėl sau suknelę atras net išrankiausia nuotaka.

Suknelės, kurias galite rasti „Santa“ salone – rafinuotos elegancijos ir ypatingo stiliaus derinys. Čia galite įsigyti naujausias „San Patrick“, „Novia D’Art“ bei „Maggie Sottero“ vestuvines sukneles, kurios pasižymi nepaprasta prabanga, išskirtiniais siluetais, žaismingomis detalėmis bei rankų darbo juvelyriniais dirbiniais.

Nuoširdūs, kvalifikuoti, ilgametę patirtį turintys darbuotojai pasirūpins gražiausios Jūsų šventės kūrimu! Salone „Santa“ galite rasti ne tik vestuvinių, bet ir vakarinių suknelių, kurios padės kiekvienai moteriai atrodyti nepakartojamai bet kokia proga.

2013 pavasario – vasaros vakarinių suknelių kolekcijose vyrauja tiek ilgos, tiek trumpos suknelės. Klasikinės baltos, juodos, raudonos ir tamsiai mėlynos spalvos. Na, o vestuvinių suknelių kolekcijose akį trauks gausiai nėriniuotos suknelės paprastais siluetais – tikra elegancija su moteriškumo prieskoniu.

Skirtingos figūros, skirtingas gyvenimo būdas, netgi skirtingos vestuvės – vienos formalesnės už kitas. Tačiau, kad ir kur jos vyktų – sode, jaukioje kavinėje ar paplūdimyje – kiekviena nuotaka šiame salone atras sau tinkamą suknelę. Modelius vienija elegancija ir pagarba aukščiausiai kokybei. Kaip ir gyvenime, vestuvėse šiuo metu svarbiau ne laikytis tradicijų, o parodyti savo asmenybę.

Rašyti komentarą

Sorry, no posts matched your criteria.