Tikra beprotybė! 10 dalykų, kuriuos daro moterys, norėdamos numesti svorio!

Pagalbos! Savaitgalis buvo valgymo ir gėrimo maratonas! Ir vėl….Prieš užlipant ant svarstyklių, mes turim numesti  porą kilogramų.

 

Kad netektume šiek tiek svorio, mes darome beprotiškiausius dalykus. Blogiausia: mes kaltinam save ir tai mums neduoda nieko gero. Dažnai naudojame įvairius būdus norėdamos numesti svorio, tačiau per gana trumpą laiką jie sugrįžta mums atgal.

 

1. Mes atsižadam  angliavandenių ir valgom ryte, per pietus ir vakare kiaušinius ir mėsą.

 

Sulieknėti su mažai angliavandenių?  Tai atrodo tarsi šventasis gralis. Duona, makaronai arba saldumynai, tai blogis. Mėsa, žuvis ir kiaušiniai vienintelė išeitis kovoje su „gelbėjimosi ratais“. Taip, mes dorojame kepsnius, gaminame patiekalus iš kiaušinių, tačiau net ir sulieknėję po šios dietos ilgai laime nesidžiaugiame. Anksčiau ar vėliau mes neatsispiriame donos ar bulvyčių potraukiui, picai. Štai ir dietos su mažai angliavandenių pabaiga.

 

2. Mes maitinamės kūdikių košyte.

 

Tokios žvaigždės, kaip Jennifer Aniston propaguoja šią dietą, o mes norime ja sekti. Valgyti labai ne daug…Makaronai su morkomis, trintos bulvės su mėsa ir žirniais, neaiškios kilmės piure. Aišku, su tokia mityba ilgai neištempsime.

 

3. Mes nevalgome po 15 valandos ir vakarais esame nepakenčiamos, nes alkanos.

 

Vakarinis valgymas daro mus storas ir todėl mes atsisakome vakarienės. Esam siaubingai alkanos ir galų gale vis tiek nusiaubiam šaldytuvą. Negana to, po 19 val. dar valgome šokoladą ir traškučius.

 

4. Mes vartojame kopūstų sriubą tol, kol dujos mūsų organizme tampa nesulaikomos.

 

Kiekvienais metais prieš Naujuosius jūs pasiryžtate kopūstų sriubos dietai. Mes ją  maišome šaukštu, nes ji yra šlykšti ir per ją atsiranda skausmai pilve. Keletas numestų kilogramų – po dviejų savaičių nutraukus dietą sugrįžta atgal.

 

5. Mes valgome tik su lazdelėmis.

 

Jei mes neužaugome ir  negyvenome Kinijoje,  tai valgis su lazdelėmis  mums bus sunkus. Puiku norint sulieknėti naudoti rankų darbą. Jei kas bandė su lazdelėmis valgyti bulvių traškučius, tas žino apie ką kalbama. Tik gaila, kad nėra valgymo su lazdelėmis ekspertų.

 

6. Prieš valgį mes geriame pašildytą obuolių actą su vandeniu.

 

Prieš kiekvieną valgį viena stiklinė pašildyto skiesto obuolių acto su vandeniu kad išskaidytume riebalus organizme. Užsiėmę nosį su mintimis apie liekną kūną mes geriame šį gėrimą gurkšnis po gurkšnio. Deja, ši teorija moksliškai nepagrįsta.

 

7. Mes valgome tik stovėdamos.

 

Kas valgo stovėdamas, neatsisėda. Šaukštelis miusli arba sriubos stovint, neprivers mūsų organizmo numesti svorio. Jokio skirtumo, ar jūs tam tikrą kiekį kalorijų suvartojot stovint arba valgant.

 

8. Mes pradedame rūkyti  bijodamos sustorėti.

 

Nikotinas turi įtakos medžiagų apykaitai – tai, deja, pasitvirtina. Fatališka, kad kai kurie būtent dėl to pradeda rūkyti. Rūkymas yra ir bus žalingas.

 

9. Mes geriame kokosų aliejų.

 

Modelis Miranda Kerr kiekvieną dieną suvartoja keturis arbatinius kokosų aliejaus šaukštelius ir būtent tai turi padėti išlikti liekna. Aliejus suteikia sotumo jausmą. Žalos šis triukas neturi, bet ir naudos per daug nesuteikia.

 

10. Mes visur naudojame vanilės aromatą, kol ima svaigti galva.

 

Vanilės aromatas turėtų sumažinti alkio jausmą. Puiku, kad yra vanilės kvapo dezodorantas, kvepalai, kvapniosios žvakės, smilkalai ir arbata. Mes šlakstome šiuo kvapu save ir aplinką, tačiau galų gale pasičiumpame šokoladą ir tikimės, kad rytoj šis triukas padės.

 

Merginos tiki nesąmonėmis! Kodėl jūs tai darote?  Nedarykite šių klaidų! Susitaikykite su savo kūnu, su  savo apvalumais, nes jie yra gražūs. Arba  kovokite prieš juos, bet prašome tik ne tokiomis priemonėmis. Kas nori sulieknėti, turi vartoti mažiau kalorijų ir lieknėti sveikai, jei to jam reikia. Sveikai maitinkitės ir skaičiuokite kalorijas, sveikus maisto produktus, tokius kaip daržovės, vaisiai, pieno produktai ir pilno grūdo produktai. Saldumynai, traškučiai ir greitas maistas taip pat kartais gerai, tačiau ne kasdien ir tik mažais kiekiais. Reguliariai užsiimkite sportu ir jūsų kilogramai dings. Iš lėto, tačiau jūsų norimas svoris išliks ilgam.

Rašyti komentarą