Geriausios dovanos Valentino dienos proga

Jau visai netrukus pulsime rūpintis Valentino dienos dovanomis. Kadangi pandemija sukausčiusi šalį ir didžioji dauguma parduotuvių nedirba, dovanomis pasirūpinti reiktų iš anksto. Atrinkau keletą dovanų idėjų meilės dienos proga, kurias galima įsigyti internetu. O ką savo išrinktiesiems dovanosite jūs?

 

Jei nesinori būtų labai banaliais ir tradiciškais, šis sąrašas kaip tik jums 🙂

 

 

#1 papuošalas

 

Turbūt, kiekviena moteris sutiks, jog kokybiškų ir stilingų papuošalų niekada nebus per daug. Nauja, lietuvių e. parduotuvė PERUPE siūlo itin elegantiškus ir geros kokybės papuošalus, kurie dengti net 18k auksu. O kainos – tikrai nesikandžioja. Be to, visiems Grožio Guru skaitytojams iki š. m. vasario 15 d. galioja 15% nuolaida neakciniams papuošalams su kodu GROZIOGURU.

 

Jei baisu nepataikyti su žiedelio dydžiu, rekomenduoju rinktis pakabukus arba apyrankes. Mano favoritė ši KONGO apyrankė, nes yra paprasta ir prie visko tinkanti:

 

 

Ši grandinėlė irgi, manau, būtų super dovana Meilės dienos proga. Tokia simboliška ta spynelė. Grandinėlė SEGURA 🙂

 

 

#2 Vakarienė į namus

 

Dabar, kai ypatingai daug laiko praleidžiame namuose, restoranai nedirba ir pan. tikiu, kad moterys gamina itin daug. (Nesakau, kad vyrai negamina, tačiau darau tokią prielaidą) O fantazija naujiems patiekalams dažnai greitai išsenka. Tad, kad nereiktų klausti „Ką šiandien valgom?“ ir damai tokią dieną būti prie puodų, esu tikra, kad vakarienę užsisakius iš WOLT ar kitos maisto į namus užsakymo platformos būtų puiki dovana. O jei vyras pats vakarienę pagamintų ir kokią romantišką žvakę uždegtų, greičiausiai savo antrai pusei širdelę tikrai išlydytų 🙂

 

 

#3 Pasakyk, kodėl ją myli

 

Na, sprendžiu pagal save, bet manau, kad visos moterys nori, kad jų išrinktieji joms sakytų komplimentus, jomis rūpintųsi ir pan. O dabar išvardinti net 100 priežasčių, kodėl ją myli – yra itin paprasta. SEIK leidyklos knygelė „100 DALYKŲ, DĖL KURIŲ TAVE MYLIU“ palengvintų situaciją!

 

 

#4 Meilė sau

 

Aš esu 100% įsitikinusi, kad tik mylėdama/s save gali mylėti ir kitus. Bet dažnai, užsisukę kasdienos rutinoje tą patį pirminį žmogų – save – pamirštame. Todėl taip pat SEIK internetinėje parduotuvėje mačiau puikų „Meilės sau“ dienoraštį, kuris padėtų tą meilės sau jausmą prisijaukinti.

 

 

Be to, mačiau, kad yra pirkti ir visas „Meilės rinkinys„, kurį sudaro „Meilės sau“ dienoraštis, „100 Dalykų, dėl kurių tave myliu“ ir unikalaus dizaino „Love“ puodelis!

 

#5 Gera knyga

 

Jau esu minėjusi, kad knyga – yra geriausia dovana bet kokia proga, Valentino dienos – taip pat. Todėl išrinkę gerą knygą – neprašausim 🙂 Šiuo metu rekomenduoju  Sally Rooney knygą „Normalūs žmonės„.

NORMALŪS ŽMONĖS – tai istorija apie abipusį susižavėjimą, draugystę ir meilę. Pradėję nuo minėto pokalbio, mes kelerius metus lydime du žmones, – linksmus, kerinčius, sudėtingus, – bandančius gyventi atskirai, bet neįstengiančius. Romane parodoma, kaip sunku pasikeisti. Ir su jaudinančiu švelnumu atskleidžiama, kaip susipažįstame su seksu ir galia, su troškimu skaudinti ir būti skaudinamam, su geismu mylėti ir būti mylimam.

#6 LOVE IS …

 

Kas yra meilė? Kiekvienam ji skirtinga ir kiekviena ji – unikali. Bet gražių minčių apie meilę pasisemti galima mūsų vaikystės gumoje „Love is…“ Šios gumos yra daugelyje internetinių parduotuvių: majai.lt, rimi.lt, gumilendas ir t. t. Tokia dovanėlė itin tinka tuomet, jei Valentinos dienos nesureikšminat stipriai, bet kažkokios simbolinės dovanėlės vis tiek norisi 🙂

 

 

#7 Žurnalo prenumerata

 

Laikas sau – geriausia dovana, kurią gali skirti. Todėl, manau, kad skaitant knygą ar žurnalą su arbatos ar kavos puodeliu ir tiesiog atsipalaiduojant yra super. Tad užsakyk mėgstamiausio žurnalo prenumeratą! 🙂

 

 

 

Tikiuosi, šis dovanų idėjų sąrašas padėjo 🙂

 

Mylėkit ir būkit mylimi!

XOXO

Ieva – @I_am_MondayGirl

Draugaukim instagrame