15 idėjų pasimatymams namuose

Artėjant Valentino dienai (o ir nebūtinai), galvojame kaip galėtume ypatingai praleisti laiką su savo antrąja puse. Šiuo metu, kai dėl karantino liekame namuose, pateikiu jums gausybę idėjų pasimatymams namuose. Juk ir pasimatymas namuose gali būti puikus!

 

#1 Filmų vakaras

 

Greičiausiai dažnai susiduriate su diskusijomis „ką žiūrėti?“, todėl šįkart siūlau žiūrėti būtent meilės kupinus filmus. Bent kartą per metus vyrukai turėtų nesupykti juk būna ir nemažai romantinių komedijų. 🙂

 

Jei neišsirinksite, patariu susirašyti 10 filmų ir traukti burtus.

 

#2 Gaminimo vakaras

 

Esu tikra, kad per ilgus karantino mėnesius išgaminote visus patiekalus ir greičiausiai visi spėjo pabosti. Todėl pasimatymą skirkite maisto gaminimui dviese. Susiraskite naują, dar neragautą patiekalą ir pabandykite jį pasigaminti. Patiekalas, be abejo, gali būti ir desertas 🙂

 

Receptų idėjų ieškoti galite čia

 

#3 Pasimokykite ko nors naujo

 

Tai šiek tiek siejasi su gaminimo vakaru. Galbūt, kažkuris iš jūsų virtuvėje visai nesijaučia jaukiai, nes to nedaro, nebandė, nemoka. Tad puiki proga išmokti kažko naujo. Tačiau šis pasiūlymas ne tik apie gaminimą. Tai gali būti bet kas. Gal tu moki groti gitara? Išmokyk antrąją pusę bent kelių akordų ir sugroti paprastą dainą.

 

#4 Žaidimų vakaras

 

Duonos ir žaidimų! Žaidimai gali būti įvairūs: kortų, stalo, kompiuteriniai – kokie tik norite, svarbu, kad abu jaustumėtės puikiai.

Renkantis kompiuterinius žaidimus smagiau rinktis tokius, kuriuose žaidžiama dviese, kaip komanda. Juk visgi esate pora 🙂

 

#5 Piknikas svetainėje

 

 

Įsijunkite youtube video, kuriame oštų jūra ir jaustumėtės lyg ant jūros kranto, arba parko vaizdus ir pasidarykite pikniką tiesiog ant saliono grindų.

 

#6 Masažai

 

Padarykite vienas kitam masažą. Nesvarbu, kad nesate profesionalai, bet neįmantrų masažą padaryti galima išmokti pažiūrėjus ir vieną ar kelis youtube video. Užsidekite žvakių, pasiimkite masažinį aliejų ir pirmyn!

 

#7 Fondiu vakaras

 

Meilė – karšta ir saldi lyg šokoladas. Tam užtvirtinti puikiai tiks fondiu su vaisiais: vynuogės, braškės, bananai, melionai.. Tiks kas tik nori 🙂

Jei nesinori saldžiai galima lydyti sūrį ir valgyti jį su duonos lazdelėmis.

 

#8 Įvadinė jogos ar fitneso pamoka

 

Nepaslaptis, jog internetas tikrai mus gelbti šios pandemijos metu. Kodėl jums dviese nepabandžius jogos? Youtube pilna video su jogos pamokomis, pasitieskite kilimėlį, apsirenkite sportinę aprangą  ir vuolia.

 

#9 Paragaukite naujo vyno

 

Pasimėgauti taure dar nebandyto vyno – tikrai nieko blogo. Ir nesvarbu jis turi alkoholio ar yra nealkoholinis. Aš pati rinkčiausi pastarajį, nes tikrai būtų faina atrasti tobulą nealkoholinį gėrimą, kuriuo bus galima mėgautis draugų kompanijoje, kai visa šita velniava baigsis.

 

#10 Išsikepkite skanėstą

 

 

Išsikepkite (be abejo kartu) pyragą, tortą, keksiukų ar sausainių. Begamindami galite kalbėtis apie ateitį ir svajones.

 

#11 Pieškite

 

Jei nesinori kepti, pieškite. Specialių priemonių nereikia, užtenka markerių, flomasterių, guašo ar tiesiog spalvotų pieštukų. Piešinių temos? Jos gali būti įvairiausios: vienas kito portretai, judviejų ateitis ir pan. Fantazijai ribų nėra.

 

#12 DIY projektas

 

Sugalvokite, ką galėtumėte padaryti kartu, kad papuoštumėte namus. Pinterest’e rasite daugybę idėjų išsirinkite ir pasigaminkite patys: dekoracijas, lentynas. O galbūt artėja koks nors gimtadienis? Pagaminkite rankų darbo dovaną!

 

#13 Pasidarykite „bucket list“ ateinantiems 5 metams

 

Pasvajokite, pakalbėkite ir pasidarykite sąrašą dalykų, kuriuos norite nuveikti per artimiausius 5 metus. Pavyzdžiui: nuvykti į JAV, šokti su guma nuo tilto arba parašiutu, išmokti šokti tango ir t. t.

 

#14 Sudėliokite dėlionę

 

Laikas praleistas kartu ir sudėliota didelė delionė bus lyg prizas 🙂

 

#15 Parašykite vienas kitam meilės laišką

 

Kaip romantiška ir gražu. Susėskite ir parašykite vienas kitam meilės laišką. Kaip bus gera jį skaityti po kelerių ar keliasdešimt metų 🙂 O gal, jei viskas klostysis pagal planą, šie laiškai taps jūsų vestuvių įžadais… 🙂

 

Nesvarbu ar Valentino diena, ar bet kuri kita – skirkite laiko vienas kitam ir džiaukitės vienas kito draugija.

 

Meilės visiems ir kiekvienam!

 XOXO

Ieva – @I_Am_MondayGirl

Draugaukim instagrame

Sorry, no posts matched your criteria.