5 veido priežiūros priemonės, kurias privalote turėti

Pasimetėte, nes rinkoje yra dešimtys veido priežiūros priemonių tipų ir jūs nežinote, kurios reikia jums? Ką gi, kartu su e-parduotuvės Pigu.lt ekspertais nutarėme jūsų situaciją kiek supaprastinti ir išrinkti 5 būtiniausius veido kremus ir kitas veido odos priežiūros priemones, kurias turėtumėte turėti savo kosmetinėje bei namuose.

 

VEIDO VALIKLIAI

 

Prieš naudojant bet kurį veido kremą, visų pirma privalote veidą visiškai išsivalyti – kitų veido kosmetikos priemonių naudojimas ant makiažo ir nešvaraus veido gali sukelti ankstyvą odos senėjimą ar net tam tikras odos ligas. Iš pradžių pavalykite savo veidą šiltu vandeniu, kad šiek tiek atkimštumėte veido poras. Tuomet jau naudokite veido valiklį ir švelniai masažuokite savo veidą. Vėliau viską nuskalaukite drungnu arba netgi šaltu vandeniu.

 

Rinkitės veido valiklį, tinkamą būtent jūsų veidui. Kreminiai, tankūs valikliai labiausiai tinka sausai odai, tuo tarpu gelio tipo valikliai tinkami tik riebiai odai.

 

VEIDO ŠVEITIKLIAI

 

Norite švelnios ir tiesiog švytinčios odos? Veido šveitiklis yra būtina priemonė – tokio tipo veido priežiūros priemonė išvalo visas senas odos ląsteles ir taip padeda kurtis naujoms, sveikoms ląstelėms. Taip pat veido šveitikliai atkemša odos poras.

 

Tiesa, jeigu turite labai jautrią odą, rinkitės veido šveitiklius be tvirtų dalelių, kurios veikia kaip švitrinis popierius. Jeigu jautriai odai naudosite šveitiklį su tvirtomis dalelėmis, oda gali paraudonuoti ar netgi ištinti.

 

Jeigu turite normalaus arba sauso tipo odą, veidą rekomenduojame šveisti kartą ar du kartus į savaitę, o riebios odos turėtojai veidą turėtų šveisti 3-4 kartus per savaitę.

 

DRĖKINAMIEJI VEIDO KREMAI

 

Drėkinantį veido kremą rekomenduojame naudoti kiekvieną rytą. Vasaros rytais rekomenduojame naudoti drėkinamąjį kremą su apsauginėmis medžiagomis. Tai apsaugos jūsų veido odą nuo ultravioletinių spindulių ir, be abejo, tiesiog ją sudrėkins – todėl jūsų oda ilgiau išliks jauna, švelni ir neraukšlėta.

 

Prieš miegą siūlome naudoti specialius naktinius veido kremus su kolagenu ir elastinu – šios medžiagos turėtų atgaivinti jūsų odą. Kremo siūlome naudoti visai nedaug, taip pat jį reikėtų švelniai įmasažuoti – kai kurie tai pamiršta ir daro didelę klaidą, nes tuomet kremu ištepama patalynė, o jūsų veido oda negauna beveik jokios naudos.

 

AKIŲ KREMAI

 

Ar dažnai pabundate ryte su ištinusiais ir patamsėjusiais paakiais? Ką gi, tokiu atveju jums reikėtų įsigyti specialų akių kremą. Skirtingai negu kiti veido kremai, akių kremas yra sukurtas būtent jautrioms akių zonoms.

 

Jeigu turite riebią odą, ieškokite gelio formulę naudojantį akių kremą (kai kurie sudėtyje turi ir kofeino, kas kai kuriems gali būti naudinga). Tokio tipo kremas jūsų odą drėkins labai švelniai, todėl ji neatrodys tarsi ištepta aliejumi. Tamsiems paakiams rekomenduojame kremus su vitaminu K. Na, o sausos odos turėtojai turėtų rinktis riebesnius kremus. Kremą siūlome naudoti ryte ir vakare (prieš miegą), jį švelniai įtrinkite aplinkui akis.

 

VEIDO KAUKĖS

 

Jeigu mėgstate SPA, bet retai turite tam laiko, siūlome įsigyti veido kaukių. Jums tereikės 10-ies minučių, o progresą tikrai pajausite – veido kaukės iš odos pašalina visus svetimkūnius, kaukės taip pat odą sudrėkina, apsaugo, ji po naudojimo tampa švelnesnė ir minkštesnė. Kaip ir bet kuri kita veido priežiūros priemonė, dažna veido kaukė yra skirta tik tam tikram odos tipui, todėl būtinai į tai atkreipkite dėmesį.

Rašyti komentarą