Kaip atrandu laimę net pirmadieniais?

Labas! Aš esu Ieva ir tiesiog myliu pirmadienius! Kodėl? Nes nėra priežasčių jo nekęsti!

 

________________________________________

 

Štai ir vėl pirmadienis ir nerandu priežasčių jo nemėgti. Nes kiekviena diena – mums ypatinga. Nori sužinoti, kokie mano ritualai, kad net pirmadienis man kelia džiaugsmą? Skaityk toliau.

 

ATLEIDIMAS. 

 

Esu iš tų žmonių, kurie labai greitai pamiršta blogus dalykus. Susibarusi su kuo nors po kurio laiko net nebegaliu atsakyti, kodėl buvome susipykę. Nes aš atleidžiu ir paleidžiu. Kartais susibarusi su kolegomis, juokaudama sakau „aš tau šiąnakt atleisiu. O dabar dirbam toliau.“ Ir būna, jog vakare, prieš užmiegant apgalvodama visą dieną, prisimenu kokį rimtesnį įvykį ir tiesiog – atleidžiu ir paleidžiu (pamirštu). Patikėkit, pyktis taip stipriai slegia ir sukuria vidinį sunkumą (svarstyklės to nerodo, bet tikrai sunku 🙂 ), todėl pykčio nelaikau.

Šiek tiek sudėtingiau su atleidimu sau. Ant savęs pykstu ilgiau. Bet dirbu šiuo klausimu. Papasakosiu apie tai kituose savo straipsniuose.

 

RITUALAI.

 

Aš turiu kelis savo ritualus, kurie man teikia džiaugsmo: knygų skaitymas, šachmatų partija prieš miegą (žaidžiu iki tol, kol laimiu, kad neužmigčiau su pralaimėjimo skoniu), muzikos klausymas, rašymas, spalvinimas. Niekada nebuvau iš tų, kurios ypatingai savimi rūpintųsi. Veido kremas? Kas jis toks? Bet visai nesenai pirmą kartą lankiausi pas kosmetologę, kuri man suteikė šiek tiek žinių ir savo veido oda dabar rūpinuosi kasdien. Ir man tai patinka! Supratau, jog yra daugybė dalykų, kurių nedarome tik iš nežinojimo.

Dar vienas puikus ritualas – rytus pradėti anksti. Tuomet gali neskubėti, nusimaudyti po dušu, ramiai atsigerti kavos, paskaityti knygą ar net serialą pažiūrėti.

 

KNYGOS.

 

Knygas būtinai reikia išskirti, nes jos – lyg gyvybės eleksyras man (ir mums visiems). Dažniausiai skaitydavau, kaip aš vadinu, paaugliškus romanus. Nes tai atpalaiduoja. Nes tai nevargina. O ir herojų vaikiškos (kaip dabar jau atrodo) problemos, kartais kelia šypseną.

Bet prieš pusmetį pradėjau skaityti psichologines knygas. Turbūt, negalėčiau skaityti nuolatos tokio tipo knygų, tačiau jos man duoda peno apmąstymams.

 

MEILĖ.

 

Meilė sau ir aplinkiniams. Jei pyktis, pavydas mus apsunkina, tai meilė – išlaisvina. Mylėkit, mylėkit, mylėkit! Ir nėra čia kur daug plėstis 😉

 

DARYTI TAI, KAS PATINKA.

 

Prieš beveik 2 metus pakeičiau darbą. Dabar dažnai gaunu žinučių iš buvusių kolegų ir draugų, jog tiesiog švyčiu. Galbūt, tai tiesa. Tačiau tai yra tik dėl to, kad darau tai, kas patinka. Savo darbą aš be galo myliu. Myliu artimuosius, draugus ir kas vakarą apie kiekvieną jų pagalvoju.

Mėgstu šokti, mėgstu dainuoti – tą patvirtintų kiekvienas mane žinantis žmogus. Tą ir darau, kartais net stotelėje. Na ir kas, ką pagalvos?

 

GYVENK DABAR.

 

Turbūt tai pats svarbiausias punktas. Negalvok apie praeitį. Dažnai, mes prisimename tai, ko nepadarėme, ką padarėme blogai ir save graužiame. Liguistai negalvok apie ateitį. Ateitis – neramina. Kas bus? Ką darysiu? O ką darysiu tada, jei atsitiks taip ar anaip? Gyvenk dabar! Džiaukis dabartimi!

 

___________________________________

 

Man šie punktai padeda (bent jau aš taip manau 🙂 ). Galbūt, padės ir Tau.

 

 

XOXO,

Ieva – The Monday Girl

Draugaukim Instagrame: I_Am_Monday_Girl

 

Rašyti komentarą

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.