Kaip susidraugauti su veido priežiūra?

Labas! Aš esu Ieva ir tiesiog myliu pirmadienius! Kodėl? Nes nėra priežasčių jo nekęsti!


 

Šiandien papasakosiu apie savo veido priežiūros ritualus, kuriuos, prisipažinsiu, susikūriau visai nesenai. Pirmą kartą gyvenime pas kosmetologę apsilankiau praėjusių metų gruodį. Tuomet ji manęs klausė, kaip aš prižiūrėjau savo veido odą iki šiol, o aš tiesiai šviesiai atsakiau – neprižiūriu. Nusiprausiu su muilu, kartais pasitepu Nivea, kai pašerpetoja, dar kartais Garnier šveitiklį iš  Maximos  nusipirktą, kai atrodo, jog veido oda superriebi ir pajuodusios veido poros itin matosi.

 

Kol rašiau šią pirmą pastraipą man net pačiai per kūnai šiurpai nuėjo: KAIP AŠ TAIP GALĖJAU?!

 

Ir aš jau žinau atsakymą kaip. IŠ NEŽINOJIMO ir TINGĖJIMO SUŽINOTI.

 

Todėl pusantros valandos, kol kosmetologė darė savo magiją, aš ją gąsdinau pasakodama, ko aš nedarydavau (arba, kaip dabar žinau, blogai darydavau) ir klausinėdama, o kaip iš tikro viską reiktų daryti. Ir man atsivėrė akys!

 

 

Mano veido oda buvo itin užteršta ir dehidratavusi. Tad pagrindiniai dalykai būtini veido odos būklei pagerinti: ją valyti, maitinti ir drėkinti. Jau po pirmojo mėnesio buvo matyti aiškūs rezultatai. Veido priežiūra ryte ir vakare tapo tarsi mano mažytis ir malonus ritualas. O mano oda man atsidėkoja švytėjimu, mažesniu spuogėlių skaičiumi ir nesiriebalavimu. (MITAS, kad mes neturim laiko rūpintis savo oda. Turim to laiko, tiesiog, kaip ir daugumos dalykų, nedarom iš nežinojimo.)

 

Išnaudojusi kosmetologės rekomenduotus produktus išbandžiau naujus DRIU BEAUTY naujos UNISEX linijos produktus. Su šios kosmetikos kūrėjų komanda susipažinau prieš pusantrų metų. (Jei nežinote – tai lietuvių kurtas ir Lietuvoje gamintas produktas. O aš jau kuris laikas stengiuosi vadovautis devizu #pirkprekęlietuvišką). Tai pasidalinsiu savo mintimis apie juos. #taitikmanonuomonė ir #niekasneprašėmanęstosakyti 

 

VEIDO KREMAS WISE UNISEX

 

Labai maloniai kvepia, nors sudėtyje nėra specialių kvapiklių, kurie gali alergizuoti. Tikrai patogi pakuotė, kuri tinka ir lentynėlėje laikyti, ir į kelionę vežtis. Kremas, dėl savo pakuotės, neturi sąlyčio su oru, todėl daug mažesnė tikimybė patekti dulkėms ir kitiems nešvarumams. Lengvai užsitepa, įsigeria į veido odą ir nepalieka jos riebios. Turėtų ypač tikti toms (ir tiems), kurių veido oda nėra itin kaprizinga. LABAI REKOMENDUOJU, NUOSTABUS PRODUKTAS!

 

VEIDO PRAUSIKLIS MILD WISE UNISEX

 

Kadangi produktų linija ta pati, prausiklio kvapas manęs neerzina ir netgi patinka. Mano kosmetologė patarė naudoti šį prausiklį, ypač žiemos metu, nes jis ne taip stipriai sausina odą, kaip mano prieš tai turėtas prausiklis. Maloniai putoja, nuvalo makiažo likučius. Veido oda lieka labai švelni, neišsausėjusi. Jau sakiau, kad tai super produktas?

 

ŠVEIČIAMASIS SERUMAS WISE UNISEX

 

Šveičiamąjį serumą reiktų naudoti vieną/du kartus per savaitę vakare ir palikti nakčiai. Taip ir dariau! Kaip rašoma produkto aprašyme, PHA rūgščių pagalba šis serumas švelniai šalina negyvų ląstelių sluoksnį, drėkina, stiprina odos apsauginį barjerą bei kovoja su laisvaisiais radikalais. Veido serumas gerina odos būklę, kovoja su aplinkos poveikiu ir nejautrina odos.

Ir tikrai, kai naudojau kosmetologės rekomenduotus produktus, jutau, jog mano veidas šerpetoja ir itin gausiai. Stebėjausi, nes nuoširdžiai tepiau kremus ir serumus pagal visas instrukcijas. Tada natūraliai kyla klausimas kodėl??? Manau, kad  mes kiekvienas turime atrasti sau labiausiai tinkančius produktus. Ir ne visada pakaks pabandyti vieną, du. Pajutau, kad dabar naudojamas WISE UNISEX prausiklis, greičiausiai, turėjo įtakos tam, kad mano veidas dabar visiškai nešerpetoja, nors oras už lango tikrai nedžiugina.

 

BE TO!!! Būkim taupios ir racionalios! Ši veido priežiūros kosmetikos linija itin tinkama, jei gyveni ne viena, su broliu, draugu ar vyru, nes vonios lentynėlėje užimta bus dvigubai mažiau vietos, nes produktai skirti abiems! Be to, kaip ir minėjau, daug dalykų mes nepabandome ir nedarome iš nežinojimo, todėl asmeniškai (atsižvelgę į Jūsų poreikius) Jums padės Driu Beauty specialistai prieš nusiperkant produktus.

 

Ir pabaigai… Šiame įraše parašiau savo (visiškai subjektyvią nuomonę) apie produktus, kurie man šiuo metu tinka ir labai patinka. Pasikartosiu #niekasmanęsneprašėapiejuosparašytitikgerai . Jau pradedu formuoti savo nuomonę apie veido priežiūros produktus, nes tai gali padaryti išgirdęs aplinkinių įspūdžius ir galų gale pats juos išbandęs. Aš papasakojau savo istoriją, kaip susidraugavau su veido odos priežiūra. Galbūt nesu viena, kuri su ja susidraugavo nesenai? Pasidalinkite savo įspūdžiais!

 

 

XOXO,

Ieva – The Monday Girl

 

Rašyti komentarą

Sorry, no posts matched your criteria.