Mano atrasti grožio produktai (birželis)

Labas!

 

Turiu prisipažinti, kad apie savo išorinį grožį niekada per daug negalvojau (neskaitant to, kad vis svajodavau numesti kelis kilogramus, bet kas gi nesvajojo?). Savimi labiau rūpintis pradėjau perskaičiuosi keletą knygų apie savęs pažinimą ir vertinimą. Supratau, kad niekad manimi nepasirūpins. Tai galiu padaryti tik aš pati.

 

Tad prieš keletą metų pirmąkart užsirašiau pas kosmetologę, kuri yra nereali! Ji padėjo man pasirinkti produktus labiausiai tinkančius mano odai. Kai pradėjau lauktis, rekomendavo kitus, kurie man taip pat super tinka! Kaip aš mėgstu sakyti, savo darbą geriausiai daro savo srities specialistai, o kai pradedam improvizuoti (na bent jau kai aš pradedu), tai ir gaunasi spoguota oda, žalsvi plaukai (taip…. kažkada nusidažiau sruogeles mėlynai su neva nuplaunamais dažais, o po kurio laiko tos sruogos įgavo žalią atspalvį ir nenusiplovė!!! 😀 )

 

Tad šįkart apžvelgsiu produktus, kuriuos naudoju jau kurį laiką ir kurie man labai patinka.

 

Artistry blakstienų tušas ir blakstienų pagrindas.

 

Anksčiau prisiaugindavau blakstienas, bet dėl karantino ir dėl to, kad artimiausiu metu sunkiai rasiu laisvas kelias valandas šiai procedūrai atlikti, pasirinkau blakstienų tušą ir pagrindą Artistry Studio: blakstienas storinantis tušas „trys viename“ Gotham Black ARTISTRY STUDIO™ (NYC leidimas) ir  Blakstienų tušo pagrindas ARTISTRY STUDIO™ (Bangkok Edition). Man pasisekė, kad turiu ir taip gana netrumpas blakstienas, bet šių produktų kombinacija yra kažkas wow 🙂 Akys atrodo kaip manga lėlytės 🙂

 

Grožis iš vidaus: vitaminai

 

Man visada buvo svarbu vidinis grožis, o dabar savo išorinį grožį ir savijautą „turbinu“ iš vidaus. Pradėjau naudoti naują produktų liniją: Truvivity by Nutritille. Tai yra vitaminų tablečių ir gėrimo kompleksas.

 

 

Pagrindinė nutrikosmetikos idėja – grožis prasideda viduje. Tai produktai, kurie sujungia mitybąir kosmetiką viename. Veikliosios medžiagos  ir mineralai patenka į odą ne išoriškai, per viršutinius sluoksnius, bet iš vidaus. Jų sudėtyje randami antioksidantai, vitaminai, taip pat augalinės medžiagos, kurios gali apsaugoti odą nuo įvairių aplinkos veiksnių – saulės spindulių, taršos bei streso.

 

Produktus naudoju jau keletą savaičių. Kad pajustume ryškesnį skirtumą, reikia bent 3 savaičių, bet esu tikra, kad tęsiu šį savo odos grožio puoselėjimo ritualą ir toliau.

 

XOXO

Ieva – Monday Girl

Draugaukim INSTAGRAME