Veido priežiūros rutina – mano meilės sau išraiška

Labas!

 

Nusprendžiau pasidalinti kaip aš prižiūriu savo veido odą su tavimi. Esu įsitikinusi, kad moteris negali pamiršti savęs, nes tik laiminga moteris, kuri rūpinasi savimi, gali rūpintis ir aplinkiniais. Galbūt, ir tu rasi gerų patarimų ir produktų, kuriuos pritaikysi sau.

 

Visų pirma, stengiuosi laikytis taip vadinamų „basic“ dalykų: gerti daug vandens, vaikščioti gryname ore, naudoti SPF kremą (ir žiemą, ir vasarą), valgyti daugiau daržovių ir vakarais nusivalyti makiažą. Galbūt, daržovės ir vaikščiojimas iš pirmo žvilgsnio neturi sąsajų, bet esu tikra, kad veido odos grožis prasideda ne tik išorėje, bet ir viduje, todėl tam taip pat skiriu dėmesio.

 

Esu pasakojusi, kad su veido priežiūra susidraugavau ne taip ir senai, gal prieš pusantrų metų, bet tai tapo savotišku ritualu, kurio metu skiriu laiką tik sau, savo mintim ir pasilepinimui. (Būtų gerai ir prie kūno lepinimo taip priprasti 😊 ).

 

Taigi, dabar naudoju Dr. Hauschka kosmetikos produktus, nes apie juos jau senai girdėjau tik gerus atsiliepimus, kosmetika gaminama Vokietijoje, o išbandžiusi ir pati tuo įsitikinau.

 

Ryto rutina

 

Rytus pradedu nuo dušo (čia dar vienas mano atradimas – maudytis ryte yra gėris! Kai lankydavau sporto klubą, eidavau visada į jį prieš darbą. Tai pagrindinis malonumas būdavo palįsti po dušu, išsiplauti galvą ir tada eiti į darbą 😊 ). Dabar kai neinu į darbą, ne visada rytinis tas dušas gaunasi 😊

 

Po to nusiprausiu veidą prausikliu, nusivalau veidą toniku ir pasitepu serumu. Kol ant veido šiek tiek įsigeria, tą laiką išnaudoju kavos puodelio pasidarymui (žinau, kava nėra labai gerai odai, bet vienas puodelis – maža mano nuodėmė). O jau po to neapsieinu be savo nuolatinio palydovo dieninio svarainių kremo. Nors man visada atrodė, kad mano oda yra riebi, pasirodo, ji tokia yra todėl, nes sausa, todėl jai tikrai reikia drėgmės. Nuostabus atradimas tai suprasti ir nebežinoti, ką reiškia riebaluota nosis ar kakta. Šis kremas padeda išlaikyti optimalią drėgmę, o užsitepus juo jausmas, lyg ant veido būtų lengva plėvelė (kuri būtent ir išsaugo drėgmę!). Galų gale užsitepu SPF kremą, dabar tai darau rečiau, nes neinu į lauką, bet jei tik einu – būtinai jį naudoju.

Dr. Hauschka dieninis svarainių kremas

 

Dar vienas atradimas, kuris yra tarsi miesto moters išsigelbėjimas – Antipodes Blessing Anti-Pollution Light veido serumas. Tai yra kasdienė apsauga nuo taršos poveikio. Taip pat padeda su odos pigmentacija. Šiuo metu pastebėjau, jog veido odos atspalviai skiriasi (ypač skruostų zonoje). Draugės sako, jog atrodau įdegusi (neįmanoma šitai), tai aš juokauju, kad įdegiau nebent nuo orkaitės, kol iškepusią vištą ištraukiu 😊 Bet iš tiesų, tai kartais labai išryškėja skirtumas tarp akių zonos ir skruostikaulio, kad atrodau kaip su Amerikos prezidento įdegiu. #FunnyNotFunny Tad labai tikiuosi, jog šis serumas ne tik nuo miesto dulkių apsaugos, bet ir išlygins odos atspalvius. Be to, Antipodes produktai (kaip ir Dr. Hauschka) yra sertifikuota ekologiška kosmetika.

 

 Antipodes: prausiklis, serumas ir biri pudra

Antipodes: prausiklis, serumas ir biri pudra

 

Vakaro rutina

 

Na, o vakarais mano rutina tokia pati (išskyrus tai, kad nesidarau kavos ir naudoju naktinį drėkinamąjį kremą) 😊 Kartą į savaitę dar šveičiu odą (tik nenaudokite granulių turinčių šveitiklių!). Ir kartą į savaitę užsidedu kokią nors drėkinamąją veido kaukę (vyras juokiasi kaskart kai mane pamato su tomis kaukėmis), bet juk ko tik nepadarysi dėl grožio 🙂 Stengiuosi visus veido priežiūros ir meilės sau ritualą atlikti maždaug pusvalandžiui-valandai prieš miegą, kad kremai įsigertų.

 

Visus savo veido rutinos produktus įsigijau el-bioteka.lt parduotuvėje, bet jei jau vaikštote po parduotuves, tikrai rasite ir „Bioteka“ fizinėse parduotuvėse. 😊