Pirmasis kūdikio kraitelis – saldžiam miegui

Labas!

 

Iki mūsų pasimatymo su naujuoju šeimos nariu liko maždaug mėnuo. Nors sulaukiu klausimų „tai ką veiki per dienas? Neatsibodo?“, atsakau, kad tikrai ne! Veiklos apstu!

 

Kadangi iki dekretinių atostogų praktiškai neįsigijau nei vieno daikto vaikui, nelankiau nei vieno seminaro (nes maniau, kad viskuo pasirūpinsiu būtent atostogų metu), tai veiklos dabar tikrai yra. Aišku, karantinas sugadino mano norus lankyti seminarus ir sporto užsiėmimus, vaikščioti po vaikiškas parduotuves, bet viskas persikėlė į internetinę erdvę. Tačiau dėl karantino ir namų ruoša užsiimu daug daugiau, nei anksčiau. Jau ką reiškia (ir kiek užtrunka) kasdien gaminti pietus ir vakarienę sau ir vyrui.

 

Be to, turiu pabaigti mokslus. Šie metai gavosi labai produktyvūs 😊 Tad mokslai ir maisto gaminimas užima nemažą mano dienos dalį. O visą kitą laiką stengiuosi išnaudoti žinių kaupimui apie pasiruošimą gimdymui ir naujagimio priežiūrą. Esu 100% įsitikinusi, kad dėl nežinojimo kyla daugiausiai baimių, o kai tų baimių daug – tada prasideda nerimas, paranoja, depresija. Todėl, be abejo, visoms ir visiems viskas klostosi skirtingai, bet turėdama bent elementarių žinių, galėsiu adekvačiau reaguoti į besusiklostančias situacijas.

 

Tai gi, dabar noriu papasakoti apie savo naujausius pirkinius: vaikišką patalynę, užvalkalus, žindymo pagalvę, daiktų laikiklį-kišenėlę.

 

Jau minėjau anksčiau, kad nėštumas mane pakeitė (ne tik į plotį). Mintyse esu ramesnė, nuolaidesnė, atviresnė, labiau rūpinuosi gamta ir Lietuva – šalis, kurioje augs mano vaikas – dar svarbesnė. O šiuo metu ypatingai, kai karantinas griauna tiek Lietuvos, tiek Europos ekonomiką, norisi palaikyti savus – kuriančius lietuvius. Taip atradau internetinę parduotuvę 4kedutes.lt (mintyse suskamba Tele-Bim-Bam daina „Mano kambarėly keturios kėdutės, keturios kėdutės, visos nedidukės…“ 😊 )

 

Man, dirbančiai su internetine rinkodara ir e-parduotuvėmis, jau iš karto padarė įspūdį parduotuvės dizainas. Kadangi niekur neinu iš namų (neskaičiuojant pasivaikščiojimų po artimiausią parkelį, kur nėra žmonių), tai internetinėse parduotuvėse tikiuosi išsamių aprašymų, nuotraukų ir t. t. Todėl ši parduotuvė jau iš karto „kvepia“ kokybe. Išsirinkusi prekes ir jas gavusi – tuo įsitikinau dar labiau. Tad ką gi aš įsigijau…

 

Kadangi neturiu daug pažįstamų, giminių ir draugų, kurie turi vaikų, tai mūsų šeimai teko viską įsigyti nuo nulio (neskaitant šiek tiek rūbelių). Apie didžiuosius pirkinius jau rašiau čia

 

Saldžių sapnų, ramių naktų

 

Įsigijau puikų rinkinį, kurį sudaro: maitinimo pagalvė, antklodė ir pagalvė, antčiužinis ir lovos apsaugėlė. Šioje parduotuvėje tai vadinasi Didysis kraitelis kūdikiui. Buvo ir mažesnių kraitelių, bet kadangi aš NIEKO neturėjau, šis buvo pats optimaliausias. Kokybė paliko įspūdį.

 

Kadangi pas mus namie yra itin mažai vietos (žinau, būtų nesutinkančių su tuo, bet tikrai… mažokai vietos), tai nepirkome vystymo stalo. Tam, kad viskas, ko labiausiai reikia būtų po ranka ir neužimtų daug vietos išsirinkau, mano manymu, super sprendimą – medžiaginę užrišamą ant lovelės kišenėlę. Aš nežinau, ar pati sugalvočiau tokį daiktą, todėl labai džiaugiuosi, kai Lietuvoje turime kūrėjų, kurie kuria ir pardavinėja daiktus iš savo patirties – tokius, kokių tikrai gali prireikti!

 

 

Dar vienas pirkinys, kurio labiausiai laukiau – patalynė! Specialiai išrinkau juodai-baltą, nes kūdikiai skiria būtent šias spalvas, tad pamaniau, kad ir vaikui bus įdomiau taškeliai ir linijos 😊

 

 

Mano draugės sako, kad dabar galiu išpildyti visas „pirkomanės“ svajones ir pirkti naujus daiktus. Taip – iš vienos pusės tikrai smagu įsigyti naujus daiktus, ypač kai laukiam pirmagimio ir jam norisi viso, ko geriausio. Aš tikrai nesu ta „šopaholikė“, bet kai gaunu tokius kokybiškus daiktus, tampu labai laiminga. Pasikartosiu, kad ypač džiugina, jog perku lietuvišką prekę ir iš mažo verslo, kuris linkiu, kad taptų didelis, bet vis tiek kuriamas su tokia pačia meile. <3

 

Na, o dabar, saldžių sapnų 😊

 

XOXO

Ieva – Monday Girl