Paskutinis nėštumo mėnuo – lizdo sukimo sindromas

Labas!

 

Jau skaičiuoju paskutinį nėštumo mėnesį ir nors manau, kad lizdo sukimo sindromas man prasidėjo gan anksti, dabar jis tik dar labiau suintensyvėjo. Kaip tai pasireiškė?

 

Lizdo sukimo sindromas, pasireiškia besilaukiančioms moterims gana skirtingai. Vienos vos ne daro kapitalinius namų remontus, kitoms svarbu numegzti, nunerti kokį nors mielą pleduką savo rankomis, o man – noras išblizginti namus, išmesti nereikalingus daiktus (kaip tai darau? Pagalvoju „ar vežčiausi šį daiktą į naujus namus?“), rūšiuoti šiukšles, valgyti sveikesnį maistą, taupyti vandenį ir t.t.

 

Nesu visiškai pamišusi, bet norisi tinkamai pasiruošti naujo šeimos nario sutikimui. Būtent taip atradau Mother K produktus. Iš tiesų tai apie Mother K jau buvau girdėjusi itin gerų atsiliepimų, kalbant apie sauskelnes, drėgnas servetėles ir kitus mamoms bei kūdikiams reikalingus daiktus (kuriuos išbandyti galėsiu maždaug po mėnesio). Bet sužinojusi, jog jie pardavinėja ir ekologiškas buitinės chemijos priemones – nusprendžiau nedelsti ir išbandyti.

 

Kūdikio drabužiai ir jų priežiūra

 

Šiuo metu skalbiu, lyginu ir rūšiuoju vaikiškus rūbelius. Pradžiai susitvarkiau visus turimus 50-56 ir 62 dydžio rūbelius, didesnius – susidėjau į vakuuminius maišus ir peržiūrėsiu maždaug vasaros pabaigoje.

 

Visus rūbelius plaudama naudojau K-Mom Zero Dust linijos skalbiklį ir minkštiklį. Jį naudodama jaučiuosi saugi, kad jokie kvapikliai nesukels alergijų ar niežulio mano kūdikiui. O ir kaina – tikrai adekvati.

 

Tvarka namuose

 

Kalbant apie tvarką namuose ir visų kampų valymą, man labai padėjo Zero Dust daugiafunkcis ploviklis. Vienas produktas – kuris tinka viskam! Rimtai, tvarkiau ir riebaluotą virtuvę, ir kalkėtą vonią – viskas super. O kas dar maloniau – kad nejaučiamas dirginamas buitinės chemijos kvapas. Be to, skaičiau, jog šis produktas ir vaiko daiktams valyti, tai šiuo metu man svarbiausi kriterijai.

 

Visa Zero Dust linija yra ekologiška ir organiška, patvirtinta Pietų Korėjos Aplinkos apsaugos ministerijos. Apie korėjietiškos kosmetikos privalumus jau turbūt esate girdėję, tad patvirtinu, jog konkrečiai šios priemonės taip pat labai geros.

 

Dabar dar norisi susitvarkyti visus stalčius, išmesti nereikalingus daiktus ir išsiplauti pakampius… Fingers crossed, kad turėčiau motyvacijos ir jėgų! 😊

 

Aktuali tema: karantinas

 

Paskutinis šios linijos produktas, kurį noriu aptarti – tai Zero Dust buteliukų valiklis. Sakysi: „Say what? Juk Tu neturi dar vaiko“. Bet šis produktas unikalus tuo, kad juo galima plauti ir vaisius bei daržoves. Šiuo karantino metu, mūsų šeima itin saugosi, neinam iš namų, nevaikštom į parduotuves, daržoves mirkydavau vandenyje po porą valandų ir vos ne verdančiu vandeniu esu plovusi obuolius (praktiškai virtų obuolių skonis buvo nekoks…. 😊 ). Tai šis produktas yra išsigelbėjimas.

 

 

Kaip naudoti? 5 ml ploviklio naudojame 100 ml vandens. Sudedam daržoves ar vaisius į indą su plovikliu ir pamirkome 5 minutes. Po to nuplauname tekančiu vandeniu apie 30 sekundžių. Svarbu gerai išskalauti ir nuplauti.

 

____________________

 

Į visus minėtus produktus sudėjau nuorodas, kad būtų lengviau rasti. Kodėl viskuo dalinuosi? Todėl, nes tikiu, kad nesu vienintelė Lietuvoje moteris, kuri laukiasi pirmo vaiko ir neturi daug draugų ir artimųjų, kurie papasakotų viską nuo A iki Ž. Aš pati mokausi atrasti dalykus, daiktus, kurie pravers buityje. Stengiuosi suprasti visas emocijas, kurios kyla, nes pakartosiu tai, ką ne kartą sakiau – nežinojimas didina baimę ir nerimą. O nerimo man dabar reikia mažiausiai 😊

 

XOXO

Ieva – Monday Girl

Draugaukim INSTAGRAME