Pedikiūras vyrams – įprasta ir net būtina procedūra!

Vyriškų grožio paslaugų spektras nuolat plečiasi: jau nė vieno nebestebina kūno plaukelius šalinantys, barzdas salonuose dailinantys, mezoterapiją plaukams ar manikiūrą besirenkantys vyrai. Tačiau pedikiūrui ryžtasi nedaugelis – arba nemato poreikio, arba nedrįsta, bet tik po procedūros supranta, kad buvo verta, o ir baimintis visiškai nebuvo priežasties.

 

Tinkamai pamaitintos pėdos – kaip tik tai, ko jums reikia, kai atostogų sezonas jau įgavo pagreitį! Būkite sąžiningi: kaip dažnai kruopščiai išvalote panages? Kada paskutinį kartą šveitėte kulnus norėdami atsikratyti suragėjusio odos sluoksnio? Ar kada teko naudoti pėdų kremą?

Pedikiūras yra maloni SPA procedūra – ji dar ir atpalaiduoja! Apsilankę pas pedikiūro meistrę, turėtumėte galvoti apie naudą, kurią gausite, apie palepintas pėdas, o ne apie tai, kad galbūt atsidūrėte ne vietoje ir ne laiku ir kad ši procedūra – ne jums.

 

Lietuvos salonų patirtys atliekant vyrišką pedikiūrą

 

Pedikiūras Kaune bene seniausiai atliekamas „Ąžuolyno SPA“. Vyrams atliekamas klasikinis arba SPA pedikiūras. Klasikinio pedikiūro metu sutvarkomos odelės aplink nagus, pašalinamas suragėjusios odos sluoksnis. SPA pedikiūro metu daug dėmesio skiriama pėdoms, be to, procedūra padeda atsipalaiduoti ir kūnui, ir protui. Pedikiūro metu pėdos mirkomos naudingaisiais aliejais praturtintoje vonelėje, pašalinama kieta oda, nuospaudos, pėdos šveičiamos šveičiamuoju kremu, tvarkomi nagai ir pėdos įmasažuojamos kremu. Anot salono specialisčių, dažnai ir joms tenka išgirsti, kad esą pedikiūras yra išskirtinai moteriška procedūra, tačiau jos nepasimeta ir retoriškai klausia: „Argi rūpinimasis savimi yra nevyriška?“ bei kartu prižada, kad nagų tikrai nelakuos.

Pedikiūras Vilniuje vyrams atliekamas klinikoje „ODA“, plataus spektro rankų, pėdų ir nagų priežiūros procedūros teikiamos salone „Nailbar“, kur mielai palepinami ir vaikinai, vyrai, bei daugelyje kitų sostinės salonų. Pedikiūras Klaipėdoje – taip pat sparčiai populiarėjanti paslauga, tačiau dėl vis dar nedidelės paklausos neįtraukiamas į bendruosius kainoraščius. Pedikiūro procedūrai vis tik reikės užsiregistruoti iš anksto, tad taip pat pasiteirausite, ar paslauga teikiama ir vyrams.

 

Ko tikėtis iš pirmojo pedikiūro?

 

Nesvarbu, ar pasirinkote saloną, įsikūrusį netoli darbo ar namų esančiame prekybos komplekse, ar SPA centre viešbutyje, kuriame ilsitės savaitgalį, procedūra niekuo nesiskirs: atvyksite, pasiraitosite kelnes, būsite pasodinti į specialią kėdę ir pėdas pamerksite į šilto vandens vonelę. Kitas 30–60 min., priklausomai nuo pasirikto pedikiūro tipo, bus:

 

  1. Apkarpomi nagai, jiems suteikiama forma. Prireikus nagų paviršius poliruojamas koreguojant spalvą ir suteikiant blizgesio.
  2. Neskausmingai pašalinamos besislepiančios tarp jūsų nagų ir odos nuospaudos.
  3. Nuo kojų pirštų ir padų pašalinamas negyvos odos sluoksnis – pėdos pasieks tokį švelnumo lygį, kokio niekada nesitikėjote!
  4. Pėdos palepinamos raminamaisiais geliais ir losjonais, atliekamas trumpas masažas, suaktyvinantis kraujotaką.

 

Nedrąsu? Eikite su mylimąja arba mama

 

Jei vieniems eiti į grožio saloną pirmą kartą nedrąsu, keliaukite drauge su mergina, žmona, mama ar net simpatija iš interneto! Jai bus atliekamas ilgalaikis pedikiūras (žinoma, sumokėkite tiek už jos, tiek už savo procedūrą), t. y. nagučiai bus lakuojami ilgalaikiu nagų laku, o jūs tiesiog atgaivinsite ir pasigražinsite pėdas ir nagus.

Jei pedikiūras paliks teigiamą įspūdį, būtinai išsisaugokite meistrės telefono numerį, kad po mėnesio ar dviejų ir vėl galėtumėte užsiregistruoti šiai procedūrai. Kitų vizitų metu jausitės kur kas jaukiau, tad per pėdų puoselėjimo valandėlę galėsite skaityti knygą, vartyti žurnalą ar tiesiog panaršyti internete.

Keliaukite į saloną ir su draugais, kolegomis, broliais, tėčiais, sūnumis – pedikiūras yra tokia pat įprasta veikla, kaip ir, pavyzdžiui, sekmadienio pietūs su šeima ar bokalas alaus penktadienį. Džiaukitės kruopščiai išpuoselėta išvaizda ir tobulu įvaizdžiu nuo galvos iki pat pirštų galiukų!

Rašyti komentarą

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.