Dienos horoskopas: balandžio 1 d.

Avinas

 

Seksis gerai, jeigu profesiniuose reikaluose veiksite tiksliai ir metodiškai. Tačiau nederėtų veltis į lengvabūdiškas intrigas, demonstruoti savo principų ten, kur akivaizdu, kad dėl to daug prarastumėte. Vakare nusimato įdomus renginys, svečias.

 

Jautis

Jaudinamų įspūdžių galite tikėtis, jei išsiruošite į pramoginį renginį arba susitiksite su patinkančiu asmeniu. Tačiau asmeniniai santykiai gali tapti galvos skausmu, jeigu žaidžiate dvigubą žaidimą.

 

Dvyniai

 

Šiandieną bus nesunku daryti įtaką antrajai pusei, aplinkiniams. Be to, ši diena palanki finansinei veiklai bei piniginėms operacijoms, įvairiems atsiskaitymams, deryboms dėl paskolų, investicijų.

 

Vėžys

 

Šiandien gali atsiskleisti kai kurie jūsų talentai arba tiesiog aiškiau apibrėšite savo troškimus ir tikslus. Galite tikėtis pagarbaus dėmesio ir paramos iš užsieniečių ar įtakingų pažįstamų. Meilės srityje kunkuliuos aistros.

 

Liūtas

 

Šiandien bus nesunku atkreipti į save kitų dėmesį ir parodyti, kad jūsų tikslai nėra maži ir paprasti. Yra tikimybė, kad nusipelnysite daugiau pagarbos, sustiprinsite savo įtaką.

 

Mergelė

 

Puiki diena ir darbui, ir meilei. Neatsisakykite renginių, susitikimų su bičiuliais, o gal ir publika, visuomene. Tiktų eiti ir į darbo pokalbius, teikti interviu.

 

Svarstyklės

 

Svarbius planus ir projektus kurkite tik savo galvoje, bet garsiai apie juos su bet kuo kol kas nekalbėkite. Santūriai reikškite mintis, nieko konkrečiai nežadėkite, nereikalaukite.

 

Skorpionas

 

Ši diena turėtų būti ir produktyvi, ir maloni. Regis, bus noro bei laiko paflirtuoti. Kūrybinės, dalykinės pastangos duos gerų rezultatų. Gali kilti ūpas atnaujinti asmeninį garderobą.

 

Šaulys

 

Ko tik rimtai besiimtumėte, rezultatai neturėtų nuvilti. Jeigu sudarysite komercinį susitarimą, jis bus naudingas. Kils reikšmingų idėjų, susijusių su verslu, statybomis arba nekilnojamojo turto nuoma, pirkimu ar pardavimu.

 

Ožiaragis

 

Mokėsite įkalbėti žmones, kad paremtų jūsų sumanymus. Daug galite laimėti gražbylyste, artistiniais sugebėjimais. Galite leistis į netolimą kelionę tam, kad užsidirbtumėte arba maloniai praleistumėte laiką.

 

Vandenis

 

Daug dėmesio skirsite asmeniniam gyvenimui, gerovei, komfortui. Galimi jaudinami prisiminimai. Kontroliuokite emocijas, bet nevenkite išsakyti jausmų tam žmogui, apie kurį galvojate. Tai geriau nei užsitęsęs nesusipratimas ar įtempta tyla.

 

Žuvys

 

Dalyvaukite konkursuose, žaidimuose, atverkite širdį mylimam žmogui, suteikite džiaugsmo vaikams. Galbūt laimėsite kokį prizą ar pagaliau įveiksite vidinį barjerą, trukdžiusį laisvai reikštis, mylėti, flirtuoti.

 

 

Šaltinis:  www.vytautus.com

Rašyti komentarą

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.