Dienos horoskopas: balandžio 2 d.

Avinas

 

Didelio nerimo, įtampos dienos, kai dėl menkos nesėkmės prarandama viltis, kai dėl atsitiktinio nesutarimo išsiskiriama su mylimu žmogumi. Tačiau viskas jūsų rankose: pasistenkite nejausti, nematyti, negirdėti nieko, kas gali jus suerzinti, supykdyti ar užgauti.

 

Jautis

 

Neteisk, ir nebūsi teisiamas, ši sena tiesa gali tapti išganinga. Kad ir kas įvyktų, ji padės nepalūžti ir neprarasti tikėjimo tais, kuriuos mylite.

 

Dvyniai

 

Nereikia savęs nei barti, nei bausti, nei gailėtis. Nepasiduokite akimirkos nuotaikoms.

 

Vėžys

 

Jūsų tolerancija taps išganinga aplinkiniams. Neužsisklęskite savyje, neatsisakykite bendrauti, priimkite svečius: jūsų patarimai, pagalba bus itin reikalingi jūsų draugams.

 

Liūtas

 

Jūsų reiklumas bei kritiškumas bus maksimaliai išaugęs. Labiausiai galite būti nepatenkinti savo pasiekimais ir kaltinti dėl to aplinką, visuomenę, šeimą… Būkite atlaidesni pirmiausia sau.

 

Mergelė

 

Jei nežinote, kaip apsispręsti, jei pasidarė bloga nuo visko, kas aplink vyksta, tai dar nereiškia, kad galima imtis ryžtingų radikalių veiksmų. Verčiau susitikite su senu draugu, kurio nuomonę visada vertindavote, ir nuoširdžiai pasidalinkite abejonėmis, nerimu.

 

Svarstyklės

 

Jums bus sunku suvokti, kas vyksta, o vėliau ims atrodyti, kad pagaliau praregėjote. Tačiau liksite neteisūs abiem atvejais. Patys nesiimkite nieko spręsti ar keisti: labiau pasikliaukite likimu ir palaukite kitos savaitės.

 

Skorpionas

 

Nekaltinkite savęs dėl visų nelaimių žemėje bei savo šeimoje: kiekvienam tenka tam tikra išbandymų dozė. Ne mažiau pavojinga bus ir dėl visų nelaimių kaltinti savo sutuoktinį.

 

Šaulys

 

Leiskite sau ramiai pailsėti: bus svarbu tinginiauti, kiek norisi, ir gerai išsimiegoti.

 

Ožiaragis

 

Atsipalaiduokite: kiek esate padarę, tiek gerai. Svarbiausia dėl nieko nesisieloti, niekur neskubėti ir su niekuo nesiginčyti. Jei neskubinsite įvykių eigos, viskas savaime susiklostys taip, kaip reikia.

 

Vandenis

 

Priekaištaudami sutuoktiniui, artimiesiems, pykdami ant jų tik save į kampą įvarysite. Prisiminkite tik tai, kas buvo geriausia, šviesiausia, už ką esate jiems dėkingi.

 

Žuvys

 

Šiandien jums dar pakaks optimizmo, kad į visus nesklandumus reaguotumėte kaip į gyvenimo smulkmenas. Tačiau būkite atsargūs, kad vėliau neišlietumėte ant artimųjų per mėnesį susikaupusio nepasitenkinimo.

 

 

Šaltinis:  www.vytautus.com

Rašyti komentarą

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.