Dienos horoskopas: balandžio 3 d.

Avinas

 

Šiandien galite nemažai nuveikti arba išmokti naujų dalykų, reikalingų profesiniam tobulėjimui. Regis, bus ir jaudinamų emocijų. Galbūt jas žadins mintys apie trokštamą susitikimą.

 

Jautis

 

Tvarkykite dalykinius reikalus, o jei reikia, kreipkitės dėl įsidarbinimo arba juridinės konsultacijos verslo klausimais. Jūsų širdis bus kupina meilės. Tikriausiai žaibiškai sureaguosite į partnerio iniciatyvą.

 

Dvyniai

 

Būsite žaismingi, seksualūs, azartiški. Galbūt mėginsite pagerinti savo finansinę padėtį, tvarkysite paskolų, draudimo reikalus. Tikėtina, kad jums pavyks įgyvendinti tai, ką numatėte.

 

Vėžys

 

Galite gauti gera lemiančių žinių iš toli arba iš aukštesnės institucijos. Galbūt dėl rimtų dalykų konsultuositės su profesionaliais specialistais. Jiems padedant gali pradėti pildytis ypatingos jūsų viltys.

 

Liūtas

 

Regis, teks nemažai paplušėti, norint įvykdyti įsipareigojimus ir duotus pažadus. Nusimato rimti pokalbiai su politikais, pareigūnais, senais bičiuliais. Geri rezultatai kaip ranka nuims nuovargį ir stresus.

 

Mergelė

 

Šiandien galite patirti malonių akimirkų. Galbūt užmegsite reikšmingą pažintį arba iš draugų, gerbėjų išgirsite pagyrų. Jums ir patiems norėsis sakyti komplimentus, flirtuoti. Kiti tai išties įvertins.

 

Svarstyklės

 

Diena turėtų būti rami, puiki, tačiau jūs galite jausti nuovargį, išsekimą. Galbūt kiek negaluosite. Regis, labiausiai norėsis pasyviai ilsėtis arba naršyti po internetą.

 

Skorpionas

 

Energijos neturite tiek daug, kad griebtumėtės sudėtingų darbų. Kažkokių pasekmių gali sukelti klaidos, padarytos dėl jūsų užsispyrimo ar nenuoširdumo. Neišplepėkite jums patikėtų paslapčių, neskleiskite gandų.

 

Šaulys

 

Tiktų sudaryti komercines sutartis. Gali būti, kad neatsispirsite pagundai leistis į meilės nuotykį ar įsigyti kažką ne pagal kišenę.

 

Ožiaragis

 

Nebloga diena trumpoms išvykoms, pasitarimams, deryboms. Tikėtinas komercinis susitarimas, naudinga informacija per reklamą, žiniasklaidą, artimus žmones. Rasite laiko ir flirtui, įvairioms pramogoms.

 

Vandenis

 

Kasdienius darbus užbaigsite be trikdžių, tad visą laisvalaikį galėsite ir turbūt norėsite skirti sau bei šeimai. Galimi vertingi pirkiniai, šeimos biudžeto aptarimas. Tiktų kartu su artimaisiais pasportuoti.

 

Žuvys

 

Šiandien galite sužibėti savo gabumais, išoriniu ir vidiniu patrauklumu. Sulauksite dėmesio, komplimentų iš priešingos lyties. Galite gauti kvietimą į pobūvį, renginį ar pasimatymą. Priimkite, nesigailėsite.

 

 

Šaltinis:  www.vytautus.com

Rašyti komentarą

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.