Dienos horoskopas: balandžio 12 d.

Avinas

 

Šiandien gali išryškėti ir geros, ir blogos jūsų savybės. Jausite didelę įtampą, jei teks organizuoti seminarus, perteikti žinias. Regis, jums reikės peržengti per kai kuriuos kompleksus.

 

Jautis

Šiandien bus ne taip lengva išsaugoti gerą reputaciją ir nesugadinti reikalų eigos. Sulauksite kritikos. Gali būti, kad teks atsisakyti kažkokių planų, susidūrus su biurokratinėmis užkardomis.

 

Dvyniai

 

Gali būti, kad šiandien patirsite slapta jums parengtus išbandymus, patikrinimus. Pirma mintis bus slėptis ir permesti iniciatyvą kitiems. Verčiau susiimkite ir apginkite savo poziciją bei interesus.

 

Vėžys

 

Jeigu tik galite, šiandien pasitelkite į pagalbą kolegas, aplinkinius ir pataupykite savo jėgas, ypač jei negalite pasigirti sveikata, energija. Mažiau reaguokite į paskalas, užgaulias replikas.

 

Liūtas

 

Šiandien jums stigs emocinės pusiausvyros, tad savitvardos išties prireiks. Mylimam žmogui, vaikams gali atrodyti, kad elgiatės savanaudiškai, esate šykštūs jų atžvilgiu, tuo tarpu savo poreikiams, išvaizdai pinigų negailite.

 

Mergelė

 

Gali būti, kad teks rūpintis pajamų šaltiniais ar persikėlimu, pirkiniais ir pan. Vertėtų atidžiau rinktis prekes, nes galite paimti brokuotą daiktą. Ir patys kruopščiau dirbkite, kad nepadarytumėte broko.

 

Svarstyklės

 

Šiandien laukia daug lakstymo, pokalbių. Galbūt mėginsite susitarti dėl svarbaus reikalo, tačiau pokalbis gali pakrypti nenumatyta linkme. Nuostolių gali pridaryti jūsų artimieji.

 

Skorpionas

 

Rimtų rūpesčių gali sukelti vaikai, globotiniai bei jų poreikiai. Pastarieji atrodys perdaug kainuojantys. Regis, suksite galvą, kaip pabėgti nuo problemų. Vilios kelionės, romantiški nuotykiai.

 

Šaulys

 

Iš toli arba iš oficialaus asmens galite gauti nekokią žinią. Jeigu mokotės, būsite įsitempę dėl įvykusio ar numatomo žinių patikrinimo. Kūrybinė veikla neturėtų kelti problemų. Regis, šioje srityje kažkuo sublizgėsite.

 

Ožiaragis

 

Nelengva diena. Regis, šiuo metu atliekamas darbas pareikalaus itin didelio meistriškumo. Nuotaiką gadins vyresnio amžiaus vyrai ar šiaip konservatyvūs žmonės.

 

Vandenis

 

Santykiai su konkurentais ir verslo partneriais tikriausiai bus permainingi ir įtempti, kupini pavydo. Panašu, kad būsite nusiteikę kištis į svetimus reikalus. Gali išryškėti jūsų kompetencijos trūkumas.

 

Žuvys

 

Nerimausite dėl finansinių reikalų. Galite jausti būtinybę grąžinti skolas, ieškoti naujų pajamų šaltinių, sumokėti baudas. Tikėtinos ir pavojingos pagundos.

 

 

Šaltinis:  www.vytautus.com

Rašyti komentarą

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.