Dienos horoskopas: balandžio 11 d.

Avinas

 

Mažiau tikėkitės: jūsų galimybės gali būti apribotos. Jei turite reikalų su užsieniečiais, nepasikliaukite jų pažadais, nes tik tuščiai laiką sugaišite.

 

Jautis

 

Pavojingas metas karjerai: per šios dienos klaidas galite prarasti ne tik vadovybės pasitikėjimą, bet ir darbo vietą (net būti nustumti į žemesnes pareigas), todėl susitelkite, kad darbus atliktumėte nepriekaištingai.

 

Dvyniai

 

Problemiškas laikas. Vargu ar pavyks reikalus sutvarkyti kaip norisi, tad neprisiriškite prie planų. Mažiau vilkitės, tikėkitės ir mažiau pasikliaukite draugų pažadais. Kita vertus, vien savo jėgomis irgi nesiremkite: gali pritrūkti parako.

 

Vėžys

 

Nesiimkite sunkių darbų, atsakingų užduočių. Geriausia likti namie ir ramiai ilsėtis nesukant galvos dėl esamų problemų, nes šiuo metu nieko realiai pakeisti negalėsite. Jums reikia laiko (bent iki rytdienos viską atidėkite). Gresia išlaidos dėl neapdairumo, išsiblaškymo ar dėl to, kad teks ginti vaikų, draugų, giminaičių interesus.

 

Liūtas

 

Netikėkite pirmuoju įspūdžiu ir pirma mintimi: galite neįvertinti tamsiųjų, nematomų asmens ar reikalo pusių. Nerizikuokite savo reputacija, karjera bei sveikata.

 

Mergelė

 

Dirbkite savo kasdienius darbus, pernelyg negalvodami nei apie rezultatus, nei apie vertinimus, tai padės likti ramiems. Galimos nenumatytos, net priverstinės išlaidos, tačiau net savo noru leisti pinigų nepatartina, atidėkite tai savaitgaliui.

 

Svarstyklės

 

Pasistenkite neprarasti geros nuotaikos ir labai savęs nepeikite ir negirkite. Labiau tikėkite savimi bei artimaisiais. Venkite tarpininkauti, ginčytis, nepasirašinėkite atsakingų dokumentų, nepirkite technikos.

 

Skorpionas

 

Gali tekti patirti nepelnytų nuoskaudų darbe ar susidurti su savo vaikų, mylimo žmogaus, sutuoktinio nedėkingumu. Kol kas nepavyks pagerinti ar pagreitinti įvykių eigos, tad verta susitaikyti su tuo, kaip reikalai klostosi.

 

Šaulys

 

Nors mėginsite optimistiškai reaguoti į didėjančius rūpesčius darbe ir namuose, nesusipratimus, antrąją dienos pusę galite prarasti kantrybę ir rimtai susipykti su dalykiniais partneriais ar sutuoktiniu, mylimu asmeniu ir net savo vaikais.

 

Ožiaragis

 

Sunki diena. Neverta imtis sudėtingų, atsakingų darbų, bendrauti su jums nemaloniais asmenimis ir aiškintis santykių su tais, kuriuos mylite. Atidžiau tikrinkite tai, ką darote, ir nesitikėkite naudos.

 

Vandenis

 

Būtų geriau mažiau dirbti ir daugiau ilsėtis (atsipalaidavęs žmogus ne taip greitai susierzina, mažiau nervinasi). Nepasitikėjimas mylimu žmogumi ar sutuoktiniu gali išprovokuoti nemalonias permainas jūsų santykiuose, tik neskubėkite jų nutraukti: nesistenkite pabėgti nuo realybės.

 

Žuvys

 

Kritinė diena. Nepasidalijimas įtakos sferomis (šeimoje ar veikloje) bei pinigai, meilė gali tapti rimto konflikto ir net nusivylimo priežastimi. Gresia nuostoliai dėl neapgalvotų veiksmų.

 

 

Šaltinis:  www.vytautus.com

Rašyti komentarą

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.