Dienos horoskopas: balandžio 9 d.

Avinas

 

Nors jausitės esą optimistai, nesklandumų pakaks. Pavyzdžiui, paaiškės, ar asmuo, su kuriuo turite reikalų, yra patikimas, laikosi savo žodžio, ar draugai ištikimi bei patikimi.

 

Jautis

Kad ir kokių vertingų pasiūlymų išgirsite, neskubėkite jais žavėtis, be to, dėl naujų sumanymų gali kilti nesutarimų šeimoje. Likimas dar pakoreguos jūsų ketinimus, planus – tikrai nebus taip, kaip šiandien nuspręsite. Galimi tam tikri veiklos apribojimai, tačiau tai išeis į naudą.

 

Dvyniai

 

Nekurkite jokių planų, nei asmeninių, nei dalykinių, nes jie žlugs. Niekam nepasakokite apie savo ketinimus: kas nors pasinaudos jūsų idėjomis anksčiau už jus arba pakenks pavydu, intrigomis.

 

Vėžys

 

Patartina niekur nepersistengti, likti nuošalyje. Pasaugokite asmenines paslaptis. Pasikliaukite nuojauta, nepasiduokite provokacijoms, susijusioms su slaptais meilės santykiais. Galite nukentėti ir užkritus svoriui.

 

Liūtas

 

Nepasiduokite pagundai demonstruoti savo pranašumą, šaunumą, užsispyrimą: šiuo metu turite elgtis kukliau, paprasčiau, ypač bendraudami su vadovu ir kitais žmonėmis, nuo kurių priklauso jūsų karjera. Nesistenkite perkelti ant kitų pečių atsakomybės už savo ateitį: patiems reikia priimti atsakingus sprendimus.

 

Mergelė

 

Sunkus laikas, tad neskubėkite daryti išvadų, taip pat žadėti, pirkti, vairuoti, varyti iš namų sutuoktinio. Neįtarinėkite, nepasiduokite kitų blogai nuotaikai. Diena skatins labiau susirūpinti materialiniu stabilumu ir sveikata.

 

Svarstyklės

 

Nieko nevertinkite, nekritikuokite, nesmerkite. Pamėkite tuos, kurie jums nepatinka, kurie apriboja, draudžia, neleidžia ko nors suprasti, taip, lyg jie būtų geri jūsų draugai.

 

Skorpionas

 

Liūdesio metas. Dalykiniams reikalams tvarkyti, lemtingam pokalbiui su vadovu ne pats geriausias laikas. Namuose ir darbe neskubėkite, kitų taip pat neskubinkite. Nieko neverskite elgtis prieš jų valią: susidursite su rimtu pasipriešinimu.

 

Šaulys

 

Tai įkvėpimo metas, kai norisi padaryti ką nors neparasta ir nustebinti aplinkinius (ypač mylimą žmogų), tačiau to daryti nereikia. Galite susidurti su vaikų uždarumu, tiesa, nuoširdumas juos atpalaiduos, ir jums gali būti patikėta didelė paslaptis ar didelė baimė.

 

Ožiaragis

 

Aplinkybės vers spręsti sudėtingas darbo problemas. Stenkitės viską daryti kuo geriau : vadovas itin greitai pastebės klaidas. Saugokite savo darbo vietą. Galimi nemalonumai per tarnybinį flirtą.

 

Vandenis

 

Šios dienos patirtis vers suabejoti, ar tikrai užsiimate tuo, kas jums patinka, ar einate gyvenimo keliu su sau tinkamu asmeniu, ar pasirinkote gerą partnerį veikloje? Saugokitės apgaulių skaičiuodami pinigus ar ką nors pirkdami.

 

Žuvys

 

Nepiktnaudžiaukite jums rodomu pasitikėjimu ir pagarba, nenorėkite daugiau, nei jums siūloma. Netinkamas laikas reikšti nepasitenkinimą mylimam žmogui.

 

 

Šaltinis:  www.vytautus.com

Rašyti komentarą

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.