Dienos horoskopas: balandžio 8 d.

Avinas

 

Nevilkinkite finansinių reikalų ir dokumentų susitvarkymo. Juk nenorėsite mokėti delspinigių. Vakaras gali būti nekasdieniškas, jeigu kils ūpas išeiti iš namų. Tačiau kai kuriuos iš jūsų labai įtrauks internetas ir ten rasite įdomių dalykų.

 

Jautis

 

Gali kilti perspektyvių sumanymų arba gausite pasiūlymą. Regis, mintys suksis apie studijas, keliones, emigraciją. Saugokite savo reputaciją, būkite sąžiningi savo ir kitų atžvilgiu. Venkite rizikos kelyje.

 

Dvyniai

 

Galite sulaukti dalykinio pasiūlymo arba kažkokiais būdais jo sieksite. Ypač nersitės iš kailio, jei mėginate realizuoti save administraciniame darbe, politikoje. Vakare galite pajusti didelį nuovargį ar pesimizmo debesėlį.

 

Vėžys

 

Šiandien palanku tartis dėl bendradarbiavimo, tarpininkavimo. Susirinkimai, pasitarimai turėtų būti rezultatyvūs. Pravartu pasikonsultuoti su dominančios srities specialistais.

 

Liūtas

 

Paaštrėjusi intuicija turėtų padėti kūryboje, protiniame darbe. Slapta galite domėtis kažkokiu asmeniu, kurti planus jo palankumui pelnyti.

 

Mergelė

 

Šiandieną pasitikėsite savimi, būsite nusiteikę rizikuoti ir mėginsite pradėti ar pastūmėti pirmyn kažkokį reikalą, projektą. Jėgų ir įkvėpimo nepristigs ne tik trumpalaikiams sumanymams. Tai turėtų atnešti gerų rezultatų.

 

Svarstyklės

 

Būsite energingi, tad į priekį pasistūmės verslo reikalai. Galbūt ims daugėti pinigų. Geros nuotaikos visą dieną neprarasite, jei matysite, kad jūsų pastangos nenueina veltui.

 

Skorpionas

 

Didžioji dienos dalis bus šauni. Seksis sudaryti sutartis, tvarkyti su ryšiais, informacija, reklama, įvairiais raštais susijusius reikalus. Vakaras bus ne toks ramus. Pasitelkite kantrybę, atidumą.

 

Šaulys

 

Kursite ateities planus, tuo tarpu kasdieniai rūpesčiai, rutina niekur nesitrauks. Šiandien būtų naudinga rūpintis namais, šeima, nuosavybės klausimais. Gali pavykti tai, kas jau atrodė neįmanoma.

 

Ožiaragis

 

Šiandien spinduliuosite charizmą. Neslopinkite savęs, darykite žygius, rizikuokite. Jei dalyvausite šou renginyje, žaidime, galite laimėti prizą, sulaukti aplodismentų, pripažinimo. Jeigu įsimylėjote, leiskite skleistis jausmams.

 

Vandenis

 

Šiandien noriai darbuositės. Jeigu reikia pasitikrinti sveikatą, viską atliksite be trikdžių. Vakare dėmesio nepagailėkite antrajai pusei, artimiesiems. Pasirūpinkite savo automobiliu, kita technika.

 

Žuvys

 

Jautriai reaguosite į bet kokį priekaištą, kritiką. Atrodys, kad reikalaujama ne pagal jūsų galimybes. Emocinių išgyvenimų gali sukelti finansinės, psichologinės ar seksualinės problemos.

 

 

Šaltinis:  www.vytautus.com

Rašyti komentarą

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.