Dienos horoskopas: kovo 11 d.

Avinas

 

Gauti veiklos pasiūlymai bus naudingi, tiesa, kolkas nereikėtų imtis jų įgyvendinti ar apskritai pradėti ką nors nauja. Antrą dienos pusę gali pavykti rasti neblogų laikino uždarbio galimybių.

 

Jautis

 

Galite sulaukti ir netikėtos pagalbos, paramos. Antra dienos pusė puiki nuoširdžiai pasikalbėti su bičiuliu dėl susikaupusių problemų: tai padės išsklaidyti nerimą, rasti protingą išeitį.

 

Dvyniai

 

Šiandien nesiimkite jokių atsakingų ar įtemptų darbų, nes kur kas greičiau pavargsite, be to, visur vėluosite, o tai erzins kitus.

 

Vėžys

 

Lengvai ir paprastai išsispręs tai, kas anksčiau buvo problema. Jūsų nuotaika, savijauta ims gerėti, o reikalai pajudės reikalinga kryptimi.

 

Liūtas

 

Seksis ginčuose, tik mokėkite pripažinti savo klaidas. Puiki diena vizitams pas įtakingus asmenis, susitikimams su valdininkais bei draugais, giminaičiais. Vis dėlto atsakingiau patarinėkite, žadėkite, labiau vertinkite savo žodžius.

 

Mergelė

 

Įveikite nuoskaudas atleisdami ar net ištiesdami pagalbos ranką tiems, kurie jums yra pakenkę. Tai padės juos pamilti ir į susidariusią situaciją pažvelgti objektyviai.

 

Svarstyklės

 

Puikus metas saviems ir svetimiems įrodyti, kad esate teisūs. Palanki diena bylinėtis, taip pat svarbiems susitarimams, reikšmingiems dokumentams pasirašyti. Antra dienos pusė palanki ieškoti dingusių daiktų ar dokumentų.

 

Skorpionas

 

Nors jus lydės sėkmė, pasistenkite nešvaistyti savo jėgų ginčams, konfliktams, taip pat nevažinėkite rizikingai. Vakarop palankus metas tolimoms kelionėms, tiks tvarkyti reikalus, susijusius su užsieniečiais.

 

Šaulys

 

Šiuo metu daug ką lems geri draugai bei partneriai. Spręskite su jais esamas problemas, jei reikia, ieškokite naujų pagalbininkų, sąjungininkų.

 

Ožiaragis

 

Pats laikas pakovoti už jums svarbaus reikalo finansavimą, paieškoti rėmėjo (tai gali būti ir jūsų draugas ar giminaitis). Palanku skolintis, imti kreditą. Šios dienos pastangos nebus tuščios: galimi geri pokyčiai finansų srityje.

 

Vandenis

 

Neverta rizikuoti, kad išplėstumėte veiklos galimybes. Nesivelkite į konfliktus, stenkitės viską spręsti gražiuoju.

 

Žuvys

 

Jausitės stiprūs. Jei atkakliau sieksite savo tikslo, pakovosite už save, tikrai pasiseks. Tai reikėtų padaryti dabar, nieko neatidedant.

 

 

Šaltinis:  www.vytautus.com

Rašyti komentarą

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.