Savaitės horoskopas: kovo 11-17 d.

AVINAS

 

Šią savaitę tikriausiai būsite priversti laukti, kol aplinkiniai teiksis jus išklausyti, grąžinti skolas ar peržiūrėti dokumentus. Galima kažkokia permaina, žinia ar svečias iš toli. Būsite itin aktyvūs, jeigu jūsų veikla susijusi su aukštuoju mokslu, kelionėmis, tarptautiniais reikalais. Maloniai nustebinti gali jums patinkantis žmogus. Savaitgalį bus smagu ir pasidarbuoti, ir papramogauti.

 

JAUTIS

 

Savaitės pradžioje aktualiausi bus sveikatos ir darbo klausimai. Laukia nervingos situacijos, jeigu esate įsivėlę į konkurencinę kovą, teisines peripetijas, skyrybų procesą ar pan. Nuo ketvirtadienio gana palanku tvarkyti nuosavybės, finansinius, paveldėjimo reikalus, skolintis ir skolinti. Turbūt kažkas sugrąžins skolą arba jūs pagaliau nusimesite skolos naštą. Savaitgalį sulauksite gerbėjų dėmesio. Būsite nusiteikę išlaidauti.

 

DVYNIAI

 

Tikėtini kūrybiniai ir kitokie laimėjimai, naujos meilės viltys. Pasinaudokite polėkio akimirka, kad nuveiktumėte tai, kam anksčiau negalėjote pasiryžti. Galimi pokyčiai darbovietėje. Peržvelkite savo mitybos įpročius, gyvenimo būdą. Netikėtai gali užsimegzti aistringas flirtas su ypatingu asmeniu. Savaitgalį jus stipriai veiks išaugęs priešingos lyties dėmesys. Gali kilti pagunda veržtis į romantiškas avantiūras.

 

VĖŽYS

 

Šią savaitę galite išleisti pinigų, kad įtiktumėte mylimam žmogui, patenkintumėte artimųjų poreikius. Išaugs jūsų kūrybinės galios. Regis, naujai pažvelgsite į verslo galimybes, susijusias su kūryba, renginių organizavimu. Gali puikiai pasisekti, jeigu ruošiatės pristatyti projektą, kreiptis į rėmėjus ar pasirodyti prieš publiką. Galimos naujienos ir tuo atveju, jei mėginate įsidarbinti, keičiate stilių, gyvenimo būdą.

 

LIŪTAS

 

Spręsis kai kurie reikalai, susiję su transportu, reklama, žiniasklaida. Vis dėlto jums geriausiai seksis suktis artimiausioje aplinkoje, analizuoti savas ir namiškių problemas. Pasistenkite, kad mikroklimatas šeimoje būtų kuo draugiškesnis, nes dėl jaunaties situacija ilgam užsifiksuos. Pravartu dėti šeiminio gyvenimo, gerovės pamatus. Savaitės pabaiga žada gerų įspūdžių, mielų susitikimų ir netgi žavios romantikos.

 

MERGELĖ

 

Savaitės pradžioje jums gali pavykti atgauti skolą, išsireikalauti uždirbtus, pažadėtus pinigus ar pasirašyti planuotą dalykinę sutartį. Informacija, kuri staiga ateis savaime, gali būti ilgai ieškota ir labai reikalinga. Regis, nuo ketvirtadienio atsiras stimulas diegti naujoves, tobulintis, lankyti kursus. Savaitgalis sukels minčių apie stambius pirkinius, remontą. Sekmadienis tinkamas pramogoms.

 

SVARSTYKLĖS

 

Galite daug nuveikti ir daug laimėti, jeigu veiksite žinodami, ko norite. Galite susigundyti nepigiu pirkiniu arba pasitaikys proga naudingai investuoti, papildomai užsidirbti, susitarti dėl kredito, nuomos, pageidaujamų mainų, honoraro ar kt. Tikriausiai sulauksite praktiškų asmenų pagalbos, patarimų. Savaitės pabaiga pasižymės pokalbių gausa, draugiška atmosfera. Atsiras galimybių atskleisti savo ar kitų geriausias savybes.

 

SKORPIONAS

 

Šią savaitę verta pasikliauti įžvalga. Turėtų puikiai sektis meninė kūryba, medicininis ir detektyvinis darbas. Galima pagunda kažką smarkiai keisti savo gyvenime. Geriau būtų neskubėti ir rimtų sprendimų spontaniškai nepriimti. Nuo jaunaties jau palanku dėti pamatus naujai veiklai, asmeninei laimei. Mylimas žmogus gali nustebinti savo ketinimais. Gana sėkmingai judės reikalai, susiję su nuosavybe, komfortu.

 

ŠAULYS

 

Tikėtinas ypatingas meninis įkvėpimas, mistinės įžvalgos ar šiaip didelis jautrumas, intuityvumas. Vis dėlto nelabai seksis bendrauti arba tam stokosite noro. Praktinis darbas irgi nevilios. Tačiau jei sugebėsite susikaupti, sklandžiai sutvarkysite verslo bei komercinius reikalus. Nuo ketvirtadienio lengviau rasite bendrą kalbą su aplinkiniais, o jie pastebės ir įvertins jūsų pranašumus. Trauks pikantiški užsiėmimai, nuotykiai.

 

OŽIARAGIS

 

Šią savaitę tuo pačiu metu kažkas džiugins, jaudins, o kažkas kels nerimą. Jeigu turite organizacinių gebėjimų, kolektyvinės dvasios, kūrybingumo, galėsite tai išradingai pademonstruoti. Nesunkiai pritrauksite bendraminčius, kuriuos žavi ir traukia tos pačios idėjos. Šiuo metu užmegzta pažintis vystysis į artimesnę draugystę. Savaitgalį pravartu fiziškai ir protiškai pailsėti, pasisemti dvasinio peno, pasidomėti menu.

 

VANDENIS

 

Galimi nenumatyti įvykiai, todėl svarbu vengti rizikos ir gerai apsidrausti. Profesinės problemos, artimų žmonių reikalai, draugų dėmesys – visa tai jus tiesiog griūte užgrius. Galbūt gausite svarbią žinutę iš užsienio. Gali būti siūlomos naujovės. Neskubėkite, pasitarkite, ar verta kišti galvą į naują aferą. Teisingai įvertinkite savo galimybes. Savaitgalį nevengsite bendrauti, vis dėlto vertėtų kiek atitrūkti nuo šurmulio.

 

ŽUVYS

 

Savaitės pradžioje teks skubiai vykdyti seniau prisiimtus įsipareigojimus, o nuo ketvirtadienio jau bus palanku siekti tolesnės ateities interesų. Gali atsiverti naujos profesinės veiklos galimybės. Seksis bendrauti su įtakingais veikėjais, užsieniečiais. Tikriausiai teks rengti publikacijas, interviu arba tame procese dalyvauti, vykti į konferenciją. Dalyvavimas kultūriniuose ar kituose viešuose renginiuose atneš naudos.

Rašyti komentarą

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.