Dienos horoskopas: kovo 8 d.

Avinas

 

Šiandien uoliai darbuositės, ypač mokslo, žiniasklaidos srityse, politikos arenoje. Geras metas ruošti ataskaitas, planus, projektus. Iš toli atvykęs ar grįžęs asmuo gali suteikti vilčių, kažkuo suintriguoti. Galbūt prireiks teisinės konsultacijos.

 

Jautis

 

Diena bus gana dalykiška. Nusimato susitikimas su potencialu darbdaviu, buvusiu partneriu, kolega, tiekėju ar pan. Tačiau pokalbių ir įvykių rimtumą aiškiau įvertinsite vakare, kai apmąstysite dienos aktualijas.

 

Dvyniai

Neblogai seksis tvarkyti tokius reikalus, kur tenka daugiau bendrauti, derinti nuomones, kalbėti, diskutuoti, pasisakyti, organizuoti. Džiugins draugystės ir meilės apraiškos.

 

 

Vėžys

Šiandieną norėsis plaukti pasroviui ir dėl nieko nesukti sau galvos. Tikriausiai jus domins tik mylimas žmogus ir asmeniniai reikalai. Kita vertus, iš konfidencialaus susitarimo arba meninės veiklos galite turėti apčiuopiamos naudos.

 

 

Liūtas

Diena džiugins įdomiais susitikimais, naujomis pažintimis. Gerų vilčių teiks besiplečiantys ryšiai, organizacinė veikla arba kolektyvinis hobis. Nesunkiai galite tapti įžymesni, populiaresni.

 

 

Mergelė

Diena bus palanki pertvarkymams buityje, nekilnojamojo turto reikalams spręsti. Tačiau viską darykite apdairiai, nes yra norinčių jums sutrukdyti. Venkite tarpininkų, tikrinkite viską, po kuo pasirašote.

 

Svarstyklės

 

Energijos netrūks, bet noro plušėti bus nedaug. Labiau domins komfortas, žemiški malonumai, meilė. Tikriausiai rasite galimybių palepinti savo kūną ir sielą.

 

Skorpionas

 

 

Nepasiduokite liūdesiui, nepiktnaudžiaukite optimizmu, jis gali ne mažiau pakenkti. Nebrandinkite tuščių vilčių, ko gero, jos bus susijusios su pinigais arba meile.

 

Šaulys

 

Laukia vienokie ar kitokie laimėjimai tiek versle, tiek meilės fronte. Pajusite norą gyventi audringai, prašmatniai. Nusimato pasimatymas. Panašu, kad jūsų kūrybiniams sumanymams arba meilės viltims lemta išsipildyti.

 

Ožiaragis

 

Gerai seksis dalykinė veikla, nenuvils dalykiniai susitikimai. Galbūt visiems demonstruosite naują savo įvaizdį, tikrinsitės sveikatą arba noriai rūpinsitės šeimos nario problemomis.

 

Vandenis

 

Beveik viskas seksis, jei tik įdėsite pakankamai pastangų. Palanku spręsti turtinius ir teisinius klausimus, lankyti įtakingus asmenis ir šiaip bendrauti su tais, kurie patinka ar gali būti naudingi.

 

Žuvys

 

Diena bus labai darbinga. Ne viskas seksis sklandžiai, bus šiokios tokios opozicijos, tarpusavio trinties, bet viską darysite nepriekaištingai. Galimas dėmesio vertas pasiūlymas, sandoris.

 

 

Šaltinis:  www.vytautus.com

Rašyti komentarą

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.