Dienos horoskopas: kovo 27 d.

Avinas

 

Jums atrodo, jog viskas pernelyg lėtai vyksta, pernelyg ilgai sprendžiasi? Tačiau jei jėga imsite skubinti įvykius, tik įklimpsite į dar didesnes problemas. Vis dėlto rytą aplinkybės netikėtai pasisuks jūsų naudai, ir seno draugo dėka gali kai kas svarbaus išsispręsti.

 

Jautis

 

Rytas bus sėkmingas, bet labai neįsibėgėkite: pagauti entuziazmo neatkreipsite dėmesio į realius (bet nematomus iš pirmo žvilgsnio) pavojus. Nemalonumai galimi dėl jūsų populiarumo visuomenėje, kūrybos, avantiūrų ar jūsų vaikų. Gali paaiškėti slaptas meilės romanas.

 

Dvyniai

 

Rytas puikus: imkitės sudėtingų darbų, kuriems reikia drąsos, įkvėpimo. Tarkitės su kolegomis, draugais dėl darbo problemų, rasite išeitį. Antrą dienos pusę bus svarbu nesivelti į konfliktus darbe, taip pat labai kruopščiai atlikti savo užduotis.

 

Vėžys

 

Nepraleiskite geros progos ryte pasikalbėti su svarbiais žmonėmis, jie bus nusiteikę draugiškai, sutiks paremti. Antrą dienos pusę galite sužinoti kompromituojančių dalykų apie savo partnerius, tačiau kol nepatikrinsite, netikėkite.

 

Liūtas

 

Rytą rizika pasiteisins. Antrą dienos pusę nepasiduokite provokacijoms, mažiau tikėkite gražiais žodžiais. Nors daug kas nepatiks, nesiduokite užvaldomi ambicijų, nesiaiškinkite santykių.

 

Mergelė

 

Kas neatsimena senų pamokų, tiems jos bus kartojamos antrą dienos pusę. Gali atsinaujinti pamirštos problemos su užsieniečiais, tolimais giminaičiais. Nedarykite jokių išvadų iš naujienų, gautų vakare, vėliau tai gali nepasitvirtinti.

 

Svarstyklės

 

Naudinga ryte susitikti su svarbiais žmonėmis: kai kas gali pasikeisti į gera. Antros dienos pusės naujienas vertinkite atsargiai, kritiškai, nesižavėkite gautais pasiūlymais.

 

Skorpionas

 

Pasiruoškite netikėtumams, tiesa: ryte jie bus iš tiesų geri, tačiau po pietų daug ką supainios, sugadins. Visur siekite aiškumo, konkretumo. Jei tik pastebėsite, kad kas nors nuo jūsų slepiama, tai bus rimto pavojaus signalas.

 

Šaulys

 

Nieko rimto nespręskite, nesiimkite. Tiesa, ryte savaime gali išsispręsti painus klausimas. Būkite atidesni išgirstiems dalykams, net užuominoms: suprasite tai, kas nuo jūsų buvo slepiama, kas jums neparodoma.

 

Ožiaragis

 

Kas per daug, tas nesveika: jei laikysitės aukso vidurio, problemų nepatirsite. Vis dėlto rytas neblogas, reikalui esant, rizikuokite, pasiseks. Antrą dienos pusę, atvirkščiai, reikia būti santūresniems, atsargesniems.

 

Vandenis

 

Rytą tinka tvarkyti svarbius finansinius, verslo reikalus, ieškoti naujų uždarbio šaltinių, taip pat rėmėjų, investuotojų. Tačiau antra dienos pusė sudėtinga: dėl neapdairumo, skubotumo galite patirti nuostolių.

 

Žuvys

 

Ryto naujienos, susitikimai bus naudingi, padės išvengti galimų nemalonumų, tad būkite atidūs draugo įspėjimams, patarimams. Antrą dienos pusę būkite atsargesni vairuodami.

 

Šaltinis:  www.vytautus.com

Rašyti komentarą

Sorry, no posts matched your criteria.