Dienos horoskopas: kovo 28 d.

Avinas

 

Pirmoje dienos pusėje nerimo ir rūpesčių galite patirti per artimą žmogų. Popiet jau galite tikėtis nesudėtingo susikalbėjimo rūpimais klausimais, flirtų. Meniškas sielas tikriausiai aplankys įkvėpimas.

 

Jautis

Permaininga diena. Iki pietų vis dar gyvensite anos savaitės įspūdžiais ir prisiminimais. Kūrybinei veiklai tai netrukdys, o kitokiam darbui nusiteiksite tik popiet.

 

Dvyniai

 

Iš pat ryto nuotaiką gali sudrumsti nekokia savijauta ar nuojauta. O jeigu jausitės gerai, nepasitenkinimą pajusite dėl darbe išgirstų gandų, apkalbų. Neprovokuokite oponentų priešiškumo.

 

Vėžys

 

Diena prasidės tarpusavio santykių analize ir psichologiniais išgyvenimais. Pasistenkite nekoncentruoti savyje pykčio ir nedramatizuoti, jei kažkas nesiklosto būtent taip, kaip planavote. Tvarkykite svarbius dalykinius, finansinius reikalus.

 

Liūtas

 

Palanku užsiimti veikla, susijusia su teisėtvarka, informacija, kelionėmis, tarptautine komercija. Galbūt sulauksite gero įvertinimo moksle, įtakingo asmens dėmesio, pasiūlymo vykti į kelionę ar pan.

 

Mergelė

 

Rytas bus kupinas nesusipratimų, tad nepatartina vesti derybų, daryti skubotų sprendimų. Daugiau dėmesio skirkite kasdieniams reikalams ir žmonėms, kurie laukia jūsų dėmesio. Stenkitės neprimesti savo norų bei principų.

 

Svarstyklės

 

Iš ryto liguistai reaguosite į menkiausią nepasisekimą, nepalankumą. Vėliau imsite jaustis saugiau. Galbūt atsiras vilčių dėl santykių pasitaisymo šeimoje arba dėl artimo žmogaus perspektyvų.

 

Skorpionas

 

Galite tikėtis problemų, jeigu būsite išsiblaškę ir nepakankamai dėmesio skirsite tam, kas vyksta jums už nugaros. Laikykite liežuvį už dantų, bet nežiopsokite: privalote orientuotis situacijoje, jeigu nenorite atsidurti užribyje.

 

Šaulys

 

Šį rytą pasistenkite nesugadinti mikroklimato bei reikalų savo netaktu, neatsargiomis frazėmis. Reikia ypatingo atsargumo ir dėmesio tam, ką darote, sakote. Derėtų labiau pasirūpinti sveikata.

 

Ožiaragis

 

Iš ryto susidursite su smulkiomis kliūtimis. Nebūsite nusiteikę rimtai dirbti, derintis prie kitų žmonių, ieškoti kompromiso. Įdienojus neblogai seksis darbai. Puiku, jei imsitės tvarkyti verslo reikalus, aptarti komercines, nuomos sutartis.

 

Vandenis

 

Šiandien galite gauti pasiūlymą, žadantį neblogas verslo, finansines perspektyvas. Galbūt aiškinsitės paskolų, lizingo galimybes bei sąlygas. Šį tą naudinga tikriausiai netikėtai sužinosite iš žiniasklaidos arba kaimynų, kolegų.

 

Žuvys

 

Permaininga diena. Rytas turėtų būti gana sėkmingas. Jeigu nespėsite pasinaudoti galimybėmis, vėliau jų gerokai sumažės. Tokiu atveju atidėkite įstrigusius reikalus ir skirkite kuo daugiau dėmesio šeimai, buičiai.

Rašyti komentarą

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.