Dienos horoskopas: vasario 15 d.

Avinas

 

Būsite linkę išlaidauti ir pasiduoti įvairioms pagundoms, kurios negailestingai tuštins kišenę. Nepatartina aklai tikėti draugo ar mylimo žmogaus gražbylyste ir pasiaiškinimais.

 

Jautis

 

Jausite nerimą, bus sunku tinkamai save išreikšti. Gali pablogėti savijauta arba vargins artimųjų ligos bei problemos. Venkite įtartinų kompanijų.

 

Dvyniai

 

Emocionalumas, nervingumas gali trukdyti deramai atlikti pareigas. Kažkokių trikdžių gali kilti reikaluose, susijusiuose su nekilnojamuoju turtu, investicijomis. Labiau derinkitės prie aplinkybių ir kitų žmonių.

 

Vėžys

 

Darbinga, produktyvi diena, tačiau galimi finansiniai apsirikimai, apmaudūs nuostoliai. Įmanomos ir netikėtos pajamos, tačiau tai, ką gausite, tuoj pat gali būti iš jūsų išviliota ar atimta.

 

Liūtas

 

Galimi svarbūs pokalbiai, susitikimai. Galite gauti keistą žinią iš giminaičio ar draugo. Susilaikykite nuo pretenzijų reiškimo, kaltinimų, ypač jei patys nesate šventi, antraip jūsų nuodėmės bus kaip mat pateiktos viešam aptarimui.

 

Mergelė

 

Nerami diena. Daug netikusių pagundų, klaidinamos informacijos. Nesiimkite to, ko nesugebate ar neišmanote. Gero gyvenimo troškulys gali nuvesti į nemalonumų liūną.

 

Svarstyklės

 

Galbūt tikėsitės laimėjimo ar naudos ten, kur to negalima tikėtis. Geriau, jei ši diena tekės kasdieniška vaga, nes rimtiems sprendimams, įpareigojantiems susitarimams ji nėra palanki.

 

Skorpionas

 

Norėsis daug nuveikti, bet gali pritrūkti jėgų arba atsiras nenumatytų kliūčių. Ši diena gali priminti apie seną sveikatos problemą. Jei pirksite techniką ar ką nors namų ūkiui, būkite atidūs, kad neapsiriktumėte dėl kokybės.

 

Šaulys

 

Šiandien nelengva bus suprasti, kas geriau, ir teisingai pasirinkti. Juo labiau, kad jūsų ir aplinkinių nuomonės daug kur nesutaps. Neskubėkite dalinti pažadų, neprovokuokite ginčų, nes padariniai būtų nemalonūs.

 

Ožiaragis

 

Nelengva bus išsireikalauti skolą, kompensaciją, draudimo išmoką, o gal ir savo pastangomis uždirbtus pinigus. Tikriausiai būsite maitinami pažadais. Turėsite nemažai rūpesčių, jeigu ruošiatės kelionei, atestacijai ar pan.

 

Vandenis

 

Jūsų patirtį, sugebėjimus įvertins tik visiškai svetimi žmonės, o artimiesiems, pažįstamiems galite kažkuo neįtikti, nekelti pasitikėjimo. Galbūt laiku negausite ar nepateiksite reikalingų dokumentų, duomenų.

 

Žuvys

 

Darbe gali iškilti problemų. Saugokite dokumentus, laiku atlikite prisiimtus įsipareigojimus. Jeigu galvosite apie pašalinius dalykus, regsite tarnybinį romaną ar intrigas, kils nesusipratimų ir apkalbų.

 

 

Šaltinis:  www.vytautus.com

Rašyti komentarą

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.