Savaitės horoskopas: vasario 18 – 24 d.

AVINAS

 

Nors šią savaitę ir ne viskas klostysis taip, kaip norėtųsi, tačiau Jums puikiai pavyks susitvarkyti su bet kokiais iškylančiais sunkumais.

Galimi nesutarimai darbe su vadovais ar kolegomis. Stenkitės nesivelti į ginčus.

Antroje savaitės pusėje derėtų daugiau laiko skirti sau, savo sveikatai ir savijautai pagerinti. Pasisaugokite peršalimo jėgų.

 

JAUTIS

 

Šią savaitę lengvai įveiksite iškylančias kliūtis, nes jausitės ryžtingesni ir aktyvesni. Tačiau jūsų konkurentai taip pat nestovės vietoje, todėl turėtumėte veikti greičiau. Šiomis dienomis užsimezgę nauji dalykiniai santykiai netolimoje ateityje gali atnešti nemažai naudos. Todėl stenkitės kuo daugiau bendrauti, nebūkite užsisklendę savyje.

Savaitės pabaigoje vienišiai pasiners į meilės nuotykius, o turintiems porą – savaitgalį kunkuliuos aistros.

 

DVYNIAI

 

Pirma savaitės pusė prognozuoja pokyčius karjeroje ir versle. Nors ir nebus lengva, jūsų užsispyrimas ir begalinis atsakomybės jausmas padės įveikti visus kilusius sunkumus. Savaitės pabaiga – geras laikas pasiekti ar bent priartėti prie užsibrėžtų tikslų. Be abejo, svarbu netinginiauti.

Savaitgalį galima maloni pažintis su priešingos lyties asmeniu.

 

VĖŽYS

 

Savaitės pradžioje galima emocinė įtampa, kuri lems dramatiškus sprendimus ir išsakytus žodžius. Bet neverta kankintis ir gilintis į praeities nesėkmes. Susikoncentruokite į ateities tikslus ir norus. Savaitės pabaigoje būsite pavargę nuo darbų, norėsis skirti laiko pramogoms ir mylimiems žmonėms – taip ir padarykite! Ilsėkitės, skirkite laiko sau, savo mintims ir jausmams.

 

LIŪTAS

 

Seniau padarytos klaidos pradės jus vytis. Patartina aktyviau užsiimti verslo ir karjeros reikalais, kad užsibrėžti tikslai būtų pasiekti. Puikus laikas planuoti keliones.

Antroje savaitės pusėje aplink save galite jausti pavydžius žmones, tačiau stenkitės nepasiduoti blogoms emocijoms, būkite atidūs ir nepasiduokite konfliktinėms situacijoms.

Savaitgalį būsite aktyvūs meilės reikaluose.

 

MERGELĖ

 

Šią savaitę, rodysis, jog niekas nesiseka. Tad sudėtingus reikalus, jei įmanoma, atidėkite kitai savaitei, kuomet situacija pagerės. Antroje savaitės pusėje nestokosite vidinės energijos, kurią vertėtų nukreipti į karjeros ir verslo reikalus.

Savaitgalį tikėtini konfliktai su antrąja puse. Nepamirškite pasirūpinti savo savijauta ir sveikata.

 

SVARSTYKLĖS

 

Šią savaitę kiekvienas sprendimas ar poelgis turi būti pasvertas ir apgalvotas. Būsite pasinėrę į darbus, ne paskutinėje vietoje bus ir karjeros reikalai. Ne viskas klostysis sklandžiai. Gali apimti jausmas, kad kažkas jums specialiai trukdo. Tačiau pirmiausia vertėtų pažiūrėti į save. Galbūt išsikėlėte neteisingus ar pernelyg aukštus tikslus? Į savaitės pabaigą situacija gerės, pagaliau atsikvėpsite nuo rūpesčių. Šiuo laikotarpiu tikėtini nauji meilės romanai.

 

SKORPIONAS

 

Pirmoje savaitės pusėje teks spręsti darbo problemas. Greičiausiai turėsite itin daug darbo. Gal ir pavargsite, tačiau pavyks neblogai užsidirbti. Antroje savaitės pusėje labiausiai rūpės meilės reikalai. Būsite itin romantiškai nusiteikę. Išnaudokite tai. Šiuo laikotarpiu gali užsimegzti artimi santykiai su priešingos lyties asmeniu. Net jeigu esate susituokę, aistros pinklių išvengti gali nepavykti.

 

ŠAULYS

 

Ši savaitė Šaulio ženklo atstovui bus kupina įvairiausių įvykių. Darbe jausitės vertinamas, kas paskatins jus dirti dar geriau. Jūsų veržlumas bus pastebėtas vadovybės ar verslo partnerių ir įvertintas. Savaitės viduryje būsite labiau linkę rizikuoti, todėl vertėtų būti atidesniems, ypač priimant svarbius sprendimus, kurie gali nulemti jūsų ateitį. Savaitgalį labiau norėsis ramybės, pasinėrimo į savo vidinį pasaulį.

 

OŽIARAGIS

 

Savaitės pradžioje sėkmingai išspręsite praėjusią savaitę iškilusias problemas ir kibsite į naujus darbus. Jūsų protas bus aštrus, kas padės priimti teisingus sprendimus. Antroje savaitės pusėje namie vyraus harmoninga atmosfera. Ramybė ir supratimas namuose leis jums jaustis dar geriau ir labiau susikoncentruoti į svarbius darbus. Savaitgalį dėl blogos jūsų nuotaikos, namie gali kilti nesutarimų.

 

VANDENIS

 

Savaitės pradžioje būsite pasinėrę į darbus. Reikalai strigs, trumpos kelionės neatneš naudos, kurios tikėsitės. Antroje savaitės pusėje reikalai gerės, būsite išgirsti, o jūsų idėjos bus deramai įvertintos vadovybės. Na, o santykiuose jausitės puikiai, tik nepamirškite mylimam žmogui skirti daugiau dėmesio. Savaitgalį būsite atviri naujoms pažintims ir flirtui.

 

ŽUVYS

 

Savaitės pradžioje labiausiai rūpės karjeros reikalai. Šiuo laiku nevertėtų aiškintis santykių su draugais, konfliktuoti su kolegomis ar vadovybe. Antroje savaitės pusėje seksis viskas, kas susiję su užsieniu ir užsieniečiais. Dabar puikus laikas užmegzti ir vystyti santykius su užsienio partneriais. Vertėtų atkreipti dėmesį į savo finansinius reikalus, grąžinti skolas, jei tokių turite. Savaitgalį galimas susižavėjimas priešingos lyties asmeniu.

Rašyti komentarą

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.