Dienos horoskopas: vasario 18 d.

Avinas

 

Jei kas nors pareikš pretenzijas, mėgins aiškintis santykius, atidėkite tai popiet. Pasistenkite iki to laiko kuo ramiau reaguoti į bet kokias pastabas, nepasiduoti provokacijoms: venkite atvirai reikšti savo mintis.

 

Jautis

 

Būkite kuklesni, paprastesni ir nesureikšminkite to, ką išgirsite: neįsižeiskite, nenuliūskite, bet ir labai neapsidžiaukite.

 

Dvyniai

 

Labiau kontroliuokite savo mintis bei žodžius, negalvokite ir nekalbėkite blogai apie artimuosius, draugus bei kolegas, nes žodžiu tuo metu bus galima daug ką sugadinti.

 

Vėžys

 

Gali stigti jėgų bei optimizmo. Tiesa, jei jūsų sutuoktinio reikalai klostysis puikiai ir jo nuotaika bus šauni, ši diena nebus sudėtinga.

 

Liūtas

 

Jus bus galima suklaidinti, apgauti piniginiuose dalykuose bei jausmuose, todėl nesivelkite į avantiūras (finansines bei meilės), jos neišdegs. Nieko nedarykite, nepriimkite sprendimų spaudžiami, verčiami ar iš smalsumo.

 

Mergelė

 

Imkitės tik to, kas privalu, neskubėkite, viską darykite ramiai, apgalvoję.

 

Svarstyklės

 

Nors dėl nieko negalite savęs kaltinti, galvoje suksis būtent tokios mintys. Vis dėlto pasistenkite nieko blogo negalvoti, o iki pietų ir su niekuo santykių nesiaiškinkite, netvarkykite atsakingų reikalų.

 

Skorpionas

 

Iki pietų nesiimkite atsakingos veiklos, atsisakykite neprivalomo bendravimo, kelionių ir labiau pasirūpinkite savo sveikata bei ramybe.

 

Šaulys

 

Rūpesčiai dėl kelionių, užsieniečių. Svarbiems susitikimams, pokalbiams, kelionėms geras laikas nebent popiet.

 

Ožiaragis

 

Geriau mažiau tikėtis iš kitų pagalbos. Iki pietų itin pavojinga įsižeisti ir netekti kantrybės. Žiūrėkite, kad kitų neerzintumėte, neprovokuotumėte.

 

Vandenis

 

Iki pietų itin nepalankus metas, tylėkite: ištartas žodis gali atsisukti prieš jus. Nekurkite finansinių planų, neskolinkite pinigų ir jų neinvestuokite, nes dabartiniams jūsų ketinimams nebus lemta išsipildyti.

 

Žuvys

 

Daug nesivilkite nei iš artimųjų, nei iš draugų ar kolegų, vargu ar šiandien kas nors labai stengsis jus suprasti, atjausti, jums padėti. Nerizikuokite sveikata, gyvybe, taip pat pinigais bei turtu.

 

 

Šaltinis:  www.vytautus.com

Rašyti komentarą

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.