Dienos horoskopas: vasario 24 d.

Avinas

 

Pasyvus metas: darbai gali sustoti, o asmeninė iniciatyva užgesti. Jeigu turite galimybių atidėti visus reikalus rytdienai, taip ir padarykite.

 

Jautis

 

Palanki diena svarbiems reikalams tvarkyti bei romantiškiems pasimatymams.

 

Dvyniai

 

Verta sisteminti nuveiktus darbus, gautą informaciją, ieškoti savo veiklos trūkumų bei būdų jiems ištaisyti. Dėl smulkmenų nesinervinkite, labiau pasaugokite savo ramybę ir sveikatą.

 

Vėžys

 

Palanki diena susitarimams. Šiandien svarbu parodyti daugiau dėmesio artimiesiems, sutuoktiniui: sulauksite gero atgarsio.

 

Liūtas

 

Nerami diena: tai emociškai sudėtingas metas, bet tinkamas tvarkyti skolų reikalus. Kad ir kas nutiktų, būtina tvardytis, kitaip galite susipykti su savo vaikais ar antrąja puse, mylimu žmogumi. Pasistenkite sąmoningai atsiriboti nuo blogų minčių, nemalonių žmonių, siekite suteikti sau daugiau džiaugsmo.

 

Mergelė

 

Tai palankus metas susitikti su žmonėmis iš toli, viešnagėms.

 

Svarstyklės

 

Sunkokas laikas: jums teks labai susitelkti, kad pasiektumėte savo tikslus. Kad liktumėte patenkinti diena, imkitės tik svarbiausių reikalų ir nepriekaištaukite mylimam žmogui.

 

Skorpionas

 

Palanku kreiptis pagalbos, patarimo, paramos.

 

Šaulys

 

Nekokia diena: senos problemos su sutuoktiniu ar mylimu žmogumi gali atsinaujinti. Šiandien patartina daugiau ilsėtis ir bendrauti tik su bičiuliais, nesiaiškinti santykių su mylimaisiais.

 

Ožiaragis

 

Imkitės to, kas anksčiau nepavyko ar dėl kitokių priežasčių buvo atidėta: pavyks reikalus sutvarkyti gana greitai, tik būkite kiek lankstesni bei tolerantiškesni bendraudami.

 

Vandenis

 

Nebūkite atlapaširdžiai, nei tvarkydami reikalus, nei meilės srityje. Būtinai tarkitės su artimaisiais finansiniu klausimu: jums gali pritrūkti įžvalgumo, atsargumo.

 

Žuvys

 

Atidžiau įsiklausykite, ką kalbate mylimam žmogui, sutuoktiniui ar savo veiklos partneriui: susimąstykite, ką apie juos galvojate, kaip priimate iš jų gautus patarimus, pamokymus.

 

 

Šaltinis:  www.vytautus.com

Rašyti komentarą

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.