Savaitės horoskopas: vasario 25-kovo 3 d.

Avinas

 

Jūsų mintys kryps link to, kaip papildyti savo banko sąskaitą ar parodyti savo vertę. Jei jūsų sprendimai lemia vien nuostolius, peržiūrėję juos, ištaisykite. Galbūt pagaliau atsivers akys ir pavyks pamatyti, kam išleidžiate didžiąją dalį savo pinigų ir perskirstyti savo biudžetą.

 

Santykių srityje nerimausite, bet ir ieškosite priežasčių, trikdančių jūsų santykius darbe ar namuose ir rasti priemonių juos išspręsti. Besąlygiška meilė ir pasiaukojimas gali išgelbėti santykius.

Beje, jūsų originalumas, keisti poelgiai ir nesitaikstymas su taisyklėmis ne visiems patiks. Vienus žavės, kitus vers atsiriboti, o trečius – jus kopijuoti.

 

Jautis

 

Ketinimai užsimaskuoti. Jūsų noras būti išgirstiems šią savaitę niekam, išskyrus jus, nerūpės. Vertingi patarimai sklandys ore, tačiau jūsų išdidumas ar užsispyrimas neleis jais pasinaudoti. Nieko nepešite vis leisdami tą pačią plokštelę.

 

Susitarti su kolegomis ir su meile atlikti savo įprastas pareigas pasirodys pernelyg sudėtinga. Tačiau turėsite žinių, kurios gelbės, kai užduotys bus neatliktos, o jums kils noras, viską metus, pasislėpti po antklode. Iš po jos jus ištrauks komandos nariai ar draugai.

 

Svarbiausi dalykai vis dėl to vyks ten, kur niekas neužsuka – jūsų viduje. Išlaisvinkite savo vidinį genijų, atsikratę baimės būti kitokie.

 

Dvyniai 

 

Pakalbėkim apie praeitį. Jūsų ženklo valdovas judės atgal, taigi kantriai glaistykite nelygumus, kurie atsirado praeityje, nevengdami akistatos su klaidomis, kurios įsivėlė jūsų ankstesniuose pristatymuose ir pasisakymuose. Atsiprašymai ir atleidimo žodžiai pravertų.

 

Santykiai su atžalomis ir mylimaisiais išlįs į pirmą planą, kartu su jūsų bandymais džiugiai leisti laiką, užsiimant tuo, kas malonu. Jei visokie malonumai ne jums ir ne jūsų, galbūt derėtų pasižiūrėti, kokie nešuliai trukdo džiugiems ir laimingiems žaisti mėgstamus žaidimus.

 

Beje, idėjų komandoje ar tarp bičiulių bus apsčiai, kaip ir stebinančių galimybių savo grupėje parodyti kuo esate nepakartojami.

 

Vėžys

 

Bendravimo trikdžiai grupėje, jūsų komunikacijos priemonių gedimai ar stabdžiai komandos kelyje neišvengiami. Susitikę seniai matytą draugą suprasite, kad jo misija parodyti, kas jūsų buvo neišsakyta ir neįgyvendinta.

 

Pilnatis kvies jus kurti grožį ir taiką po savo stogu. Ir jei kokia nors jus stebinti akis trukdys ramiai tuo užsiimti, derėtų atsižvelgti ir padaryti išvadas. Gal jūsų šeimos laimei reikia visai kitokių pastangų, nei šiuo metu dedate? Pasiūlymų ateis iš toli ar iš patikimų šaltinių.

 

Šią savaitę jums rūpės išsiskirti iš minios savo darbais. Peržengdami ribas, kurias iki šiol gerbėte, leiskite sau pasielgti kiek kitaip nei jums įprasta, tačiau atminkite, kad ir kvailystes krėsti reikia atsakingai.

 

Liūtas

 

Krypties paieškos. Jei vaikščiodami profesiniais takeliais visiškai praradote kryptį ar nuolat esate atvedami prie jau pažįstamos situacijos darbe, tai ženklas, kad kažkas neužbaigta. Kai akį patrauks dulkėmis nusėta jūsų svajonė apie naują darbą ar profesinę kryptį, skirkite jai dėmesio.

 

Pasikalbėti apie šį bei tą šią savaitę bus nelengva, nes gauta informacija parodys tai, ko gal visai nenorite žinoti ir pasiūlys atsisakyti to, ką norisi pasilikti. Tačiau būtent tai tiesiausias kelias į trokštamą visavertį bendravimą su tais, kurie šalia.

 

Gautos žinios ar iš toli atvykę žmonės ne tik keis jūsų planus, bet ir požiūrį. Regis, ir kitiems bus kai ką neįprasto parodyti ar išmokyti.

 

Mergelė 

 

Prisiminti ir pakartoti. Pasimokyti to, kam vis nebuvo laiko, pasikartoti tai, ką buvote užmiršę, susitikti su tais, kurie gyvena toli, ir išmokyti kitus to, ką puikiai išmanote, ir peržiūrėti savo įsitikinimus – tokios gali būti jūsų šios savaitės pamokos.

 

Pilnatis primins, kad atleisti vadžių planuojat išlaidas nevalia. Be to, paaiškės, kaip geriau panaudoti savo gabumus tam, kad jus labiau vertintų ir tai didintų jūsų pajamas ir savivertę. Šiuos sprendimus įgyvendinti pavyks pasikonsultavus su kitais.

 

Be to, neverta priešintis pokyčiams, kuriems jus įkvėps kiti žmonės. Leisdami jiems įvykti, stiprinsite ryšius ir atversite sau daugiau perspektyvų.

 

Svarstyklės 

 

Savęs tobulinimas. Grįžti prie anksčiau neišdiskutuotų bendrų finansų ir tabu temomis gali būti nemalonu, tačiau išrovę ne vieną kitą išsikerojusį įprotį, trukdantį pasitikėti kitais ir priimti jų pasiūlymus, patirsite tikrąjį bendradarbiavimo skonį.

 

Nieko tokio, jei nepaisant visko, patys sau būsite šios savaitės prioritetas. Visokie šeiminiai trikdžiai tik padės sutelkti jėgas tam, kad kai ką savyje patobulintumėte. Sveikata ir mielas darbas tegul būna jūsų sėkmės matai.

 

Tiesa, tai neapsaugos nuo keistų jūsų partnerių poelgių. Nesutrikite, kai jis ar ji jums iškrės kokį pokštą. Gal tai geras būdas pažiūrėti į pasaulį ir į santykius kitu kampu?

 

Skorpionas 

 

Džiaugsmo receptas. Pokalbių su antrąja puse ar darbo partneriais šią savaitę bus pakankamai. Klausykitės jų ir kartu priimkite sprendimus, laikinai pamiršę pageidavimus viską daryti savo nuožiūra.

 

Tiesa, dar teks pabraidyti po prisiminimus, kuriems norėtųsi paspausti mygtuką „ištrinti“. Bus naujienų, kurios neramins, tačiau tik jas išklausę suprasite, kam atleisti ir kokių priklausomybių atsisakyti, kad gyventi būtų gera.

 

Jūsų originalumas buityje ar darbo vietoje bus jūsų stiprybė, kuri kitus privers netekti amo. Kita vertus, dėl sugriuvusių planų prireiks kurti naujus. Galbūt daug smagesnius.

 

Šaulys 

 

Unikalių sprendimų paieškos. Priminimai apie neatliktus darbus ir pokalbiai su kolegomis apie tai, kas buvo užmiršta ar atidėta, gali būti ne koks prieššventinės savaitės prieskonis. Laimė, tai, ką atliksite, ant pečių nenešiosite.

 

Harmonijos paieškos darbe bus nelengvas iššūkis, kuriam trukdys visokiausi finansiniai nesklandumai. Namai bus ta vieta, kurioje gims atsakymai, ieškant būdo suprasti savo bičiulius ir su jais susitarti.

 

Šią savaitę galite būti nustebinti, o gal ir jūs sugalvosite įspūdingų pramogų ar sukursite keistų kūrinių. Nuo jų kiti neįstengs atitraukti akių, net jei nieko nepajėgs suprasti.

 

Ožiaragis 

 

Nestovintys vietoje. Į jūsų gyvenimą besibeldžiantys buvusieji vers jus sutrikti. Jei taip nutiko, išklausę juos, padarykite išvadas. Galbūt teks prisiminti ir vieną kitą anksčiau veiksmingą, bet pamirštą vaikų auklėjimo metodą ar išklausyti savo atžalas.

 

Puikūs santykiai su vadovybe ir tobula savijauta, siekiant tikslų, būtų tai, kuo pasigirtumėte, tačiau tam teks nueiti nelengvą kelią. Laimė, kaip tik šią savaitę įmanoma sužinoti, kokios pertvarkos jūsų profesiniame kelyje būtinos.

 

Prieš pat Velykas sumanysite imtis žavių permainų po savo stogu, kurios nedelsiant pavasariškai atgaivins jūsų asmeninį gyvenimą.

 

Vandenis

 

Nostalgiški pokalbiai. Savo iniciatyva ar namiškių paskatinti įsivelsite į pašnekesius apie šeimos praeitį. Kai kas iš artimųjų ta proga gali priminti apie tai, ko iki šiol neatlikote ir ką galiausiai derėtų nuveikti šeimos labui.

 

Rūpesčio reikės ir jūsų ryšiams su toli gyvenančiaisiais ar žinioms gilinti. Jei kas nors mina ant nuospaudos, tai nėra ženklas, kad reikia kentėti, greičiau priežastis ieškoti būdų viską pakeisti. Stiprinti pasitikėjimą ir naudoti gabumus – geras sprendimas.

 

Galiausiai naujienų srautas jus taip įtrauks, kad kils noras iš jo pasprukti. Jei neišlipsite pirmoje stotelėje, aplankysite įdomias vietas ir sutiksite įspūdingų pašnekovų.

 

Žuvys 

 

Kelionė į save. Nerūpestingo bendravimo ir lengvų kelionių paieškos jūsų šią savaitę toli nenuves. Susidūrimas su seniai matytais žmonėmis, pokalbiai apie tai, ką jau girdėjote, ir išvykos ten, kur jau buvote, vers manyti, kad žiūrite jau matytą filmą.

 

Pilnatis jus skatins suprasti, kodėl nekeliate kitiems tiek pasitikėjimo, kiek norėtumėte. Bičiulių ir bendražygių pastabos bus vertos to, kad jūs į jas atsižvelgtumėte ir be baimės parodytumėte save.

 

Išdrįskite atskleisti savo išskirtinius gebėjimus ar panaudoti naujausias technologijas tam, kad jūsų pasitikėjimas savimi sustiprėtų ir situacija piniginėje pasikeistų.

Rašyti komentarą

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.