Kaip mesti svorį atsižvelgiant į jūsų horoskopo ženklą?

Astrologai rekomenduoja laikytis „astrodietos“, kuri padės jums numesti svorio. Kiekvienas astrologinis ženklas turi savas specifines savybes, kurios susijusios su valgymu.

 

Sužinokite daugiau apie save ir meskite svorį maloniu ir sveiku būdu, laikydamiesi paprastų rekomendacijų.

 

AVINAS (KOVO 21– BALANDŽIO 20)

 

Subalansuoto maisto ir sporto kombinacija jums puikiai tinka. Dieta, kuri jums labiausiai tinka, yra tokia: minimaliai vartoti angliavandenius ir reguliariai sportuoti. Šio Zodiako ženklo atstovai yra labai atkaklūs, todėl mesti svorį tokiu būdu jums neturėtų sukelti problemų.

 

JAUTIS (BALANDŽIO 21– GEGUŽĖS 20)

 

Kadangi šio ženklo atstovai labai mėgsta saldumynus, jums svarbiausia sumažinti cukraus vartojimą. Jūs turite valgyti kiek įmanoma daugiau žuvies, kadangi ji turi daug omegos 3 riebiosios rūgšties, kuri naudinga jūsų sveikatai, o oda dėl to taps tik gražesnė. Taip pat rekomenduojama maitintis kelis kartus per dieną, mažomis porcijomis.

 

DVYNIAI (GEGUŽĖS 21– BIRŽELIO 21)

 

Šio ženklo atstovai labai mėgsta kompanijas, todėl geriausia mintis būtų prisijungti prie grupinių sporto treniruočių. Galbūt galite paprašyti draugės, kuri jums padarytų svorio metimo planą, kurio kartu galėtumėte laikytis. Raskite jums abiems tinkamus pratimus ir patinkančią dietą. Pranašumas laikantis dietos bei sportuojant kartu yra tas, jog galėsite viena kitą motyvuoti tada, kai kažkuriai bus bloga diena. Tokiu būdu tikimybė, kad jūs laikysitės dietos bus didesnė.

 

VĖŽYS (BIRŽELIO 22– LIEPOS 23)

 

Kadangi jums visada trūksta laiko, siūlome pasirinkti tokią dietą, kurios laikantis maisto ruošimas neužimtų daug laiko. Dietos metu turėtume valgyti daug vaisių, daržovių ir grūdinės kilmės produktų. Šie produktai jūsų kūną aprūpins reikiamais vitaminais ir mineralais, jie taip pat turi daug vandens. Toks maistas detoksikuoja jūsų kūną,  naikina papildomą svorį.

 

LIŪTAS (LIEPOS 24– RUGPJŪČIO 23)

 

Ugnies ženklo atstovai nėra pakantūs žmonės, taigi svarbiausia, jog dieta būtų greita ir efektyvi. Kadangi jūs norite greitų rezultatų, manote, kad jūs galite atsikratyti papildomų kilogramų greičiau negu kiti. Tačiau saugokitės! Jei jūs numesite savo svorį greitai, jis taip pat greitai gali sugrįžti. Svarbu, kad jūs sureguliuotumėte savo valgymo įpročius ir jų laikytumėtės.

 

MERGELĖ (RUGPJŪČIO 24– RUGSĖJO 23)

 

Jūs turėsite daugiau dėmesio skirti savo sveikatai, todėl kad jūs esate linkęs praleisti valgymus, o tai nėra labai gerai. Keli nedidelių porcijų valgiai per dieną yra svarbūs tuo, jog susireguliuotų virškinimo sistema bei palaikytų norimą svorį.  Be to, mažų porcijų valgiai yra greitai paruošiami, jiems nereikia daug laiko. Taigi likusią laiko dalį galėsite skirti sau.

 

SVARSTYKLĖS (RUGSĖJO 24– SPALIO 23)

 

Apie šiuos ženklo atstovus žinoma, jog jie yra labai nedrąsūs, kai reikia priimti svarbius sprendimus. Tačiau tai netinka, jei sprendžiate maitinimosi klausimą. Laikykitės subalansuotos dietos ir prisiminkite, kad kasdien jūs turite suvartoti 40% angliavandenių, 30% baltymų ir 30% riebalų.

 

SKORPIONAS (SPALIO 24– LAPKRIČIO 22)

 

Jūs esate hedonistas. Kadangi jūs mėgaujatės geru maistu, jūs greitai galite labai greitai sukaupti nereikalingų riebalų įvairiose vietose. Pasirinkite dietą, kuri balansuotų tarp gurmaniškų džiaugsmų ir sveiko maisto.

 

ŠAULYS (LAPKRIČIO 23– GRUODŽIO 20)

 

Jūs visose gyvenimo srityse esate labai aktyvus, todėl rekomenduojama pasirinkti dietą, kuri suteiks jums pakankamai energijos. Tinkamiausias maistas, kuris garantuos, kad būsite energingas visą dieną, yra mėsa. Išsiaiškinkite, kokia mėsos dieta tinka jums labiausiai.

 

OŽIARAGIS (GRUODŽIO 21– SAUSIO 20)

 

Kadangi jūs esate labai organizuotas ir nuoseklus, jūs sugebate laikytis taisyklių, kurios reikalingos laikantis dietos. Pasirinkite tokį dietos variantą, kuri leis suvartoti pakankamai citrinos sulčių. Šitos dietų rūšys yra labai gaivinančios. Jos organizmą aprūpina vitaminu C, suteikia energijos, šalina toksinus iš jūsų kūno ir valo jūsų organizmą.

 

VANDENIS (SAUSIO 21– VASARIO 19)

 

Jūs nusprendžiate laikytis dietos tik prieš kažkokį didelį įvykį, taigi jūs esate greitų ir ganėtinai drastiškų dietų, kurios netrunka ilgai, aistruolis. Jūs karštligiškai kontroliuojate, ką valgote, kad sugebėtumėte iš naujo dėvėti aptemptą suknelę ir suspindėtumėte visu grožiu. Visiems laikams turite susitvarkyti savo maitinimąsi ir įsitikinti, kad pasninkavimo dienos jūsų gyvenime daugiau nepasitaikys.

 

ŽUVYS (VASARIO 20– KOVO 20)

 

Jūsų didžiausia problema yra ta, jog valgydami jūs nusiraminate. Kadangi jūs esate nepaprastai jautrus ir pažeidžiamas, jums reikia dietos, kuri sustiprins jūsų nervų sistemą. Vartokite kuo mažiau cukraus, suvalgykite daug daržovių ir, žinoma, daug juokitės.

Rašyti komentarą

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.