11 patarimų kaip priversti jį įsimylėti

Tau atrodo, kad jis tas vienintelis? Nori būti tik su juo? Priversti įsimylėti neįmanoma, tačiau atskleidusi savo geriausius bruožus padidinsi šansus! 11 patarimų tau.

 

Būkite savimi!

 

Pirmoji taisyklė – būkite savimi! Visų pirma jis myli jusų charakterio savybes ir išskirtinį mąstymą. Nesistenkite apsimetinėti ir būti kažkuo kitu. Nesielkite taip, kaip nebūdinga jums. Jis anksčiau ar vėliau supras, kad apsimetinėjate, ir kai pavargsite vaidinti svajonių moterį, pradėsite elgtis natūraliai. O kas tada? Jam nepatiks tai, ką mato. Jis jausis išduotas ir greičiausiai pabėgs nuo jūsų. Pagaliau, jūs juk turite pakankamai savigarbos būti mylima tokia, kokia esate, ar ne?

 

Pasitikėkite savimi!

 

Tiesiog būti savimi nepakanka. Jūs taip pat turite tikėti savimi. Daugelis moterų lieka vienišos, nes turi mažai savigarbos, arba išvis jos neturi. Pažinojau merginą, kuri nebuvo labai graži, bet ji buvo įsitikinusi, kad bet kuris vyras gali būti jos. Ji man pasakė: „nesvarbu, kaip tu atrodai, svarbiausia, ką apie save galvoji“. Vėliau aš susipažinau su jos vaikinu. Jie draugavo jau ilgą laiką ir atrodė išties labai laimingi. Ta mergina elgėsi taip, tarsi dėvėtų karūną. Ir tai veikė!

Jūs esate drovi ir nemokate savęs “pateikti”? Štai patarimas: pagalvokite apie pačias geriausias savo savybes. Gal jūs turite puikų humoro jausmą? Panaudokite jį! Vaikinai dievina merginas su humoro jausmu.

 

Nepersistenkite!

 

Kai susižavite kažkuo ir  norite taip pat patikti subjektui, gali atsitikti taip, kad atsidursite kvailės vietoje. Nesireikškite per daug, tačiau nebūkite tarsi nematoma: nesijuokite garsiai iš bet ko; nesakykite visko, kas šauna į galvą. Taip dažnai būna kai jaudinatės, ką jis apie jus galvoja. Bet nervintis dėl to nėra jokios priežasties. Tiesiog atsipalaiduokite ir elkitės taip, lyg jis būtų vienas jūsų draugų.

 

Stenkitės atrodyti puikiai!

 

Pirmas įspūdis visuomet nemažai lemiantis. Žinoma, asmenybės pasitikėjimas labai svarbus, bet stenkitės gerai atrodyti kaskart, kai susitinkate su juo. Jei esate iš tų merginų, kuri neskiria akių kontūro nuo pieštuko, tuomet paprašykite draugių pagalbos, kosmetikos priemonių. Ji tikrai pasistengs išryškinti geriausia, ką jums davė Dievas!

 

Būkite draugiška: šypsokitės ir pagirkite jį!

 

Pirmas dalykas, priverčiantis vaikiną jumis žavėtis, yra artimas bendravimas. Kas gali atsispirti draugiškai ir besišypsančiai draugei?

 

Ar pastebėjote, kad nors vyrai žarsto mums komplimentus, mes nedarome to paties? O turėtume. Pasakykite jam, kaip patraukliai jis šiandien atrodo. Jis, žinoma, to nepripažins, bet supras, kad juo domitės. Jeanas Giraudoux, prancūzų novelistas, eseistas, apie komplimentus sakė: „Jei matai aplink moterį besibūriuojančius gerbėjus, tai nieko stebėtino, todėl, kad jie galvoja, jog ji nuostabi, bet dar ir dėlto, kad ji pati pasakiusi, kokie jie žavūs“.

 

Paklausykite vaikinų!

 

Nenoriu leisti manyti, kad vyrai yra tokie patys kaip moterys, ar, kad jie mąsto taip pat, bet kartais vaikinų patarimai tikrai pravartūs. Pasiklausinėkite savo draugų, apie jų santykius su merginomis, kas jiems patinka, o kas ne.  Kai sužinosite, kokias dažniausiai klaidas daro merginos pasimatymų metu ir santykiuose, stengsitės vengti jas kartoti!

 

Vaidinkite nepasiekiamąją!

 

Tai triukas, kuris niekuomet neišeina iš mados! Priverskite jį pavydėti: neatsakinėkite į kiekvieną jo telefono skambutį. Eikite susitikti su kitais vaikinais – parodykite jam, kad turite gerbėjų! Vyrai yra konkurencingi iš prigimties, taigi jie kovos dėl jūsų dėmesio. O kai pasieks, tuomet pagalvos: „Kodėl aš toks pavydus? Argi man taip rūpi ši mergina?“ O jūs galėsite manyti, kad jo širdis jau priklauso jums…

 

Pakvieskite jį į svečius išgerti kavos ar pasižiūrėti filmą. Jums bus patogiau, jei susitiksite jūsų namuose. Galėsite daug nuveikti, likę čia. Dar jūs galite pakviesti jį susitikti su savo draugais. Tie žmonės geriausiai žino, kaip priversti išlikti jus ramia ir šaltakraujiška, kokios jis dar nėra jūsų matęs! Draugai juk visada gali papasakoti kažką gražaus apie jus, arba sugalvoti kokių nors įspūdingų istorijų apie jus.

 

Sužinokite apie jį kuo daugiau!

 

Norėdamos gauti jo širdį, pirmiausia turite „įlįsti į jo protą“. Klausinėkite žmonių, koks jis, ką jis mėgsta ir ko – ne. Turite kažką bendra? Galbūt mėgstate tą patį muzikos stilių, o gal jums abiem patinka šaškės. Pasinaudokite sukaupta informacija. Meskite jam iššūkį šaškių žaidime, pradėkite pokalbį apie muzikos grupes, kuriomis abu domitės.

 

Leiskite papasakoti trumpą istoriją ir įrodyti kad bendri interesai – labai svarbu. Kartą, vaikščiodama kieme, netyčia išgirdau tris 20 – mečius vaikinus. Vienas iš jų sakė: „sutikau šaunią merginą. Manau, ji man labai patinka. Ji mėgsta Red Bull‘į kaip ir aš!“ Draugai jam pritarė. Aš stovėjau, stebėjau juos, kol nepratrūkau juoktis. Atleiskite, bet kaip gali Red Bull‘io pomėgis būti su kuo nors siejamas? Juokinga, bet atrodo, kiekviena detalė čia svarbi.

 

Pažinkite jo draugus!

 

Prieš pažindama jį, stenkitės pabendrauti su jo draugais. Vyrams draugystė yra be galo svarbi. Įsitikinkite, kad jis pasitiki draugų nuomone ir yra ištikimas jų patarimams. Jo draugus pažinsite dėl daromos įtakos. Taigi, kuo greičiau pavyks pritapti jo kompanijoje ir jiems patikti, tuo daugiau šansų, kad būsite su juo.

 

Jei visa tai beviltiška…

 

Mes visuomet keistai ir skeptiškai žiūrime į knygas, kurios „gelbsti iš sunkios padėties“.  Bet man neseniai už akių užkliuvo kaip tik viena iš tokių knygų: istorija apie du žmones, kurie beveik išsiskiria, bet negali to pakęsti, todėl bando susigrąžinti vienas kitą. Tai labai gera knyga, kurioje galite rasti  praktinių, tikrų patarimų. Galbūt ir vėl atsiras viltis būti su išrinktuoju…

Rašyti komentarą

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.