5 ženklai rodantys, kad pakliuvai į draugų zoną. Kaip to išvengti?

Istorija prasideda štai taip: tu sutinki žavią merginą, kuri tave sudomina. Ji yra nuostabi ir tu pajauti jai trauką. Bet esi sumišęs, nes nesupranti, ar tu jai irgi patinki. Pagaliau sukaupi visą drąsą, žengi svarbų žingsnį ir BAM! ji sako: „aš visada maniau, kad mes tik geri draugai“. Patys skaudžiausi žodžiai tavo ausims… tiesiog draugai… tiesiog draugai… tiesiog draugai. Jei tik būtų kažkoks būdas išvengti tokio pažeminimo. Žinoma, viskas priklauso nuo žmogaus, tačiau tu gali pastebėti keletą ženklų, padėsiančių apsispręsti kaip elgtis prieš žengiant kitą žingsnį.

 

Ji tau pasakoja apie kitą matytą vaikiną

 

Žodžiu, tai jau ryškus ženklas. Gali būti, kad ji tiesiog tikrina tavo reakciją, ar tu parodysi pavydą. Šiuo atveju pasistenk emocijas reikšti subtiliai. Ji kalba apie tai, kad susitikinėja su visišku nevykėliu ar apie tai, kaip dievina vieną vaikiną? Jei tai tik pirmas jūsų bičiulystės etapas, tu galbūt dar nepatekai į draugų zoną. Tačiau jei bendraujat ilgai, šioje situacijoje geriausia būk tiesiog geras draugas ir džiaugsis dėl jos.

 

Kai tu pakvieti ją kažkur išeiti, ji pakviečia kartu ir kitus žmones

 

Tu pakvieti ją į filmą tikėdamasis, kad romantiškai praleisite laiką, o ji pasikviečia keletą kitų draugų. Tai klasikinis draugų zonos veiksmas. Jei tu jai patinki, ji praleis laiką tik su tavimi. Nebent ji yra labai drovi ir bijo būti dviese. Jei vis dėlto tu jai patinki, tik jai nedrąsu, atkreipk dėmesį, kur ji sėdi, kai būnat su draugais. Ar ji dalinasi sofa su tavimi? Sėdi šalia tavęs bare / filme / pietaujant? Jei taip, ji tikrai tavimi susidomėjus.

 

Jūs kartu išgėrėte keletą taurelių, tačiau ji vis dar nerodo jokio susižavėjimo

 

Filme „Visa tiesa apie kates ir šunis“ dviem draugėms patiko tas pats vaikinas, tačiau jos nežinojo, kuri iš jų jam patinka labiau. Viena jų pasiūlė vaikinui leisti šiek tiek išgerti ir taip pasižiūrėti, kuri iš jų jam patinka labiau. Jie išgėrė, ir, galiausiai, jis pasirinko. Jei jūs pakankamai išgėrėte ir ji vis dar nesiima jokio atsako į tavo flirtą – jūs draugų zonoje.

 

Ji nesistengia visada atrodyti nepriekaištingai, kai tu šalia

 

Kai tau kažkas patinka, visada stengiesi šalia jo atrodyt tobulai. Kai kažką laikai tiesiog savo draugu, leidi jam pamatyt tave visiškai atsipalaidavusią ir ne visada pasitempusią. Netgi žmonės, kurių labai menka savivertė, įdeda šiek tiek pastangų, kad būtų pastebėti. Nepastebėjai  pastangų, vadinasi nėra ir potraukio.

 

Visiškai nėra fizinio potraukio

 

Kai tau kažkas patinka, smegenys siunčia signalą, kad jį paliestum. Tiesiog taip jau yra. Jei tu paimi jos ranką besikalbant ir ji ją ištraukia, jūs esat draugų zonoje. Jei ji neištraukia rankos, tačiau niekada neliečia tavęs pati, jūs taip pat draugų zonoje. Jei ji prie tavęs prisiliečia, atkreipk dėmesį, koks tai buvo prisilietimas. Ar ji taip elgiasi su visais draugais? Netgi su tais, kurių nemėgsta?

 

Gerai. Tai ką gi mes galime dėl to padaryti?

 

Kad ir kaip skaudžiai tai skambėtų, tu turi atsitraukti, duoti jai laiko tavęs pasiilgti. Turi būti mažiau pasiekiamas, labiau įdomus. Jei ji ir toliau bandys su tavimi susisiekti, pasakyk jai, kad esi užsiėmęs. Tokia jau žmogaus prigimtis – žmonės mėgsta persekioti vieni kitus. Niekas nemėgsta lengvai pasiekiamų dalykų. Nesielk su ja pernelyg šaltai, tačiau parodyt, kad be jos tu turi ir kitų užsiėmimų. Ji arba bus šalia, arba ne. Jei taip, sėkmės jums. Jei ne, priimk tai dėkodamas, pats įvesk ją į savo draugų zoną, klausinėk patarimų susitikinėjant su jos draugėmis. Buvimas merginų draugu turi savų privalumų.

Rašyti komentarą

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.