Kokia esi meilužė pagal savo zodiako ženklą?

Avinas – Aistringoji

 

Avino ženklo moterys džiaugiasi savo gyvenu. Jos yra kupinos aistros ir išreiškia ją. Jos užtikrins, kad jų partneris neužmirš jos visą jo gyvenimą.

 

Jautis – Tradiciška

 

Jaučio ženklo merginos visada renkasi šeimą. Jos visada mielai eina į romantiškus pasimatymus, o po kupinos meilės nakties visą rytą vartysis lovoje. Jautukės – tradicinės meilužės, kurios darys įprastus dalykus, stengsis, kad partneris jaustųsi saugus.

 

Dvyniai – Entuziastinga

 

Dvynukėms viskas turi būti įdomu, nenuobodu. Jos mėgsta išbandyti naujus dalykus ir tai yra jų meilės išraiška. Jos žino, ko nori. Jei jų partneris nuolat ją stebins, ji niekuomet jo nepaliks.

 

Vėžys – Jautrioji

 

Vėžio ženklo moterys jausmingiausios iš visų zodiako ženklų. Labai švelni ir jautri asmenybė, kuri nebijo to parodyti. Santykiai, kurie yra palaiminti emocijomis ir tikru įsipareigojimu, tęsis visą gyvenimą. Vėžiukės turi žinoti, kad ją supranta.

 

Liūtas – Dominuojanti

 

Gimusi būti lydere, Liūtukės visada dominuoja santykiuose. Joms reikia partnerio, kuris išpildytų visus jų norus. Liūtės – visada dėmesio centre ir kartais atsilygina tuo pačiu, jei jaučia, jog partneriui ji  vienintelė.

 

Mergelė – Mokytoja

 

Visada viską apskaičiuojančios Mergelės užtrunka, kol išsiaiškina, ar vykstantys santykiai yra verti jos laiko ir meilės. Bet kai viskas tampa aišku, jos tampa partnerės iki gyvenimo galo. Mergelės atsidavusios meilužės, kurios išpildys visus partnerio norus.

 

Svarstyklės – Ekspresyvioji

 

Svarstyklės jokiu būdu nebūna vienos. Joms patinka bendrauti su žmonėmis ir visuomet ekspresyviai. Savo kūrybiškumo ir magijos dėka sukuria tvirtus ir stabilius santykius.

 

Skorpionas – Lojalioji

 

Ypatingai aistringoms Skorpionėms reikia protingo ir sąžiningo partnerio. Joms labai svarbus artumas ir intymumas. Skorpionės itin ištikimos ir lojalios savo antrai pusei.

 

Šaulys – Nuotykių ieškotoja

 

Šaulio ženklo moterys nori išlikti laisvos ir nepriklausomos. Joms dažniausiai patinka santykiai be įsipareigojimų. Jos trokšta nuotykių, nes tai suteikia prasmės jų gyvenimui.

 

Ožiaragis – Tylioji

 

Ožiaragės stengiasi daugiau klausytis, nei kalbėti. Joms reikia laiko, sukurti santykius ir juos išlaikyti. Dažnai Ožiaragės dažnai bendrauja neverbaliai, per jausmus ir yra labai atsidavusios savo partneriui.

 

Vandenis – Intelektualioji

 

Vandenio ženklo moterims svarbu, kad su savo partneriu galėtų kalbėtis apie bet ką. Joms patinka prasmingi pokalbiai ir svajoti apie savo ateitį su partneriu. Ilgalaikiuose santykiuose jos yra labai dinamiškos ir progresyvios taip įkvėpdamos savo partnerį siekti bendros ateities kūrimo.

 

Žuvys – Romantiškoji

 

Žuvys – bene romantiškiausias zodiako ženklas. Jos myli itin stipriai ir gali padaryti viską dėl savo partnerio. Jos pilnos emocijų ir itin jautrios. Jos santykiai turi būti gilūs ir ilgalaikiai. Jų jautrumas ir gebėjimas jausmus parodyti sukuria puikius santykius.

Rašyti komentarą

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.