Kaip flirtuoti ir sužavėti vyrą

Šiuolaikinė moteris turi mokėti flirtuoti ir suartėti su vyru. Seniau toks teiginys būtų privertęs suraukti antakius ir dar kartelį pagalvoti, bet šiandien mus supa kitokia realybė. Sakyti, jog moteris negali flirtuoti su vyru būtų tas pats, kas atsukti laiką atgal. Mūsų dienomis moterys gali daryti viską, ką daro vyrai, ir tai lygiai taip pat galioja širdies reikaluose. Visgi tiesa yra tokia: nors moterys pasimatymuose gali perimti vadovavimą į savo rankas, tai vyksta palyginus trumpą laiką dėl trūkstamos patirties šiame žaidime. Tačiau visko galima išmokti. Netgi flirtuoti ir išlaikyti vyro dėmesį.

 

Pasinaudok savo lytėjimu

 

Daugybė moterų pamiršta apie lytėjimą, nes mato vyrus kaip regimas būtybes. Nors tai ir yra tiesa, tačiau bene svarbiausia pasimatymų dalis visgi yra lytėjimas. Nenoriu pasakyti, jog turėtum keliauti prie pirmo pasitaikiusio vyruko ir jį apčiupinėti. Niekada nepamiršk, kur abu esate, tačiau nepraleisk progos švelniai perbraukti per jo kaklą, nugarą ar tą mažytį plotelį už ausies. Galbūt atrodo, jog šių vietų lietimas yra per didelis žingsnis pirmyn, tačiau tokios gudrybės atneš puikius rezultatus. Leisk jam pajusti trauką, kurią jam jauti.

 

Pasinaudok kvapais

 

Jei nori iš tiesų išmokti flirtuoti su vyru, turėsi išmokti pasinaudoti ir jo pojūčiais, ne tik naudoti savuosius. Vienas stipriausių – kvapo pojūtis. Deja, dažnai gali nutikti taip, jog įžengusi į barą ir atsidūrusi šalia tave dominančio asmens užuosi tik stiprų kvepalų aromatą. Mokykis iš svetimų klaidų – stiprus, įkyrus ir visą aplinką nustelbiantis kvapas gali sužlugdyti visus planus ir visai nesvarbu, kad tavo kvepalai yra tikrai puikūs. Kvepalai turi likti subtilūs, tačiau pastebimi. Užteks kelių lašų ant riešų ir kaklo. Ir pasistenk rinktis švelnius vietoje aštrių aromatų.

 

Tavo akys – sielos veidrodis

 

Kai išmoksti flirtuoti, supranti, jog tas, kas pasakė, kad akys yra sielos veidrodis, yra genijus. Tavo akys turi hipnotizuojančių galių ir nepaisant visų stereotipų, yra ta vieta, į kurią vaikinai ir vyrai žiūri dažniausiai. Pasinaudok jomis. Akys skleidžia seksualumą nepriklausomai nuo jų spalvos, dydžio ar to, nešioji tu akinius ar ne. Akys gali pasakyti daugiau nei žodžiai. Vienas žvilgsnis išsako viską, ką reikia žinoti, o kai jis palydimas šypsenos – tampa nenugalimu ginklu. Pažvelk į veidrodį ir parepetuok, kaip norėtum žvelgti į tave dominantį vyrą. To užtenka, kad galėtum pradėti flirtuoti ir gundyti.

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.