Ženklai, kurie parodo, kad tu jam nepatinki

Jauti, kad jūsų santykiuose kažkas ne taip? O gal jūs išgyvenate santykių pradžią ar krizę? Pateikiame kelis ženklus, kurie parodo, jog jam nepatinki.

 

JIS NELEIDŽIA LAIKO SU TAVIMI, VENGIA BŪTI ŠALIA

 

Tai ryškiausias ir svarbiausias ženklas, parodantis, ar vaikinas tavimi domisi. Jei tu jam neįdomi, jis paprasčiausiai neleis su tavimi savo laiko. Įdomu tai, kad vaikinai šalia merginos, kuri patinka, gali elgtis šimtais skirtingų būdų – netgi visiškai ignoruoti ar erzinti.

 

Vaikinas visada ras šimtus priežasčių būti šalia patinkančios merginos. Pavyzdžiui, per vakarėlį jis vienu ar kitu būdu visada atsidurs tose pačiose kambario vietose kur ir tu. Galbūt iki šiol neatkreipei į tai dėmesio, tačiau nuo dabar stebėk atidžiau – jei jis nebūna netoli tavęs, tai ženklas, jog jo nedomini.

 

JIS RAMIA ŠIRDIMI KALBA SU TAVIMI APIE KITAS MERGINAS

 

Jei jums tiesiog įprastai bendraujant jis nuolatos kalba apie kitas merginas ar savo santykius su jomis, tu jo nedomini (bent jau ne romantiškąja prasme).

 

 JIS NERODO NORO SU TAVIMI KALBĖTIS

 

Tai netgi daugiau nei aišku – jei jis nenori su tavimi kalbėtis, tu jam neįdomi.

 

KŪNO KALBA

 

Jei jis vengia akių kontakto, instinktyviai nusisuka nuo tavęs, neskatina pokalbių, nuolatos palaiko atstumą – tai ryškūs įrodymai, kad tu jo nedomini. Jei nori daugiau sužinoti apie kūno siunčiamus ženklus, paskaityk specialią literatūrą, šiandien bibliotekose ir knygynuose jos apstu!

 

JIS VISUOMET UŽSIĖMĘS

 

Taigi, jūs sutariate susitikti – ir jis paskutinę minutę pasipusto padus. Ir daro tai nuolatos. Jei jis praleido vieną ar du susitikimus, tai dar pateisinama, bet jei tai kartojasi ir kartojasi ir kartojasi, tu jam nerūpi.

 

BENDRAUJA SU TAVIMI TAIP PAT, KAIP IR SU KITAIS DRAUGAIS

 

Kai vaikiną domina mergina, jo bendravimas su ja šiek tiek skiriasi nuo bendravimo su visais kitais. Tai gali būti labai subtilus skirtumas, bet jis visuomet pastebimas – kitoks balso tonas arba kitoks būdas parodyti dėmesį – ženklai, jog tu jį domini. Tam, kad pastebėtum skirtumus, turi atkreipti dėmesį į tai, kaip jis elgiasi su kitomis merginomis.

 

JIS FLIRTUOJA SU TAVIMI. BET TĄ PATĮ DARO IR SU VISOMIS KITOMIS MERGINOMIS

 

Tai bene labiausiai glumina merginas. Tą vakarą jis tave tiesiog užbūrė. Paėmė tavo telefono numerį. Jūs puikiai praleidot laiką. Dar puikiau pašnekėjot. Po to tu jam parašei. Ir… nieko. Kur jis dingo? Esmė tame, kad veikiausiai tas vaikinas flirtuoja su kiekviena. Tai tiesiog jo bendravimo stilius. Jei jis tave vadina meilute, saulele ar širdele, tai dar nereiškia, kad tu jį tikrai domini. Todėl atidžiai stebėk, kaip jis elgiasi su kitomis merginomis.

 

JIS NEKALBA APIE SAVO JAUSMUS

 

Jeigu jau kelis mėnesius susitikinėji su vaikinu ir jis vis dar vengia kalbėti apie savo jausmus, tu jo tikrai nedomini taip, kaip norėtum. Vaikinai savo jausmus išreiškia kitaip, todėl tu turėtum gaudyti kiekvieną signalą itin atidžiai ir duoti jam laiko. Iš tiesų, protingiausia yra tiesiog duoti jam laiko ir erdvės, kad neverčiamas atskleistų savo jausmus. Raudoną vėliavą turėtum kelti, tik jei jūs susitikinėjat jau tikrai ilgai (tarkim… 6 mėnesius ar ilgiau) ir kiekvienas jūsų bandymas kalbėtis apie jausmus veda prie tų pačių atsakymų: „Nežinau“ arba „Nesu tikras“.

 

JIS TAVE IGNORUOJA. NEGERBIA TAVO VERTYBIŲ, MINČIŲ, IDĖJŲ

 

Kai kurie vaikinai turi problemų ir, deja, kai kurios merginos įtraukiamos į jų sprendimo procesą ne pačiais maloniausiais būdais kai mergina tampa objektu, ant kurio jie išlieja visą nepasitenkinimą savimi. Tad jeigu vaikinas tave nuolatos ignoruoja, negerbia ar žemina, turi rimtai apsvarstyti galimybę, kad jau pats metas su juo atsisveikinti ir gyventi toliau. Problema kyla tuomet, kai nusiteiki viską baigti – blogiausi momentai greit nugrimzta į praeitį, o prieš akis nuolatos šmėžuoja tik tai, kas buvo gera. Ima atrodyti, jog ne viskas buvo taip jau blogai, kad tie geri momentai viską nusveria, kad jie verti tavo kančių… Įsisuki į emocinę karuselę. Tokie santykiai galiausiai tampa savotiška priklausomybe. Deja, viskas paprastai baigiasi visiška emocine griūtimi. Todėl jei jauti kažką panašaus, pasiryžk ir bėk nuo jo bei tokių santykių kuo toliau.

Rašyti komentarą

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.