7 ženklai parodantys, jog Jis nėra tas vienintelis

Kartais, jaudulio rūke, mūsų įžvalgumas susilpnėja ir nebepamatome išdavikiškų signalų, kurios perspėja – „Jis ne tas, kurio ieškai“. Nepaisant to, ko mokė mokykloje, tas silpnutis balselis minčių gilumoje nebūtinai yra tavo sąžinė – tai gali būti paskutinė vis dar tinkamai veikianti tavo smegenų dalelė, kuri beviltiškai bando tau pasakyti, kad asmuo su kuriuo susitikinėji, nė iš tolo nepanašus į „tą vienintelį“. Jeigu žemiau esantys ženklai tau nėra svetimi, vertėtų susimąstyti apie jūsų bendrą ateitį.

 

TU JUO NEPASITIKI

 

Maža pavydo dozė gali būti visai sveika, bet jei laužiesi į jo elektroninį paštą, ar įsiunti, kai antroji pusė leidžia laiką ne su tavimi, kažkas ne taip. Jeigu jame yra kažkas, dėl ko turi pagrindo nepasitikėti, tuomet galbūt jūs neturėtumėt būti kartu išvis.

 

VIENAS IŠ JŪSŲ KOVOJA SU PRIKLAUSOMYBE

 

Jis mielas ir jaudinantis. Jis labai tave myli, bet dar labiau – savo dažnas išgertuves, savaitinius lošimus, ar apsipirkinėjimą. Neapsigaudinėk galvojant, jog gali jį pakeisti, ar kad jūsų santykiai bus pakankamai stiprūs, kad atlaikytų širdgėlą, kurią priklausomybė neabejotinai atneš. Jei jis nuo ko nors priklausomas, tai jis gali pasikeisti tik pats – jei pagaliau supras, jog turi atsikratyti kvailų įpročių ir/ar būti labiau subrendęs.

 

TURI VISĄ SĄRAŠĄ DALYKŲ, KURIUOS JIS TURI LIAUTIS DARĘS, SAKĘS, DĖVĖJĘS, JEIGU NORI, KAD JŪSŲ SANTYKIAI BŪTŲ ĮMANOMI 

 

Jei fiksuoji kiekvieną jo ydą, tuomet jis arba ne tas kurio tu nori, arba tu tiesiog nepasiruošusi rimtiems santykiams. Nutraukdama su juo ryšius turėsi laiko suaugti ir susikursi galimybę sutikti tą, kurio ydas galėsi priimti ar bent jau susitaikyti su jų egzistavimu.

 

TAVO BRANGUSIS NORI VAIKŲ, O TU NE (AR ATVIRKŠČIAI)

 

Dažnai žmogus yra toks laimingas suradęs ta vienintelį, jog jis ar ji mano, kad meilė, santuoka ir vaikai įeiną į tą patį komplektą. Visgi kitam žmogui buvimas dviese mylint vienas kitą yra užtektinai. Gera idėja yra atviras pokalbis „iš širdies į širdį“, norint suprasti ateities perspektyvas su potencialiu parneriu.

 

JIS BET KOKIA KAINA VENGIA KONFLIKTO

 

Ginčas yra sveika santykių dalis. Kai konfliktuojama teisingai, racionaliai ir neužgauliojant, tai gali būti puikus būdas išsakyti nuoskaudas, išspręsti jūsų santykių problemas ir geriau suprasti vienas kitą. Problemų ignoravimas nėra tas pats kaip ir jų nebuvimas. Net jei taip ir atrodo iš pirmo žvilgsnio.

 

JŪSŲ GYVENIMO BŪDAI NESUTAMPA

 

Jeigu užimi svarbias pareigas ir per metus uždirbi šešiaženklę sumą, tikriausiai jau supratai ar gali toleruoti vaikiną, kuris uždirba mažiau. Bus nepalyginamai geriau, jei viską baigsi dabar, o ne būsi viršesnis santykiuose (ar netikėtai paliksi simpatiją su neapmokėta sąskaita prašmatniame restorane).

 

POPIERIUJE JIE ATRODO PUIKŪS, BET TU KAŽKODĖL TURI KEISTĄ NUOJAUTĄ…

 

Neignoruok savo intuicijos. Jūs galite puikiai sutarti paviršutiniškame lygyje, bet jeigu tavo instinktai kužda, jog jis nėra tas vienintelis, pats metas jų paklausyti. Tas tylus balselis tavo galvoje nemeluoja.

Rašyti komentarą

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.