Ką daryti, jei vaikinas tave ignoruoja?

Negali pakęsti, kai Tavo vaikinas visiškai nekreipia į Tave dėmesio? Neatsako į žinutes ir skambučius? Taip nutinka daugumai merginų ir jos tai priima labai personalizuotai. Gal Tu tiesiog per greit  ir per karštai reaguoji? Vaikinams nelabai patinka erzinančios, priekaištaujančios merginos. Stenkis tokia nebūti, jei nenori JO prarasti. Pateikiame kelis patarimus, jei nori išvengti ignoravimo be rėksmingų ir verksmingų scenų.

 

Padaryk pertraukėlę

 

Gal Tu nenustoji jam rašyti SMS žinučių ir skambinti šešis kartus per valandą jau keturias valandas? Suprask, vaikinai yra kitokie, nei merginos. Jiems reikia šiek tiek daugiau erdvės. Jie nenori būti kontroliuojami.

 

Neskambinėk jam visą dieną. Jei iš jo nesulaukei jokių žinių per dieną, susitikusi pakalbėk su juo apie tai ramiai: ko jis tikisi iš santykių, kokia jo nerašymo priežastis (gal nepasiėmė telefono, gal jis išsikrovė?).

 

Neskambinėk ir nerašinėk jam dėl bereikšmių (jam) dalykų. Neskambinėk vien todėl, kad pasakytum, kaip negražiai apsirengusi klasiokė ar kolegė atėjo į mokyklą/į darbą. Arba, kad Tavo geriausios draugės pusseserės kaimynė išsiskyrė su savo vaikinu.

 

Įsivaizduok save vaikino kailyje

 

Yra milijonas priežasčių, kodėl vaikinas Tau neskambina. Bet taip greičiausiai yra todėl, kad galbūt nieko ypatingo neatsitiko ir jis nenori Tavęs apkrauti Tau nerūpinčiais dalykais: ralis, baidarės ar pan. Pasikalbėk apie jo pomėgius, gal atrasi kažką bendro, ar to, apie ką niekada nesusimąstei, kad Tau gali patikti. Taip atrasite panašios veiklos, turėsite apie ką kalbėti.

 

Kai jis ką nors pasakoja, nepertraukinėk jo, leisk jam išsipasakoti, rodyk susidomėjimą, kad ir ktią kartą jis nebijotų tokių dalykų aptarinėti ateityje.

 

Reikalauk pagarbos

 

Jei jis mano, kad gali Tave ignoruoti ir Tu jam tai leisi, tuomet jis ir toliau Tave ignoruos. Pareikalauk jo pagarbos, kai jis supras, kad jam to daryti neleisi ir nepateisinsi, jis neturės kito pasirinkimo, kaip padaryti išvadas. Pasakyk jam, kaip jautiesi, kad jaudiniesi dėl jo, nori žinoti, kur jis ir pan. (Tačiau ir pati turėk ribas.) Prieikite kompromisą.

 

Jei jis Tave myli ir gerbia – pasikeis akimirksniu.

 

Būk vienu žingsniu priekyje

 

Paklausk jo, ar jis ignoruoja Tave dėl kažkokios konkrečios priežasties? Gal jis nori kažką pasakyti, bet tyli?  Jei jis pasakys, kad jam tiesiog reikia daugiau erdvės, pagalvok, ar Tu pati susitvarkysi su tuo, ir sugebėsi jo neerzinti savo noru žinoti kiekvieną jo žingsnį.

Rašyti komentarą

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.