TESTAS: ar jūsų santykiai turi ateitį?

Porų psichologai sudarė 12 klausimų sąrašą, kuriuos uždavusi sau ir į juos sąžiningai atsakiusi sužinosi, ar dabartiniai tavo santykiai turi ateitį. Kartais, ypač susipykus, pradedame galvoti, kad galbūt mūsų santykiai niekur neveda. Tačiau negalima pasiduoti impulsyvumui ir emocijoms. Susikaupk, giliai įkvėpk ir iškvėpk. Užduok sau 12 klausimų. Jokių išvedžiojimų, į juos turi atsakyti tik TAIP arba NE. 

 

Ar jūsų santykiai turi ateitį:

 

#1 Ar tau patinka leisti su juo laiką?

#2 Ar pasitiki juo?

#3 Ar turite bendrų pomėgių ir gerai leidžiate laiką?

#4 Ar jūsų svarbiausios vertybės sutampa?

#5 Ar gali nesutikti su jo nuomone?

#6 Ar gali būti savimi?

#7 Ar gerbiate vienas kitą?

#8 Ar jis tave seksualiai jaudina?

#9 Ar jis tave palaiko?

#10 Ar jūs abu stengiatės dėl jūsų santykių?

#11 Ar svarbius sprendimus priimate kartu?

#12 Ar priimate vienas kitą tokius, kokie esate?

 

Jei į daugiau klausimų atsakei TAIP – sveikiname, viskas atrodo gerai! Esate puiki pora ir jūsų santykiai turi ateitį! Ten, kur atsakei NE – tiesiog pagalvok apie tai ir, galbūt, pašnekėk apie tai su savo antrąja puse. Galbūt, po kelių mėnesių į tuos pačius klausimus atsakysi TAIP 🙂

 

Jei į daugiau klausimų atsakei NE – tai tikrai nereiškia, jog turi krautis daiktus ir nutraukti šiuos santykius. Vertėtų apmąstyti, kas trukdo jūsų santykiams. Galbūt viską galima išspręsti tiesiog išsikalbėjus? Pakviesk savo antrąją pusę romantiškos vakarienės ir nuoširdžiai pasikalbėkite. O jei nieko nepavyks, tuomet gražiai pasukite skirtingais keliais. Visi turite savo antrą pusę, tik kartais jos ieškoti reikia ilgiau.

 

Bene svarbiausias klausimas į kurį reikėtų atsakyti TAIP, yra 12 (tikimės taip ir padarei). Jei atvirai, santykius vertinti sunku, nes jie niekada nėra tokie tobuli, kokius rodo filmuose. Kad ir kokius santykius turėtumėte: santuoka, romanas ar draugystė, išmintinga yra suvokti, jog niekas (nei tu, nei jis, nei santykiai) nebūna tobuli. Stenkitės priimti vienas kitą tokiais kokie esate. O jeigu visgi kitame žmoguje matai tik minusus, o ir pati negali jaustis laisvai – neverta kankintis ir gaišti laiko. Apsimetinėdami tuo, kuo iš tikrųjų nesate, tik skaudinsite save ir kitus.