Kaip atrodo tobuli santykiai?

Daugybė moterų manęs klausia, kaip turėtų atrodyti tobuli santykiai. Dalis jų jaučiasi įkalintos santykiuose, esančiuose labai toli nuo jų pačių susikurto idealo. Tenka pripažinti, kad mes visi turime susikūrę idealių santykių paveikslą savo mintyse ir širdyse. Deja, daugeliu atveju realybė gerokai skiriasi nuo svajonių.

 

Taigi, kas, mano manymu, yra idealūs santykiai?

 

Reikėtų pradėti nuo to, kad tai, kas vienam atrodo tobula, nebūtinai bus taip pat nuostabu kitam. Visgi kai kurie dalykai, kurių iš santykių tikisi moterys, yra pakankamai universalūs ir būtent apie juos noriu pakalbėti.

 

Vienas pagrindinių tobulų santykių ingridientų – pagarba. Be jos vienas iš partnerių gali pradėti jaustis bevertis ir tai niekada nesibaigia geruoju. Iš tiesų, jei nuolatos jauti pagarbos trūkumą, siūlyčiau trumpam sustoti ir gerai pagalvoti, kodėl išvis atsidūrei tokioje situacijoje ir ar taip turi atrodyti santykiai, apie kokius svajoji.

 

Kitas labai svarbus elementas santykiuose – džiaugsmas, kurį turi teikti bendravimas. Kai du žmonės iš širdies mėgaujasi vienas kito draugija – tai neįkainojama. Tačiau kai pora būdama drauge nėra patenkinta, tai labai ryškus ženklas, jog kažkas yra negerai. Todėl jums abiems reikėtų įdėti daugiau pastangų į santykių puoselėjimą arba juos tiesiog užbaigti.

 

Trečia, bet kuriuose santykiuose, kuriuos galima vadinti tobulais, abi pusės turi būti patenkintos seksualiniu gyvenimu. Santykiai, kuriuose vyrauja draugiškumas ir mėgavimasis buvimu drauge, jau savaime yra puikūs, bet idealūs santykiai galimi tik tada, kai pastaruosius du dalykus palydi ir sveikas seksualinis gyvenimas. Tai dar viena sritis, kurioje moterys negali ir neturėtų nusileisti vien partnerio poreikiams.

 

Žinoma, idealiausi santykiai yra tie, kurie suteikia tau džiaugsmą ir atneša laimės jausmą. Beabejo, ne kiekvienai moteriai tiks tie patys kriterijai, tačiau kol jautiesi laiminga, linksma, patenkinta ir gerbiama… Turi tobulus santykius.

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.