Pavasarį pasitikime sveikesnės, gražesnės ir lieknesnės

Kalendorinei žiemai skaičiuojant paskutines dienas, galime konstatuoti – šiemet ji parodė visą savo galią: negailėjo šalčių, sniego, žvarbių vėjų, darganų. Visa tai turėjo įtakos tiek mūsų sveikatai, tiek grožiui.

 

Gripo epidemijos nualintas organizmas. Susilpnėję, nebežvilgantys, slenkantys plaukai. Išsausėjusi, papilkėjusi, šerpetojanti oda. Skilinėjantys nagai. Keli priaugti kilogramai. Jei nors vieną iš šių nusiskundimų galite pritaikyti sau, vadinasi su jumis buvo kaip reikiant „padirbėta“. Kaltininke šiuo atveju reikėtų laikyti tik žiemą, nors ji visiškai neišmano kirpėjos amato, niekada neragavo grožio specialistės duonos, neturi jokių gydytojos įgūdžių… Pats laikas į darbą stoti profesionalams ir atkurti tai, kas prarasta.

 

  • Kaip teigia sveikatos specialistai, išorinis grožis priklauso nuo vidinės savijautos. Derėtų nepamiršti, jog šaltuoju metu organizmas gavo mažai saulės šviesos, stokojo vitaminų ir mineralų, jį išsekino įvairios peršalimo ligos. Todėl būtina įvairiais būdais stiprinti bei grūdinti kūną.
  • Anot dermatologų, pavasarį odą vargina ne tik drėgmės stoka, bet ir pigmentinės dėmės. Jų atsiradimą gali paskatinti intensyvėjanti saulė. Pastaroji taip pat neretai pagausina ir strazdanų skaičių, šias išryškina. Viso to išvengti padeda speciali kosmetika.
  • Plaukų grožio specialistų manymu, plaukams būtinos ne tik tinkamos priemonės, bet ir žinios. Pavyzdžiui, kokio tipo yra jūsų galvos oda, kokia plaukų struktūra, kokios sudėtinės šampūnų ir kondicionierių medžiagos atgaivina ar stiprina plaukus, stabdo jų slinkimą ir pan.
  • Dietologų tvirtinimu, itin atsargiai derėtų laikytis pačių susikurtų, iš draugės nugirstų ar kokiame nors žurnale perskaitytų dietų – jos dažniausiai būna nevisavertės. Geriau tokiu atveju pasikonsultuoti su tikru specialistu. Labai svarbu yra ir sveika mityba bei reguliari fizinė veikla.

Rašyti komentarą