5 priežastys įsigyti riedį

Ar svajojate apie greitą, nedidelę ir patogią transporto priemonę, kuria galėtumėte lengvai nusikelti iš vienos vietos į kitą? Jums pabodo jūsų automobilis, norite būti ekologiškas arba tiesiog norite dar vieno daikto smagaus laiko praleidimui? Ką gi, tokiu atveju labai realu, kad jūs norite riedžio. Dar nesate tuo įsitikinęs? Tokiu atveju internetinė parduotuvė Pigu.lt turi jums net 5 priežastis, dėl kurių turėtumėte įsigyti šį nuostabų daiktą.

 

Sumažinsite savo degalų sąnaudas

 

Kiekvienas nori sutaupyti, o kuras automobiliams yra ganėtinai brangus. Riedžio kaina nėra didelė, todėl gali būti puiki transporto priemonė nedideliems atstumams, todėl ilgainiui sutaupysite labai daug degalų ir pinigų, kuriuos būtumėte išleidę tiems nereikšmingai trumpiems atstumams nuvažiuoti. Naujausios kartos riedžiai gali važiuoti ganėtinai dideliu greičiu ir paprastai jų nuvažiuojami atstumai viena įkrova siekia 10-30 kilometrų, o jų baterijai įkrauti tereikia vos kelių valandų. Taip pat riedžiai yra labai nedideli ir juos nelengva įsinešti į autobusą ar įsidėti į automobilio bagažinę, tad šią transporto priemonę galėsite naudoti ir už savo miesto ribų.

 

Būsite ekologiškas

 

Faktas – klimato kaita ir globalinis atšilimas daro vis didesnę įtaką viso pasaulio gyventojų įpročiams, bet išsigelbėti vis dar įmanoma. Elektrinių transporto priemonių populiarumas vis auga ir tai yra XXI-ojo amžiaus mados banga. Tad būkite madingi, ekologiški ir pasistenkite išsaugoti mūsų pasaulį ateitiems kartoms. Nors riedis, ko gero, nebus pagrindinė jūsų transporto priemonė ir dėl to iš pirmo žvilgsnio jūsų įtaka ekologijai gali pasirodyti visai nereikšminga, kiekviena smulkmena yra svarbi – juk jeigu visi susivienysime, pasaulio atšilimą sustabdysime visai nesunkiai.

 

Galėsite išmokti naujų dalykų

 

Riedis leis jums šiek tiek išeiti iš komforto zonos ir išmokti naujų įgūdžių. Nors važinėti šia transporto priemone nėra labai sudėtinga, mokytis tikrai yra ko. Na, o vėliau galėsite pabandyti atlikti įvairius triukus, jeigu jums atrodo, kad įprastas važinėjimas jau jums nebėra rimtas iššūkis. Tuo riedžiai ir yra ypatingi – jais gali mėgautis tiek jauni, tiek vyresnio amžiaus žmonės. Tai yra ne tik unikali transporto priemonė, bet ir nuostabi pramoga!

 

Kompaktiškumas, portabilumas ir tvirtumas

 

Tai yra beveik jūsų nevaržanti transporto priemonė. Žinoma, kaip ir dviračiu ar riedlente, riedžiu daug maloniau važinėti esant sausam, gražiam orui. Bet jokia kita transporto priemonė nėra tokia kompaktiška ir portabili kaip ši. Tai reiškia, kad riedį galėsite vežtis į parką, mokyklą, ofisą. Svarbu ir tai, kad riedžiai yra ganėtinai tvirti ir paruošti brozdinimams į asfaltą ar net vidutinio stiprumo kritimams, smūgiams. Ir nors specialiai šio daikto mėtyti neturėtumėte, bent jau galite būti garantuoti, kad riedžiu naudotis galėsite beveik visur ir visada.

 

Turėsite daugiau motyvacijos išeiti į lauką

 

Lauke būti yra naudinga, bet kartais gali pritrūkti motyvacijos išeiti pasivaikščioti ar ištempti savo sunkų ir didelį dviratį iš rūsio. Riedis tokiu atveju gali būti itin pravartus – tai yra futuristiška, patogi, paprasta ir kompaktiška transporto priemonė, kuri gali būti tiesiog jūsų namuose. Taip pat važiavimas riedžiu nereikalauja tiek pastangų, kiek reikalauja važiavimas dviračiu arba ėjimas pėsčiomis, todėl grynu oru mėgautis galėsite nei kiek neprakaituodami. Tai yra ir dar viena priežastis, kodėl tai yra puikus pirkinys šeimoms. Juk šiais laikais sudominti vaiką pramogomis lauke darosi vis sunkiau, tuo tarpu riedis gali būti nuostabi pramoga ir motyvacija.

Rašyti komentarą